Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mowia ze Assassins creed to monotonia monotonia i jeszcze raz monotonia, ale ja sie z tym nie zgadzam. Jezeli lubisz te klimaty i role jakze wygimnastykowanego zabojcy wtedy ta gra sie nie nudzi. Ja gram 10h a zrobilem dopiero 4 na 9 zabojstwo, robie kazda misje poboczna, bawie sie ze straznikami itp. I nadal chce mi sie grac. Mass Effect dojdzie do mnie za pare dni i on raczej starczy mi na dluzej moze nawet z 60h przy nim posiedze jak mnie wciagnie.

Odnośnik do komentarza

Witam!!!

Jako ze 360tka laduje u mnie na chacie w poniedziałek mam dylemat jaka gierke wybrac na początek...

W gre wchodza 3 odmienne ścigałki: Colin:Dirt, Forza 2, PGR4...i tutaj pytania

Czy Colin nadal trzyma klimat z 4 częsci z PS2...jak z trybem online w każdej z gierek...prosze fana wyścigów o wypowiedz...wziąłbym wszystkie 3 najchetniej ale kasiorki brak:)

Odnośnik do komentarza

Colin jest akurat wg mnie najgorszą z tych trzech ścigałek. Dwie pozostałe to zupełne przeciwieństwo. Forza - symulacja, mnóstwo wskaźników i wymóg idealnego skupienia, kiedy to PGR4 to arcade pełną gębą, niezobowiązująca gierka, z naprawdę "wczuwkowym" modelem jazdy. Ja tam stawiam na serię PGR :(

Odnośnik do komentarza

Forza 2 - niesamowita symulacja, zabawa na parę tygodni :D

Mimo, że mam już zaliczone wszystko co się da dalej mnie do niej ciągnie - żeby przejechać się offline/online :P

 

PGR4 to graficzne cudeńko, arcade mi jednak dość szybko się znudził

 

O DiRT-cie nie piszę bo jedynie grałem w demo :(

Odnośnik do komentarza
NBA Street Homecourt (jestem fanem koszykówki), czy Oblivion, może lepiej zostawić kasę na assassina aby pograć w ferie?

 

NBA street homecourt bardzo mi się podobał (też jestem fanem koszykówki). Kupa zabawy, fajny system, niezła grafa. Naprawdę grywalna pozycja. Tylko jeden problem- skończyłem ją w 2 wieczory.

Oblivion to bardzo złożona i długa gra. Tylko najlepiej, jakbyś pograł najpierw u kogoś, bo niektórym ta gra nie podchodzi.

O assassinie zdania są podzielone. Gra potrafi zmęczyć, ale jeśli podejdziesz do niej od odpowiedniej strony to Cię oszołomi. Mi bardzo się spodobała. Free running rządzi, a walka, jeśli nie ograniczasz się do counterów, też jest fajna. Największą wadą jest monotonność.

Odnośnik do komentarza

Oblivion jest specyficzny, ukończenie Drżących Wysp i fabuły, a także zadań gildii zajęło mi 70 godzin na zwykłym poziomie trudności. Natomiast muszę przyznać, że część zadań mnie znudziła, przygotuj się na to, że ponad połowa questów będzie związana z przejściem przez jaskinie/podziemia w celu odszukania X i powrotu skrótem na powierzchnię. Oczywiście niektóre zadania są naprawdę fajne, ale ogólnie gra dużo bardziej przypadnie do gustu osobom którym sprawia frajdę rozbudowywanie statystyk postaci, kupno uzbrojenia, itp... Moim zdaniem gra mało motywuje do zgłębiania alchemii czy szukania nowych broni, bo jeśli z własnej woli nie zwiększymy poziomu trudności na wyższy, to szybko wyjdzie na jaw, że nie jest to do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Moje pytanie brzmi jakiego doradzicie shootera z dobrym trybem multi? Nadmieniam iż Gearsy się już znudziły , HALO3 mi nie pasi , Airborne - mało ludzi i lagi , a w COD4 mam już 80h za sobą i szukam czegoś nowego. Czy jest jeszcze jakiś shooter(multi) wart uwagi ?

Napewno warto jeszcze zagrać w Rainbow Six: Vegas. Gra mimo iż troszkę wiekowa to dalej gra w nią dużo ludzi a i gameplay jest niczego sobie ;).

Ace Combat podobno też jest fajny w multi ale to już nie shooterek ;).

Odnośnik do komentarza
NBA Street Homecourt (jestem fanem koszykówki), czy Oblivion, może lepiej zostawić kasę na assassina aby pograć w ferie?

 

NBA street homecourt bardzo mi się podobał (też jestem fanem koszykówki). Kupa zabawy, fajny system, niezła grafa. Naprawdę grywalna pozycja. Tylko jeden problem- skończyłem ją w 2 wieczory.

Oblivion to bardzo złożona i długa gra. Tylko najlepiej, jakbyś pograł najpierw u kogoś, bo niektórym ta gra nie podchodzi.

O assassinie zdania są podzielone. Gra potrafi zmęczyć, ale jeśli podejdziesz do niej od odpowiedniej strony to Cię oszołomi. Mi bardzo się spodobała. Free running rządzi, a walka, jeśli nie ograniczasz się do counterów, też jest fajna. Największą wadą jest monotonność.

 

Biorę NBA :P.

Odnośnik do komentarza
Mam Crackdowna w folii nowego jeszcze nie rozpakowanego bo dostałem go z konsolą i mam dylemat. Sprzedać i kupić Forze 2 czy odpakować i grać w crackdowna ? Lubię ścigałki, nawet bardzo.

Pozdrawiam

Crackdown-również miałem go w komplecie z konsola i odpaliłem z ciekawości-na kilkanaście godzin w sumie :lol: Na Forze czekałem a jak juz zacząłem grać to mnie znudziła po kilkunastu wyścigach ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.