Skocz do zawartości

Przelamac sie i kupic GaCka?


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedaje DS'a i okazuje się, że będzie mnie za to stać na 3 gacki, więc mam kilka pytań, bo planuję zakup tej maszynki :).

 

Jak to jest z softem? Da się z nim coś zrobić oprócz grania? Odtwarza filmy, muzykę, zdjęcia, cokolwiek?

Co mi jest potrzebne do grania oprócz samej konsoli?

Po ile chodzą gry?

Trudno się przerabia? Na czym potem wypalamy gry?

Ta konsola ma USB?

 

Coś jeszcze powinienem wiedzieć o tej konsolce? Mam akurat wolny SD TV który tęskni za jakimś sprzętem grającym ;].

Odnośnik do komentarza

1. Żadnych filmów, żadnej muzyki, żadnych zdjęć, żadnego czegokolwiek poza grami. No chyba, że kupisz Gacka Panasonic-Q, on chyba odtwarza płyty DVD i muzykę ale jest bardzo drogi i trudny do zdobycia.

 

2. Do grania wystarczy pad, podstawowe kable dołączane do konsoli (AV i zasilanie) no i karta pamięci jeśli chcesz zapisywać stany gry. Poza tym telewizor (najlepiej CRT) no i sama konsola ;)

 

3. Ja obecnie kupuję gry na brytyjskim ebay-u. Większość można dostać w cenie 10-15 funtów łącznie z dostawą, czyli w okolicach 50-100 zł. Oczywiście "rarytasy" chodzą i po 30 funtów a nawet więcej, np. Paper Mario, Zelda : TP i parę japońskich RPG-ów. Mowa o grach używanych, bo nówek jest już raczej mało.

 

4. Nie wiem jak się przerabia. Poczytaj wątek o kopiach zapasowych w tym dziale.

 

5. Gacek nie ma USB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Za cenę wii można mieć przynajmniej 6 gacków.

 

Nie no, to jest pewne, ale czy warto inwestować w starą konsolę. Wg mnie nie bardzo. Wii jest bardzo ciekawym sprzętem, który warto mieć, a że ma jeszcze możliwości GC to tylko dodatkowy atut. Od biedy można by wyrwać używane wii za 600zł.

 

Dolicz do tego koszt pada i memorki od Gacka (wcale nie sa to groszowe sprawy patrzac na Allegro), a jesli juz mialoby sie Wii, to fajnie byloby miec przynajmniej jeden dodatkowy zestaw kontrolerow pilot+gruszka, czyz nie? I w ten sposob koszty urastaja do wysokosci rownej uzywanej PS3, a chyba nie o to autorowi chodzilo ;).

Odnośnik do komentarza
O czy wy w ogóle dyskutujecie, NGC można w cenie Pegasusa wyrwać a Wii chodzi po 1000zł, poza tym nie każdy lubi machać pilotem i ściskać gruchę :lol:

 

No tak, błędnie załorzyłem, że każdy chce miec wii tak jak ja ;) Konsole kupilem za 1000zł, używana dwa miesiace do tego wii play z wilotem i gruszka, i pokrowce.

Odnośnik do komentarza
O czy wy w ogóle dyskutujecie, NGC można w cenie Pegasusa wyrwać a Wii chodzi po 1000zł, poza tym nie każdy lubi machać pilotem i ściskać gruchę :lol:

 

No tak, błędnie załorzyłem, że każdy chce miec wii tak jak ja ;) Konsole kupilem za 1000zł, używana dwa miesiace do tego wii play z wilotem i gruszka, i pokrowce.

 

 

Oczywiście chcę mieć wii ale gamecube jest tani a pozatym ma dla mnie wartość kolekcjonerską.

Odnośnik do komentarza

dobry gejmkub nie jest zły, pamietaj ze po zakupie wzrasta twoj fame na osiedlu 8)

 

/ oczywiscie ze warto kupic gacucha, tylko moja rada poluj na wczesniejsza wersje, te z wyjscioem component, ja zrobilem błęda i kupilem puzniejszą okrojoną, z obrazu juz tyle nie wycisne na flat skrynie. no ale masa gier w necie, czip sie spisuje rewelacyjnie, laserek tyż. swietnie sie bawilem przy MGS:TS, super komedia <_< i obowiązkowo seria RE, kiedys tam pogram jeszcze w zeldy.

Odnośnik do komentarza

Gamecube to wspaniała konsola, gry na nią wydaną zostały wybrane na najlepsze produkcje roku 2001,2002,2003,2004,2005. To sprzęt, który gwarantuje 1000000000 godzin spędzonych przed telewizorem.

Każdy tytuł jest hitem, które leją gta, NG,Halo,Tekkena,Gow. Mając gamecuba podniesiesz szacunek pośród kolegów, będą bowiem oni pod wielkim wrażeniem... Na poważnie to kit...

Odnośnik do komentarza

Po co mu Gacek z cyfrowym wyjściem video? Żeby płacił ponad 200zł za sam kabel? Chyba oszaleliście. Kup absolutnie jakiegokolwiek GC bo gwarantuję Ci, ze kabla Component i tak nie kupisz bo: a) będzie trudno go znaleźć, b) nie będzie Cię na niego stać. W kwestii czy w ogóle warto brać tą konsolę... Moim zdaniem jeżeli nie masz zaszczepionej miłości do Nintendo to GC może być złym wyborem. Nie do każdego kostka potrafi przemówić. Ja byłem optymistycznie nastawiony do Gacka, ale jednak się tylko kurzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...