Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam stockowy jelly bean właśnie i wg mnie działa super :)

 

No nie testowałem stockowego ale po samej omedze widzę dużą różnice pomiędzy omegą z ICS a z Jelly Bean.

 

 

Note2 da sie bez rysika obslugiwac?

 

Tak jak napisał kolega - to normalny telefon a rysik to taki bonus. Do SGS3 czy nawet SGS2 możesz dokupić rysik ale nie ma jak go schować w telefonie. Dodatkowo Note2 ma kilka aplikacji przeznaczonych dla rysika ale sama obsługa jest podobna do SGS3 + dodatkowe bajery bo multitaskingu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Od rana bawię się moim nowym skarbeńkiem, Nokią Lumią 920.

 

Zakochałem się. Jak to pięknie w ręku leży, a jakie to jest śliczne, och i ach. Wykonanie jest perfekcyjne - budowa poliwęglowanowa unibody, a z przodu gorilla glass. Ekran niesamowicie oddaje barwy, a PPI na poziomie 332 głaszcze oczy.

 

Telefon jest dla mnie perfekcyjny. Nie jestem z tych użytkowników, co potrzebują miliard ulepszeń poprzez wgrywanie custom rom'ów, ani nie tęsknie już za setkami gier na iOS'ie. Potrzebowałem telefonu, który jest solidnie zbudowany, ma duży i piękny ekran, a przy okazji robi cudowne zdjęcia(temat na inną rozmowę - boże jakie on foty cyka).

 

I to dostałem. Kocham tego czarnucha <3 :wub: :wub: :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jakość rozmów jest jak najbardziej w porządku, na poziomie tego, co miałem w Xperii T, ale chyba leciutko gorzej niż w iPhonie 4, którego miałem przed Xperią. Na jabłku to 30 cm od ucha mogłem trzymać telefon i wszystko słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Od rana bawię się moim nowym skarbeńkiem, Nokią Lumią 920.

 

Zakochałem się. Jak to pięknie w ręku leży, a jakie to jest śliczne, och i ach. Wykonanie jest perfekcyjne - budowa poliwęglowanowa unibody, a z przodu gorilla glass. Ekran niesamowicie oddaje barwy, a PPI na poziomie 332 głaszcze oczy.

 

Telefon jest dla mnie perfekcyjny. Nie jestem z tych użytkowników, co potrzebują miliard ulepszeń poprzez wgrywanie custom rom'ów, ani nie tęsknie już za setkami gier na iOS'ie. Potrzebowałem telefonu, który jest solidnie zbudowany, ma duży i piękny ekran, a przy okazji robi cudowne zdjęcia(temat na inną rozmowę - boże jakie on foty cyka).

 

I to dostałem. Kocham tego czarnucha <3 :wub: :wub: :wub:

 

Te Lumie byłyby zaje,biste, gdyby to nie było takie drogie. Sorry, ale "smartfon" z WP7 może dużo mniej niż iPhone/dobry Android.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że na Andrucie zrobi się pewnie lepiej, także telefon nie jest dla każdego. Dla mnie jest idealny. Dzwoni, odbiera maile, mogę go używać jako kartę kredytową, OS'owi bliżej do iOS'a niż do Androida, którego nie jestem fanem i cyka zdjęcia w każdych warunkach. Tego szukałem :).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja bym ją kupił gdyby nie brak aplikacji, których potrzebuję. Nie ma aplikacji mojego banku? Sorry, ale to jest mi potrzebne :( Napaliłem się na ten telefon, ale po przemyśleniu sprawy wybrałem Androida. Zobaczymy co będzie za te ~2 lata bo na Androida 2 lata temu też appek nie było a jak jest teraz to każdy wie :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.