Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze wzięłam tego metal geara bo mi się podobało pudełko :sorry: . trudno.  Wzięłam lego i gearsy 1 jeszcze. Także już więcej gier nie kupuje  :/

Weź jeszcze Skyrim GOTY i 200h masz z głowy, po co się rozdrabniać.

 

Zapomniałem o takim doskonałym tytule jak Fallout New Vegas (oczywiści wersja GOTY), tej gry nie można nie przejść.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

wczoraj odpalony Metal Gear Solid V Ground Zeroes, dodatkowo w pudełku był kod na Phantom Pain. Grafika super, dobra skradanka. mi tam się podoba. 

wiedźmin 2 mi się nie podoba, może kiedyś kupię ale 1 mnie znudziła okrutnie.

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

przeszliśmy w co-op kampanię w judgement  :sorcerer:  a teraz przechodzimy halo reach. Jak narazie najlepsza gra - ubaw po pachy jak się wozimy buggy i da(pipi)emy, eksplodujemy.  :whistling:

W judgement był boski bug. Żeby konsola troche mogła "odsapnąć" to ciała zabitych szarańczy znikają po jakimś czasie, no ale sytuacje gdzie jeden Pan szarańcza był niematerialny i stał - a potem nagle zmniejszał swoje rozmiary i zniknął jak hologram star wars po skończeniu nadawania  :negative:

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ladygaga

Możecie podrzucić jakieś źródło gdzie sprzedają klucze do gier na xbox 360 ? Generalnie spodobało mi się halo wars 1 i szukam (w marketplace kosztuje chyb 60 zł), ale może gdzieś taniej da się dorwać ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ladygaga

Skorzystałam z promocji wiosennej na xbox live, i wzięłam Wiedźmina 2. Jedyna mi się nie podobała, ale 2 jest znacznie lepsza. Kurcze, kolorowa śliczna grafika, ciekawe questy i fabuła, ciągle się coś dzieje. Dopiero miałam walkę z potworem rzecznym we Flotsam, jestem zadowolona. Jedynie wkurzają loadingi, jest to bardzo irtytujące oraz sterowanie między mapą,ekwipunkiem.

Dużo jeszcze mi zostało gry ? Jestem w momencie gdy geralt poszedł z triss po różę pamięci i po kąpieli  :/  :diablo:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ladygaga

Jestem 2 akcie, nie będę spoilerować, gra jest o wiele lepsza od 1, jedyną wadą jaką odczuwam to żmudne łażenie z punktu A do punktu B i czasem można się zgubic i nawczytywac głupich chatek, lokacji. Minimapa też pokazuje do d.... cel, nie zważając na poziomy (parter,podziemie) i można zabłądzić. 

Grafika tez mi się podoba, zresztą mam tyle gier na 360 do ogrania że mała głowa  :sorcerer:

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

nie mam nic przeciwko bo fabuła jest na tyle ciekawa że jeszcze jestem w stanie przełazić kawałek drogi, ale minimapa to jedno wielkie nieporozumienie, i to jest niestety kwestia czysto programistyczna. 

Doczytywanie tekstur to chyba urok 360.

Jestem na 2 akcie i przynoszę pare zabawek do Filipy dla Saskie. Więcej nie mówię żeby nie spoilerować komuś.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 28.01.2019 o 21:57, frankfuter napisał:

Mam ochotę na coś z Japonii:

- Eternal Sonata

- Infinite Undiscovery

- Lost Oddysey

- Blue Dragon

 

Co polecacie co odradzacie ?

lost odyssey polecam najlepsze z tych co wymieniłeś

W drugiej kolejności eternal sonata ale gorsze zdecydowanie od lost odyssey. 

Reszty bym nie ruszał. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...