Skocz do zawartości

* * * * * 2 głosy

Jaką grę wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5499 odpowiedzi w tym temacie

#41 Doneth

Doneth
  • Użytkownicy
  • 232 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 January 2008 - 16:20

NBA Street Homecourt (jestem fanem koszykówki), czy Oblivion, może lepiej zostawić kasę na assassina aby pograć w ferie?

NBA street homecourt bardzo mi się podobał (też jestem fanem koszykówki). Kupa zabawy, fajny system, niezła grafa. Naprawdę grywalna pozycja. Tylko jeden problem- skończyłem ją w 2 wieczory.
Oblivion to bardzo złożona i długa gra. Tylko najlepiej, jakbyś pograł najpierw u kogoś, bo niektórym ta gra nie podchodzi.
O assassinie zdania są podzielone. Gra potrafi zmęczyć, ale jeśli podejdziesz do niej od odpowiedniej strony to Cię oszołomi. Mi bardzo się spodobała. Free running rządzi, a walka, jeśli nie ograniczasz się do counterów, też jest fajna. Największą wadą jest monotonność.
  • 0

#42 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6584 postów

Napisano 14 January 2008 - 20:09

Oblivion jest specyficzny, ukończenie Drżących Wysp i fabuły, a także zadań gildii zajęło mi 70 godzin na zwykłym poziomie trudności. Natomiast muszę przyznać, że część zadań mnie znudziła, przygotuj się na to, że ponad połowa questów będzie związana z przejściem przez jaskinie/podziemia w celu odszukania X i powrotu skrótem na powierzchnię. Oczywiście niektóre zadania są naprawdę fajne, ale ogólnie gra dużo bardziej przypadnie do gustu osobom którym sprawia frajdę rozbudowywanie statystyk postaci, kupno uzbrojenia, itp... Moim zdaniem gra mało motywuje do zgłębiania alchemii czy szukania nowych broni, bo jeśli z własnej woli nie zwiększymy poziomu trudności na wyższy, to szybko wyjdzie na jaw, że nie jest to do niczego potrzebne.
  • 0

#43 kulizacja

kulizacja
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 15 January 2008 - 00:07

Moje pytanie brzmi jakiego doradzicie shootera z dobrym trybem multi? Nadmieniam iż Gearsy się już znudziły , HALO3 mi nie pasi , Airborne - mało ludzi i lagi , a w COD4 mam już 80h za sobą i szukam czegoś nowego. Czy jest jeszcze jakiś shooter(multi) wart uwagi ?
  • 0

#44 maciucha

maciucha
  • Be fit or die tryin'
  • 7267 postów
  • GGruby Rozi

Napisano 15 January 2008 - 10:57

Moje pytanie brzmi jakiego doradzicie shootera z dobrym trybem multi? Nadmieniam iż Gearsy się już znudziły , HALO3 mi nie pasi , Airborne - mało ludzi i lagi , a w COD4 mam już 80h za sobą i szukam czegoś nowego. Czy jest jeszcze jakiś shooter(multi) wart uwagi ?

Napewno warto jeszcze zagrać w Rainbow Six: Vegas. Gra mimo iż troszkę wiekowa to dalej gra w nią dużo ludzi a i gameplay jest niczego sobie ;).
Ace Combat podobno też jest fajny w multi ale to już nie shooterek ;).
  • 0

#45 Specu

Specu

Satan's Little Helper

• FME
  • 901 postów

Napisano 15 January 2008 - 11:10

Team Fortress 2
  • 0

#46 Kame

Kame
  • Użytkownicy
  • 491 postów
  • SkądTurek

Napisano 15 January 2008 - 23:06

NBA Street Homecourt (jestem fanem koszykówki), czy Oblivion, może lepiej zostawić kasę na assassina aby pograć w ferie?

NBA street homecourt bardzo mi się podobał (też jestem fanem koszykówki). Kupa zabawy, fajny system, niezła grafa. Naprawdę grywalna pozycja. Tylko jeden problem- skończyłem ją w 2 wieczory.
Oblivion to bardzo złożona i długa gra. Tylko najlepiej, jakbyś pograł najpierw u kogoś, bo niektórym ta gra nie podchodzi.
O assassinie zdania są podzielone. Gra potrafi zmęczyć, ale jeśli podejdziesz do niej od odpowiedniej strony to Cię oszołomi. Mi bardzo się spodobała. Free running rządzi, a walka, jeśli nie ograniczasz się do counterów, też jest fajna. Największą wadą jest monotonność.

Biorę NBA :P.
  • 0

#47 orion50

orion50
  • Premium Member
  • 4800 postów

Napisano 19 January 2008 - 21:14

Mam Crackdowna w folii nowego jeszcze nie rozpakowanego bo dostałem go z konsolą i mam dylemat. Sprzedać i kupić Forze 2 czy odpakować i grać w crackdowna ? Lubię ścigałki, nawet bardzo.
Pozdrawiam
  • 0

#48 Scorp1on

Scorp1on
  • Użytkownicy
  • 7943 postów

Napisano 19 January 2008 - 21:32

a jaki masz stosunek do gier GTApodobnych?
  • 0

#49 Owiec

Owiec

dawniej maslo

• Użytkownicy
  • 4717 postów
  • GG4787722
  • SkądGdańsk

Napisano 20 January 2008 - 09:14

Sprobuj sciagnac demo jesli jeszcze jest i sie da i sie przekonaj.
  • 0

#50 adi

adi
  • Użytkownicy
  • 1485 postów

Napisano 20 January 2008 - 10:31

Mam Crackdowna w folii nowego jeszcze nie rozpakowanego bo dostałem go z konsolą i mam dylemat. Sprzedać i kupić Forze 2 czy odpakować i grać w crackdowna ? Lubię ścigałki, nawet bardzo.
Pozdrawiam

Crackdown-również miałem go w komplecie z konsola i odpaliłem z ciekawości-na kilkanaście godzin w sumie :lol: Na Forze czekałem a jak juz zacząłem grać to mnie znudziła po kilkunastu wyścigach ;)
  • 0

#51 w07t3k

w07t3k
  • Użytkownicy
  • 596 postów

Napisano 20 January 2008 - 11:13

Pozdrawiam

Crackdown-również miałem go w komplecie z konsola i odpaliłem z ciekawości-na kilkanaście godzin w sumie ^_^ Na Forze czekałem a jak juz zacząłem grać to mnie znudziła po kilkunastu wyścigach :P

No wlasnie. Tu zalezy jaki rodzaj scigalek lubisz. Jesli lubisz symulatory, grzebanie w samochodach to wez forze. Ja lubie takie klimaty, jednak po dwoch, trzech tygodniach grania forza mi sie znudzila i lezy nieskonczona. Moze dlatego, ze nie mam live'a.
  • 0

#52 orion50

orion50
  • Premium Member
  • 4800 postów

Napisano 20 January 2008 - 13:14

No właśnie ja jestem za symulacją. W Gt4 przegrałem dziesiątki godzin. Jednak skuszę się raczej na Forze. Ściągne demo Crackdowna i obczaje z czym to się je, ale słyszałem wiele skrajnych opinii. Jedni chwalą inni besztają. Lubię gry ala GTA, ale jednak dusza motoryzacyjna się odzywa we mnie :P
Pozdro
  • 0

#53 maciucha

maciucha
  • Be fit or die tryin'
  • 7267 postów
  • GGruby Rozi

Napisano 20 January 2008 - 16:03

No właśnie ja jestem za symulacją. W Gt4 przegrałem dziesiątki godzin. Jednak skuszę się raczej na Forze. Ściągne demo Crackdowna i obczaje z czym to się je, ale słyszałem wiele skrajnych opinii. Jedni chwalą inni besztają. Lubię gry ala GTA, ale jednak dusza motoryzacyjna się odzywa we mnie :P
Pozdro

Demka Crackdowna nie ściągniesz. Jest objęte blokadą regionalną, chyba że nie jesteś z polski, wtedy tak ^_^. Swoją drogą dla mnie forza 2 na początku była fantastyczna i w ogóle ale po ok. 2,5 tygodnia zwyczajnie mi się znudziła + przegrywałem np. dlatego że miałem nie takie ciśnienie w oponach jak trzeba i traciłem czas. Tylko dla absolutnych maniaków jak dla mnie (multi).
  • 0

#54 BartX

BartX
  • Użytkownicy
  • 694 postów

Napisano 22 January 2008 - 13:27

Ja także byłem Forzą 2 z początku zachwycony. "Jak to wygląda!", "Jaki realizm!" i w ogóle cud, miód, orzeszki. Tyle, że ta gra zwyczajnie się nudzi. Po jakimś czasie doskwierają ciągle takie same tory i czas potrzebny na osiągnięcie pożądanego wyniku. Ogólnie dobrze, ale dla mnie to żadna rewelacja.
  • 0

#55 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 22 January 2008 - 18:33

Mam takie pytanko; co lepiej DMC4 czy Burnout Paradise?
  • 0

#56 w07t3k

w07t3k
  • Użytkownicy
  • 596 postów

Napisano 22 January 2008 - 18:38

Ciezko powiedziec, bo nie wiem nawet, czy jest juz demko dmc4. W kazdym razie gry jeszcze nie ma. A w burnouta juz sporo ludzi gra i z tego co idzie wyczytac w watku o tej grze, wynika, ze naprawde warto. Za DMC nigdy jakos nie przepadalem, wiec dla mnie wybor jest oczywisty.
  • 0

#57 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 22 January 2008 - 20:07

do końca pierwszej połowy roku jest prawdziwy wysyp gier.

Interesuje mnie tak: Battlefield: Bad Company, Alan Wake, GTA IV, Ninja Gaiden II, Too Human, Far Cry 2 i ew. Prototype...
Biednie u mnie, raptem 3 gry se wybiore, a jak szczęscie dopisze nawet 4 wezmę.
Coś doradzicie?
Nie pytajcie mnie co ja lubię, wierzcie mi że pograłbym we wszystko ^_^
  • 0

#58 Sztajniec

Sztajniec
  • Użytkownicy
  • 807 postów

Napisano 22 January 2008 - 20:12

W moim osobistym rankingu (na podstawie zapowiedzi, naturalnie xD) gry plasują się w taki sposób, że wybrałbym te tytuły:

-Alan Wake
-GTA IV
-Battlefield
-Ninja Gaiden 2

Kolejność przypadkowa, jednak na pewno te tytuły bym wybrał.
  • 0

#59 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 22 January 2008 - 20:14

Też mi się tak wydaje.
Poczekam na recki Too Human i Prototype, oraz czy Far Cry 2 na konsole nie będzie crapem.
  • 0

#60 Specu

Specu

Satan's Little Helper

• FME
  • 901 postów

Napisano 22 January 2008 - 20:16

do końca pierwszej połowy roku jest prawdziwy wysyp gier.

Interesuje mnie tak: Battlefield: Bad Company, Alan Wake, GTA IV, Ninja Gaiden II, Too Human, Far Cry 2 i ew. Prototype...
Biednie u mnie, raptem 3 gry se wybiore, a jak szczęscie dopisze nawet 4 wezmę.
Coś doradzicie?
Nie pytajcie mnie co ja lubię, wierzcie mi że pograłbym we wszystko ^_^

może poczekaj aż któryś z tych tytułów wyjdzie, bo teraz to takie sraty-pierdaty a nie doradzanie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0