Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Ja w to grałem i dla mnie to był hardkor, ale grałem w to niedługo po premierze na X360 więc może teraz szłoby mi troszkę lepiej. Nie wiem, ja bym na Twoim miejscu odpuścił skoro w podobnej grze sobie nie radzisz. 

 

Bo na PC to inna sprawa, tam grę znacznie uprościli z tego co czytałem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dark souls 2 prostsze ale polecam jednak dark souls 1. Jeżeli chodzi o prostsze i bardziej tradycyjne rpg a nie action rpg to polecam : Dragon age origins (też bioware i świetna gra bierz z dodatkiem który zapewnia ekstra 20 h)  , Lost Oddysey ( jedno z najlepszych jrpg w historii świetna fabuła i ciekawy świat) , South Park Stick of Truth  (interaktywny odcinek south parku) ,  Fallout New Vegas (najlepszy i jedyny dobry fallout po 99 roku ) , Tales of Vespieria (to już mocno specyficzny jrpg musisz lubić anime i lekko infantylne ale dobre fabuły :) )

Odnośnik do komentarza

Jakis dobry rpg na xbox360? Ogralem wiedzmina. Skyrima, fable i mass effecty. Soulsy myslalem ale ktora czesc bedzie bardziej przyjazna dla dyletanta?

Jeżeli ograłeś, co ograłeś Dark Souls może nie nie podejść. Ja nie mogłem się przez to przebić, zgodzę się, że ma swój naprawdę świetny klimat, ale dla mnie gra wydała się się po prostu nudna.

 

Jeżeli masz możliwość ogrania Dragon Age na PC, odpuść konsolowy port. Straciłem na ten tytuł kilkanaście godzin (!) i sobie darowałem. Po co tyle grałem? Akurat nic nie miałem pod ręką, ale w chwili gdy pojawił się kolejny tytuł, DA poszedł do ludzi. Najbardziej na porcie ucierpiało sterowanie. Grę jednak można wyrwać za grosze, więc nie szkoda spróbować.

 

Koniecznie Wiedźmin 2, nie będę się rozpisywać, bo w to trzeba zagrać.

 

Polecę ze swej strony Divinity II: Dragon Knight Saga - są dwie wersje gry, podana przeze mnie jest już z dodatkiem i ulepszeniami względem pierwotnej. Świetna historia, bardzo przyjemny gejmplej, ok. 60-70 h gry.

 

Oczywiście nie należy zapomnieć o serii Fallout (3 i New Vegas), najlepiej w wersjach GOTY. Cudo na patyku, ok. 70h na grę.

 

Z czegoś bardziej action adventure niż rpg polecam Darksiders.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z cyklu nadrabianie zaległości: brać się za Bayonettę, czy może zakupić Undead Nightmare? Na ile godzin starsza ten dodatek? On wymaga podstawki gry?

 

W Bayo kiedyś grałem kilka godzin i w sumie jakoś mnie nie wciągnęło, a z dodatkiem do RDR nie miałem nigdy styczności, choć samą podstawkę bardzo cenię.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Bierz się za Bayonette, a UN jest na 6-8h i zależy co kupisz możesz kupić po prostu dlc do podstawki albo Undead Nightmare solowo, ale to chyba tylko w pudełku działa bez RDR.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Z Płytą RDR problemu nie ma, bo mam gierkę, także UN mógłby być i cyfrowy. Widzę dwie paczki, jedna za 35 zł, druga za 70 zł

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Undead-Nightmare-Pack/b2fc40b9-9697-4bde-8e65-25ab08cff080

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Kolekcja-Undead-Nightmare/95a7d99c-7764-40aa-985a-47038ed79d95

Nie nastawiam się tam na tryby multi czy inne granie po sieci, bardziej zależy mi na samym singlu, więc domyślam się, że jeśli już, to nie ma sensu brać tego droższego?

 

Bayo chyba jednak poczeka na półce... jakoś po Batmanie nie mam ochoty na kolejne klepanie po mordach. ;/

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ładne przeceny na XBL, co więc brać:

1. Dead Island, 12 zł :O, pograłem chwilę na steam i wydaje mi się, że mogłoby mi podpasować.

2. Spec Ops the line 20 zł, w sumie mam dostęp na steam, ale średnio mi to chodzi, stąd parcie na wersję konsolową, gra też chyba dość krótka

3. Season Pass do BS: Infinite 27 zl, interesuje mnie tylko Burial at sea, zabawa ponoć tylko na 5-6h, sam nie wiem czy warto.

 

Najgorsze jest to, że mam na dysku jeszcze Risen, DLC Rally do FH, Hitman Absolution, a do tego w marcu Borderlands wpadnie.

Do tego na PS3 GoW Wstąpienie, Batman Arkham City GOTY.

 

Przez te przeceny i GwG znowu za dużo mi się nazbierało...

Odnośnik do komentarza

Spec Opsa za tyle masz w pudełku a gra na 5h także lepiej się zastanów, Burial at Sea dwa party to też grania na 3h ale fajna spaja całą fabule Bioshocków wiec warto. O Dead Island się nie wypowiadam bo dla mnie totalny crap, swoją drogą dawali go w goldzie przegapileś?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ładne przeceny na XBL, co więc brać:

1. Dead Island, 12 zł :o, pograłem chwilę na steam i wydaje mi się, że mogłoby mi podpasować.

2. Spec Ops the line 20 zł, w sumie mam dostęp na steam, ale średnio mi to chodzi, stąd parcie na wersję konsolową, gra też chyba dość krótka

3. Season Pass do BS: Infinite 27 zl, interesuje mnie tylko Burial at sea, zabawa ponoć tylko na 5-6h, sam nie wiem czy warto.

 

Najgorsze jest to, że mam na dysku jeszcze Risen, DLC Rally do FH, Hitman Absolution, a do tego w marcu Borderlands wpadnie.

Do tego na PS3 GoW Wstąpienie, Batman Arkham City GOTY.

 

Przez te przeceny i GwG znowu za dużo mi się nazbierało...

 

1. No 12 zł to możesz spróbować. Ja nieroztropnie kupiłem obie w cyfrze po 50 zł i nawet jedynki nie dałem rady skończyć. Na dłuższą metę gra bardzo nudna.

 

3. Burial at Sea to must have dla fana Bioshocka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość ladygaga

Mam pytanie, co do Cod:Ghost. Jak kampania: ma fajne momenty czy nudzi ? Co z grafiką, daje rade na xboxie ? Generalnie gram teraz w Max Payne 3 i jestem zachwycona, postać bardzo szczegółowo zrobiona, detale, deszcze, wybuchy, na tak starej konsoli wygląda to obłędnie (przynajmniej wg. moich oczekiwań). Znajoma rzuciła się na Ghost i w sumie ja też - ale pytam po fakcie czy dobra gra.

 

A żeby nie było offtopu: jest są jeszcze jakieś inne gry z podobnie prowadzoną fabułą jak Max payne 3 ? Postać z charakterem, świetny podłożony głos męski, judgement girsów mają podobnie - jest przesłuchanie sierżanta ale nie wciąga tak jak max payne... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...