Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

co z tymi którzy nie mają dostępu do sieci?!!!

 

drżę ze strachu, ja grę chce mieć na płytce a nie na HDD. mocno liczę że sony wyga grę po staremu. jak poprzednie wipeout'y. tylko pulse zdobyłem przez torrenty bo gdybym miał czekać aż gra trafi na półki to bym sie nie doczekał ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Czy ktoś potrafi mi udzielić odpowiedzi na pytanie gdzie do jasnej cholery podział się Wipeout HD????!!!!!ani słowa o nim przez całe E3..

Dołączam się do prośby kolegi ;)

 

WipeOut to jedna z niewielu gier, które jeszcze mnie przekonują do zakupu PS3. Absolutnie najlepszy szeroko rozumiany wyścig z jakim miałem kontakt. Naprawdę nie wiem jak długo przyjdzie nam czekać na jakieś konkretne info, ale nie zmienia to faktu, że wyczekuję tej gry z wielką niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Trzymajmy lepiej kciuki, żeby gra ukazał się w TYM ROKU - bo to wcale nie jest już pewne... :/

Sony napotkało pewien problem techniczny...

OMG... ręce opadają...

 

Osz kur@#@ Pier#($ MAĆ ! Tego już za wiele !!!Dla mnie jeden z najważniejszych ekskluzywów na PS3 jaki miał się ukazać w tym roku ,baa miał się ukazać w maju możliwe,że nie wyjdzie w tym roku???!!!!!!Co to za ku@#$ problem techniczny?przecież ta gra była gotowa?zawiesza się?zwalnia?nie umieją się z tym poradzić przez taki szmat czasu?Nic więcej do głowy mi nie przychodzi....a ci zamiast powiedzieć co się stało zagadkowo mówią,że problem jest poważny i się z nim poradzić nie umieją.

 

CZY W SONY PRÓCZ IMSOMNIAC I NAUGHTY DOG JEST JESZCZE KTOŚ POTRAFI PISAĆ NA PLAYSTATION 3??!!!

(btw ekipa od Killzone2 się nie liczy,bo w 4 lata z taką ekipą i budżetem i wsparciem to nie sztuka stworzyć tak wyglądającą grę-a jeszcze pewności nie mamy,czy też nie będzie miała jakiś problemów)

 

No bez jaj,może jeszcze ku@#$ skasują tą grę,gotową w 99%

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie fantastyczna wiadomosc, pojawia sie problem z grą to jako dyrektor całego projektu podejmuje decyzje o wstrzymaniu wypuszczenia gry do sprzedaży na czas nieokreslony, mam w (pipi)e graczy i slusznie bo liczy sie produkt koncowy a nie narzekania ze cos zle dziala i psy wieszane na tworcach w tym najwieksze baty dostana sie wlasnie szefostwu za wydanie gry wieszajacej sie albo majacej problemy z serwerami.

 

gdy wipeout HD ostatecznie sie ukaze wynagrodzi to nam lata oczekiwania :slinotok: pozostaje czekać co przy takiej grze jak wipeout ma dla mnie kolosalne znaczenie. wiadomo lata lecą a refleks starzeje sie każdego dnia. im puźniej gra sie ukaże tym mniej w nią pogram, mniej z niej mój organizm wyciągnie :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

mnie gryzie jedna kwestia, chcialem pograc w ta gre z kolezanka ostatnio, lecz wchodze, okazuje sie ze na PSS jeszcze jej nie ma, kompatybilnosci w wersji 40GB tez nie ma ( nie mialem wyboru kupujac konsole, miedzy 40 a 60... )

 

Polityka sony mnie zabija... mogli by ogarnac jak z tekkenem, wypuscic gre, online dolozyc po czasie.

Odnośnik do komentarza

To rzeczywiście może być jakiś problem techniczny, ale i równie dobrze zwykłe mydlenie oczu, w celu ukrycia faktu, że gra nie jest po prostu skończona lub ewentualnie jej finałowa wersja nie stoi na zadowalającym poziomie. Niezależnie od tego, wynik jest ten sam - musimy robić to, do czego zdążyło nas Sony przyzwyczaić. Czekać.

Odnośnik do komentarza
Ten problem "techniczny" to ponoć wywoływanie epilepsji, a gra żeby przejść certyfikację nie może epilepsji wywoływać. Niestety nie jest to coś, co można usunąć linijką czy dziesięcioma kodu, bo epilepsje wywołują błyski o niskiej częstotliwości. Jeśli gra nie świeci po gałach umyślnie (hej Doom!) to znaczy, że połączenie "jakichś" cech wyświetlanej grafiki migocze. Zidentyfikowanie i wyeliminowanie tego (lub potencjalnie: tych) cech jest czasochłonne i w zasadzie opiera się na zgadywaniu (a przynajmniej nie jest mi znana technika pozwalająca na metodyczne poprawienie obrazu wywołującego epilepsję; jeśli istnieje, to wymówka jest g. warta ;]).

 

znalezione na innym forum-wydaje się logiczne i niestety niepojące.Jeśli to na prawdę epilepsja to zmiany wymaga całkowicie kod gry i możliwe ,że pod koniec roku otrzymamy zupelnie inaczej wyglądający tytuł,pozbawiony zupełnie tego niesamowitego oświetlenia i kolorystyki znanej min z filmików z Ps Store

Odnośnik do komentarza

Epilepsje taaaa, wydaje mi się to nieco naciągane. Oczywiście zdaje sobie sprawę że gry mogą wywoływać ataki epilepsji, zresztą każda gra ma takie ostrzeżenie. Na dobrą sprawę jeśli ktoś jest podatny na tego typu bodzce to i swiatełko rowerowe może go przyprawić o padaczkę. Było już wiele szybkich, migoczących i kolorowych gier ale jeszcze nikt nie usprawiedliwiał obsuwy problemem epilepsji. Więc niech nie pi...dolą głupot tylko zakasają rękawy, poprawiają co spie...szyli i wydają w końcu tę grę. 

Odnośnik do komentarza

http://www.totalvideogames.com/news/Wipeou...3555_6787_0.htm

 

"The reason for the delay of WipEout HD on PS3 has been due to the many improvements we have been making and the numerous features we've added to the game. These include: 8 reverse tracks, 4 extra ships, 2 alternative HUDS, 2 Player offline split screen and XMB Trophy support. We look forward to sharing WipEout HD with you very soon

 

 

Nie mam pytań jeśli to jest powód opóźnień-Trophies,split screen i to wszystko w 1080p w 60fps

 

Ja już chcę tą grę !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.