Skocz do zawartości

Przelamac sie i kupic GaCka?


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro Wii do ciebie przemawia a NGC już nie to dziwne, bo na gacka jest więcej dobrych gier niż na Wii. No chyba, ze chodzi jednak o tego pilota i gruche :P A co do tego componenta to radziłbym sobie darować. Przypuszczam, że gry na tym kablu będą wyglądać podobnie jak w przypadku PS2, czyli kupa ;) Ja sobie specjalnie zostawiłem stary SDTV żeby grać w gry z PS2 i Gamecuba, bo obraz jest o niebo lepszy niż na LCD.

Odnośnik do komentarza

pomimo wszystko kupowac Wii zeby moc grac w gry z NGC to mija sie z celem, najlepsza i tak jest do tego wlasnie kosteczka, skoro tylko u kogos stoii i zbiera na sobie kurz to naprawde nie ma co sie oszukiwac. lepiej sprzedac. nie dla kazdego nintendo moze dac przyjemnosc z grania. mnie akurat nie bawily cukierkowe tytuły, jedynie Residenty mnie przekonały, mam nintendo dla 5 gier (RE:0, veronica, remake, 4 i MGS:TS) inne gry pewnie są dobre ale niespieszy mi sie w nie zagrac. z wyjątkiem zeldy :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Ale kolega napisał, że "i tak chcę kupic wii". Więc po co ta kostka?

Rozumiem, że chodzi o wartość kolekcjonerską i fejm na osiedlu jak ktos napisał ;) U mnie coś takiego odpada, bo nie mam przed kim szpanować. Tutaj mieć x360 to już fejm, a do tego nie przerobionego to już kosoms :)

 

 

Ja kupiłem wii właśnie też dla tych paru residentów, ale to jako dodatek do ogólnych możliwości wii. Podobnie kupiłem x360 i kupiłbym pewnie ps3 w wersji z emulatorem z dwójki.

Odnośnik do komentarza

A no chyba, że tak. Rozumiem, że kolekcjoner z Ciebie :) mi się nie widziało by kupno np wii kiedy będize wii 2 lepsze i pewnei z emulatorem jedynki. Co do wii to ja je dopieor teraz kupiłęm bo właśnei zaczyna być na nie coraz wiecej konkretnych tytułów co nie oznacza, że się źle bawię przy wii sports. Takie popierdułowate gierki, za które normalnei np na PC nic się nie płaci, nabierają całkiem nowego wymiaru grajac wiilotem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Chcę w ciągu miesiąca nabyć Kostkę. Na Allegro są za śmieszne pieniądze. Możecie doradzić na jakie gry polować oprócz MGS: TT, RE4, RE0, Metroidy, Zeldy ? No i gdzie można kupować gry ? Bo na allegro coś słabo z tym. Jest coś co muszę wiedzieć przed kupnem Gacka?

Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chcę w ciągu miesiąca nabyć Kostkę. Na Allegro są za śmieszne pieniądze. Możecie doradzić na jakie gry polować oprócz MGS: TT, RE4, RE0, Metroidy, Zeldy ? No i gdzie można kupować gry ? Bo na allegro coś słabo z tym. Jest coś co muszę wiedzieć przed kupnem Gacka?

Pozdrawiam

 

Jest jeszcze sporo ciekawych gier takich jak np. Star Fox Adventures, Eternal Dakrness, Resident Evil Remake, Super Mario Sunshine, Mario Kart: Double Dash!!, Mario Party, Lugi's Mansion, Soul Calibur II (edycja z Linkem), F-Zero GX (futurystyczne, świetne wyścigi), Geist (wcielasz się w ducha, mnóstwo ciekawych patentów). Niestety Allegro to już chyba jedyne źródło, ale możesz jeszcze popatrzeć w różnych sklepach w sieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...