Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kiedys gralem na D-padzie ale jak zobaczylem ze mozna latac NEG-CON"EM umarl dla mnie pad od psx'a, to sie nienadaje do latania. przynajmniej w 2097 i wip3out (+ se). niestety na psp nie ma juz takiej mozliwosci. teraz widze ze granie z sixaxis"em bedzie nawet bardziej interaktywne niz padem namco.

 

 

TO JEST GRA PRZY KTOREJ SPEDZAC BEDE KAZDA WOLNĄ CHWILE

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja słyszałem plotę o przesunięciu premiery na wakacje by zapchać dziurę letnich miesięcy.

 

Zresztą tak nawiasem mówiąc maj jest ciężkim miesiącem w tym roku na premiery gier na PS3-jakbym był wydawcą za żadne skarby bym w maju gry nie wypuścił z racji tego ,że jest to okres przejściowy między dwoma największymi premierami dla PS3-kwietniową GTA4 i czerwcową MGS4.Każdy teraz gra lub planuje kupić GTA4,a już myślami jest pewnie przy ostatniej przygodzie Snake'a.Każda inna gra nie ma szans się przebić i sprzedać w zadowalającej liczbie w tym okresie

Odnośnik do komentarza

Bez sensu...Wipeout hd nie jest az taka wielka gra z wielkim hypem ( tzn. jest, ale tylko dla niektorych ). Rozumiem Resistance 2 i Killzone 2 ,ale Wipeout i GTA albo MGS? Toz to gry z innej bajki .Kto ma kupic Wipeouta to kupi .Tak myslac ,to gry powinny wychodzic jedna na miesiac .GTA4 bede mial 30 maja i jesli Wipeout wyjdzie 29-go to sciagam go natentychmiast :P a GTA4 poczeka az sie nim nasyce :D

Odnośnik do komentarza

pamiętaj ,że to plota drk2,równie dobrze gra może wyjść jeszcze w tym miesiącu.Ploty narodziły się z dwóch powodów,że do końca miesiąca niespełna 3 tyg a dalej nie ma oficjalnej daty premiery (a miała być w tym miesiącu) i gorący okres premier (GTA4 i MGS4).

Odnośnik do komentarza

Oj czyżby Butcher już ciorał w WipEout"a? Takim razie nie mogę się doczekać raportu w nowym extreme. Mam nadzieje ,że gra wygląda tak jak na filmikach. Oj multi przez sieć będzie przepotężne . Jestem ciekawy jak wyszło sterowanie wychyłami.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

w tej kwestii to ja jestem starym psem i chyba tych nowych sztuczek sie już nie nauczę, dobrze ze będzie możliwość pozostania przy analogach i krzyżaku choć postaram sie pouczyć nowego starowania, to wiem ze liga podzieli sie pewnie na dwa obozy, klasyczne sterowanie i sixasis, tylko czy któraś grupa będzie bardziej uprzywilejowana to sie okaże po kilku miesiącach. gdyby jeszcze w tabelach wyników uwzględnić kto czego używa do sterowania było czarno na białym. a tak zachodź niepotrzebnie w głowę czy da sie coś jeszcze wyciągnąć ze starego poczciwego analoga/krzyżaka czy może ja mam mniejsze umiejętności sterując sixasix'em <_<

Odnośnik do komentarza

nWo, nie będzie tak źle :)

Ja też nie wyobrażam sobie Wipeouta w pełni obsługiwanego przez wychyły (szczególnie przy wyższych prędkosciach), za to opuszczanie lub obniżanie dzioba pojazdu przy jednoczesnym sterowaniu analogami, jak najbadziej tak.

Być może sixaxisem będziemy tylko kontrolować hamulce areodynamiczne niczym w staruśkim NegCon-ie.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie + wychyły. Widziałem jakiś review gdzieś, jak ludzie właśnie w ten sposób grali. Normalnie można było sterować i do tego regulować wysokość dzioba. jak dla mnie bomba, jestem starym wyjadaczem w W3O, ale teraz to dopiero mi ślinka cieknie ;3

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.