Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Crackdowna w folii nowego jeszcze nie rozpakowanego bo dostałem go z konsolą i mam dylemat. Sprzedać i kupić Forze 2 czy odpakować i grać w crackdowna ? Lubię ścigałki, nawet bardzo.

Pozdrawiam

Crackdown-również miałem go w komplecie z konsola i odpaliłem z ciekawości-na kilkanaście godzin w sumie ^_^ Na Forze czekałem a jak juz zacząłem grać to mnie znudziła po kilkunastu wyścigach :P

 

No wlasnie. Tu zalezy jaki rodzaj scigalek lubisz. Jesli lubisz symulatory, grzebanie w samochodach to wez forze. Ja lubie takie klimaty, jednak po dwoch, trzech tygodniach grania forza mi sie znudzila i lezy nieskonczona. Moze dlatego, ze nie mam live'a.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja jestem za symulacją. W Gt4 przegrałem dziesiątki godzin. Jednak skuszę się raczej na Forze. Ściągne demo Crackdowna i obczaje z czym to się je, ale słyszałem wiele skrajnych opinii. Jedni chwalą inni besztają. Lubię gry ala GTA, ale jednak dusza motoryzacyjna się odzywa we mnie :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
No właśnie ja jestem za symulacją. W Gt4 przegrałem dziesiątki godzin. Jednak skuszę się raczej na Forze. Ściągne demo Crackdowna i obczaje z czym to się je, ale słyszałem wiele skrajnych opinii. Jedni chwalą inni besztają. Lubię gry ala GTA, ale jednak dusza motoryzacyjna się odzywa we mnie :P

Pozdro

Demka Crackdowna nie ściągniesz. Jest objęte blokadą regionalną, chyba że nie jesteś z polski, wtedy tak ^_^. Swoją drogą dla mnie forza 2 na początku była fantastyczna i w ogóle ale po ok. 2,5 tygodnia zwyczajnie mi się znudziła + przegrywałem np. dlatego że miałem nie takie ciśnienie w oponach jak trzeba i traciłem czas. Tylko dla absolutnych maniaków jak dla mnie (multi).

Odnośnik do komentarza

Ja także byłem Forzą 2 z początku zachwycony. "Jak to wygląda!", "Jaki realizm!" i w ogóle cud, miód, orzeszki. Tyle, że ta gra zwyczajnie się nudzi. Po jakimś czasie doskwierają ciągle takie same tory i czas potrzebny na osiągnięcie pożądanego wyniku. Ogólnie dobrze, ale dla mnie to żadna rewelacja.

Odnośnik do komentarza

do końca pierwszej połowy roku jest prawdziwy wysyp gier.

 

Interesuje mnie tak: Battlefield: Bad Company, Alan Wake, GTA IV, Ninja Gaiden II, Too Human, Far Cry 2 i ew. Prototype...

Biednie u mnie, raptem 3 gry se wybiore, a jak szczęscie dopisze nawet 4 wezmę.

Coś doradzicie?

Nie pytajcie mnie co ja lubię, wierzcie mi że pograłbym we wszystko ^_^

Odnośnik do komentarza
do końca pierwszej połowy roku jest prawdziwy wysyp gier.

 

Interesuje mnie tak: Battlefield: Bad Company, Alan Wake, GTA IV, Ninja Gaiden II, Too Human, Far Cry 2 i ew. Prototype...

Biednie u mnie, raptem 3 gry se wybiore, a jak szczęscie dopisze nawet 4 wezmę.

Coś doradzicie?

Nie pytajcie mnie co ja lubię, wierzcie mi że pograłbym we wszystko ^_^

 

może poczekaj aż któryś z tych tytułów wyjdzie, bo teraz to takie sraty-pierdaty a nie doradzanie.

Odnośnik do komentarza
Ja także byłem Forzą 2 z początku zachwycony. "Jak to wygląda!", "Jaki realizm!" i w ogóle cud, miód, orzeszki. Tyle, że ta gra zwyczajnie się nudzi. Po jakimś czasie doskwierają ciągle takie same tory i czas potrzebny na osiągnięcie pożądanego wyniku. Ogólnie dobrze, ale dla mnie to żadna rewelacja.

Właśnie, za mało tras, to strasznie boli... Ja grałem miesiąc i na tą chwilę sobie trochę od niej odpocznę. Mimo to, gra i tak jest świetna (chociaż dla mnie to i tak nie to samo co GT4...).

Mam takie pytanko; co lepiej DMC4 czy Burnout Paradise?

Co kto lubi. Ja za Burnout'em nie przepadam, za to DMC3 męczyłem tygodniami, więc mam nadzieję, że DMC4 jest równie dobry. Ja zamawiam na dniach DMC4.

BTW: Dzisiaj pojawiło się demko DMC4 na XBL (niestety mi przedwczoraj wygasł Gold :closedeyes: ), więc możesz sam się przekonać jak ta gra się prezentuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

BP też daje +40h rozgrywki, jeżeli chcemy odkryć w tej grze wszystko. Do tego dochodzi porządne multi, tak więc mamy sytuację patową. Osobiście bardziej przechylałbym się w stronę BP, bo Mass Effect mimo wszystko można szybciej skończyć i pozostanie lekki niedostatek po zakończeniu. Co prawda zawsze można grać od nowa, ale to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Assassin's Creed czy Call of Duty 4?

 

Niespecjalnie ciągnie mnie do chaosu, ale na dobre FPP mam ochotę - misja w Czarnobylu widziana na trailerze prezentowała się solidnie. No i w coś na online w końcu bym przygrał bo właściwie nie korzystam nic a nic z tego dobrobytu... Z drugiej strony mam ostre parcie na finezyjny mord po cichaczu.

 

Jeszcze jedno mnie gnębi. Czy w CoD4 są niewidzialne ściany? Bo jeśli tak to nie będę miał już dylematu ;]

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.