Skocz do zawartości

Nasze gry


sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem SSX 3, więc moja kolekcja wygląda teraz następująco.

 

1. Die Hard Vendetta.

2. Enter the Matrix.

3. Eternal Darkness: Sanity's Requiem

4. Metroid Prime.

5. Pikmin.

6. Resident Evil 2.

7. Resident Evil 4.

8. Sonic Adventure 2: Battle.

9. Soul Calibur 2.

10. Star Wars Rouge Leader: Roque Squadron.

11. SSX Tricky.

12. SSX 3

13. Super Mario Sunshine.

14. The Legend of Zelda: Wind Waker.

15. Tony Hawk's Pro Skater 3

16. Tony Hawk's Pro Skater 4

 

Jestem w trakcie szukania Pikmina 2 ale ciężko go dopaść i w dodatku miejsca na memorce mi zabrakło, więc muszę sobie nową sprawić zanim zainwestuję w grę. aggressive.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Niezła kolekcja. Tylko pozazdrościć. Widzę że lubisz gry o sportach extremalnych jak i muzyczne.

hehe. no w sumie na to wyglada :P

teraz jak ktos sie zapyta jakie gatunki lubie najbardziej to bede wiedzial co powiedziec, bo zawsze mialem z tym klopot.

 

btw. do kolekcji doszedl Metal Gear Solid: Twin Snakes.

od dawna polowalem na te gre, ale dosc ciezko dostac 3xA w dobrym stanie i niewygorowanej cenie. ale w koncu sie udalo. do wymarzonej kolekcji brakuje mi jeszcze kilku tytulow, ale jak widac to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
1. Eternal Darkness

może mi ktoś opisać te Entral Darkness? O czym to jest? Czy warto nabyć te grę? Krótko opowiedzieć ;)

 

Grę warto nabyć, a mając Gacka zagranie w nią to obowiązek ;)

 

Pokrótce, to gra jest o ratowaniu świata przed Złem Absolutnym, ale taki opis nic nie oddaje z klimatu gry. Trochę faktów:

- kilka postaci na przestrzeni wieków, pozornie ze sobą niezwiązanych (rzymski centurion, mnich w czasach Inkwizycji, strażak z Kanady, itd.)

- nawiązania do historii, od starożytnej Persji po współczesne River Island

- bajerancki motyw ze wskaźnikiem poczytalności - jak poziom spada, zaczynają się "wizje", których nie opiszę, żeby nie psuć klimatu ;)

- świetny system czarów; prosty i logiczny, do tego samemu można odkryć wiele czarów duuuużo wcześniej niż otrzymuje się tzw. Spell Scrolls

 

Jeśli lubisz klimaty E.A.Poe/Lovecraft, do tego (mocno zalecane) przynajmniej w dobrym stopniu znasz angielski, chcesz doświadczyć "odmiennych stanów świadomości" (no dobra, to tylko postacie, ale i tak jest kozacko :P ), to bez zastanowienia sięgaj po tę grę!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Eternal Darkness to średnia pozycja. Co prawda ma oryginalne przedstawienie historii, choć nie podoba mi się sposób w jaki zostajemy straszeni z ekranu. Niby miał to być horror, a akcji strasznych w nim moim zdaniem dosłownie nie mm, ja się przynajmniej nie przestraszyłem. Ale to pewnie dlatego, że jestem zwolennikiem straszenia w stylu residentowskim, czyli bezpośrednio, a nie spokojnie przez klimat samej gry. Jeśli szukasz takie atmosfery grozy to pewnie ci się ten tytuł spodoba.

Odnośnik do komentarza

warto wspomniec tez o zastosowanym nowatorskim i ciekawym rozwiazuniu.

kazdy z bohaterow ma poziom poczytalnosci (sanity meter). kazde spotkanie potworow obniza poziom. kiedy ten spadnie do jakiejs okreslonej wartosci gra zaczyna nam "psikusy". nie chce ich opisywac, bo znajac je traci sie duzo z zabawy - to przeba zobaczyc samemu. genralnie chodzi o to, ze gra "niby" serwuje nam halucynacje np: rzucamy czar leczacy, a tracimy glowe, zapisaujemy stan gry, a na ekranie pojawia sie komunikat - wszystkie save'y zostaly skasowane. wszystkich oszustw jest 50 i sa duzo lepsze bardziej "integrujace sie z rzeczywistoscia". naprawde fajny aspekt gry. co prawda poziom sanity latwo mozna podniesc, ale kiedys gralem caly czas na niskim zeby zobaczyc wszystkie triki.

ktos powyzej pisal, ze gra slabo straszy. zgodze sie z tym dokladnie, bo to wcale nie jest horror. ta gra to typowa przygotowka (moze jedynie z odrobina thrillera). dobra przygotowka z ciekawa historia w tle i niezlym gameplayem. no i fajnym Sanity System. jedna z moich ulubionych gier na Gacka (i gier wogole).

Odnośnik do komentarza

Ktoś napisał że Eternal Darkness: Sanity's Requiem to średnia gra.

Oki, każdy ma prawo do własnych opini ale większość twierdzi inaczej, w tym dziennikarze:

 

Oceny: (skala 1-10 lub 1-100)

GameSpot 9.4

IGN 9.6

GameSpy 87

Game Informer 9.5

GameZone 9

Eurogamer 9

 

średnia powyżej 9.0 chyba mówi sama za siebie. Wciągać w ciemno, gra rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza

Metroid Prime (oryginał)

Mario Kart: Double Dash!! (oryginał)

Tony Hawk's Underground 2 (oryginał)

P.N. O3 (oryginał)

F1 2002 (oryginał)

True Crime: Streets Of L.A. (oryginał)

 

 

Mortal Kombat: Deadly Alliance

Mortal Kombat: Deception

Fifa 07

NBA Street v.3

The Simpsons: Hit & Run

Burnout

Burnout 2: Point of Impact

True Crime: New York City

Star Fox Adventures

Naruto: Clash of Ninja

Gekitou Ninja Taisen! 4

The Legend of Zelda: The Wind Waker

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Need for Speed: Carbon

Soul Calibur 2

Pokemon: Colosseum

Pokemon XD

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Resident Evil 3: Nemesis

Zoids: Full Metal Crash

Battle Stadium D.O.N

Spartan Total Warrior

XIII

Fire Emblem: Path of Radiance

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...