Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to szczescie ze jestem pracownikiem Orange UK wiec mam tego juz troszke xDD

 

Nokia N95

HTC TyTn II

HTC Diamond

Blackberry 8830

 

I musze przyznac ze HTC robi najlepsze telefony na rynku Europejskim ... Blackberry toz za nim profesjonalne urzadzenia Nokie SE Samsungi to syf ktory kosztuje tyle co pozadny telefon ;p

Odnośnik do komentarza
Ja mam to szczescie ze jestem pracownikiem Orange UK wiec mam tego juz troszke xDD

 

Nokia N95

HTC TyTn II

HTC Diamond

Blackberry 8830

 

I musze przyznac ze HTC robi najlepsze telefony na rynku Europejskim ... Blackberry toz za nim profesjonalne urzadzenia Nokie SE Samsungi to syf ktory kosztuje tyle co pozadny telefon ;p

A co powiesz o blackberry 8100 pearl? Zjadliwy w miarę telefon?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Ja mam to szczescie ze jestem pracownikiem Orange UK wiec mam tego juz troszke xDD

 

Nokia N95

HTC TyTn II

HTC Diamond

Blackberry 8830

 

I musze przyznac ze HTC robi najlepsze telefony na rynku Europejskim ... Blackberry toz za nim profesjonalne urzadzenia Nokie SE Samsungi to syf ktory kosztuje tyle co pozadny telefon ;p

A co powiesz o blackberry 8100 pearl? Zjadliwy w miarę telefon?

 

moze troszke odkopany post, ale... blackberry to najgorszy syf z jakim sie spotkalem do tej pory, okropnosc :/ jezeli ktos chce symbiana to nokia, jezeli windows mobile to htc ;) pozdro

 

Odnośnik do komentarza

iPhone - fonik potrafi w(pipi)ic jak malo ktory, ale jak sie czlowiek przyzwyczai do zabugowanego firmwareu to mozna przezyc... ogolnie fon bardzo prosty i przyjemny w obsludze. gdyby nie male literki klawiatury ekranowej [pomijajac tą z safari] to fonik bylby idealny dla starszych ludzi.

 

plusy:

+obsluga i jej intuicyjnosc

+czytelnosc menu

+duze mozliwosci [dzieki scenie]

+dobre systemy oszczedzania baterii [czasem trzeba wspomoc innymi programami]

+calkiem stabilny [jak narazie tylko raz go zwiesilem xD ale to przes swoja glupote]

+obudowa sie nie rysuje [tzn nie jest to ta ajpodowa 'szklanka']

+czuje go w kieszeni [dla mnie to plus, nie lubie malych komorek]

 

 

Minusy:

-zapomnijcie o bezwzrokowej obsludze xD

-braki wielu podstawowych funkcji, ktore trzeba uzupelnic addon'ami [do pobrania z sieci]

-nie mozna go uzyc jako przenosnej pamieci [nie jest wykrywany w windowsie jako dysk :F]

-fon nie czyta kontaktow z simki [tu znowu trzeba szperac w sieci za specjalnym programikiem]

-bez instalacji iTunes na pc sie nie obejdzie

-brak miejsca na zawieszenie smyczki

-fonik po minucie jest bardziej opalcowany niz moje psp po tygodniu... no ale nie ma sie co dziwic w sumie xD

-jak ktos ma grube palce to krzyzyk na droge

 

napisalem to w oparciu o soft 1.1.4 wiec nie najnowszy ;]

 

ogolnie fon bylby bardzo dobry gdyby nie niedopracowany firmware... ktorego trzeba 'wspomagac'.

jak na fw ktory wazy 250mb to jest bardzo slabo :F

 

____

Mimo wszystko telefon, a raczej gadzet trafil w moje gusta oraz oczekiwania...

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja raczej nie ślinię się na widok nowych zabawkowych komórek- mam SEk600i, jest to moja druga komórka w życiu i jako że spisuje się spoko, to nie sądzę, żeby zanosiło się na zmiany w tym temacie-

telefonik wg. bardzo ładny, obsługa ok, jedyne co gra na nerwach to malutkie przyciski, podczas pisania trzeba się mocno skupić...

Odnośnik do komentarza

Po dwóch latach użytkowania SE K750i przyszła pora na zmianę ;) Mimo że do wyboru miałem takie telefony jak Nokia N82 czy iPhone, wybór padł na SE C902. Naprawdę świetny telefon - aparat 5Mpix z róźnymi bajerami, dotykowy ekranik, sixaxis ;) - dodatkowo telefon elegancki w metalowej obudowie :) No i jak ktoś miał wcześniej SE to poczuje się jak w domu ;) Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.