Skocz do zawartości

Gość Albert Wesker

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

Skorzystałam z promocji wiosennej na xbox live, i wzięłam Wiedźmina 2. Jedyna mi się nie podobała, ale 2 jest znacznie lepsza. Kurcze, kolorowa śliczna grafika, ciekawe questy i fabuła, ciągle się coś dzieje. Dopiero miałam walkę z potworem rzecznym we Flotsam, jestem zadowolona. Jedynie wkurzają loadingi, jest to bardzo irtytujące oraz sterowanie między mapą,ekwipunkiem.

Dużo jeszcze mi zostało gry ? Jestem w momencie gdy geralt poszedł z triss po różę pamięci i po kąpieli  :/  :diablo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dużo

Bo to koniec pierwszego aktu a jest ich trzy. Do tego gre nalezy przejść dwa razy różnymi ścieżkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

Jestem 2 akcie, nie będę spoilerować, gra jest o wiele lepsza od 1, jedyną wadą jaką odczuwam to żmudne łażenie z punktu A do punktu B i czasem można się zgubic i nawczytywac głupich chatek, lokacji. Minimapa też pokazuje do d.... cel, nie zważając na poziomy (parter,podziemie) i można zabłądzić. 

Grafika tez mi się podoba, zresztą mam tyle gier na 360 do ogrania że mała głowa  :sorcerer:

Edytowane przez ladygaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

nie mam nic przeciwko bo fabuła jest na tyle ciekawa że jeszcze jestem w stanie przełazić kawałek drogi, ale minimapa to jedno wielkie nieporozumienie, i to jest niestety kwestia czysto programistyczna. 

Doczytywanie tekstur to chyba urok 360.

Jestem na 2 akcie i przynoszę pare zabawek do Filipy dla Saskie. Więcej nie mówię żeby nie spoilerować komuś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

Obcy Isolation na 360 jest znośna ?   Już kupiłam.

A Halo 4 wersja pudełkowa, wiecie gdzie można to jeszcze kupić ? 

Edytowane przez ladygaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obcy Isolation na 360 jest znośna ?   Już kupiłam.

A Halo 4 wersja pudełkowa, wiecie gdzie można to jeszcze kupić ?

Na Allegro? przecież to kosztuje jakieś 20 PLN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta