Skocz do zawartości

Zieloni w temacie GBx- zapraszam tutaj


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kłeszcziona. Otóż mam zamiar kupić sobie SP, ale nie tego pierweszego tylko tego drugiego z lepszym wyświetlaczem (brighter czy jakoś tak). Jak je niby rozpoznać? np. na allegro, żeby nikt nie zrobił mnie w bambusa ?? Czy różnią się czymś oprócz rodzajem wyświetlacza? I dzięki bardzo;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Kiedyś był chyba temat o rozpoznawaniu oryginalnych gier, ale nie mogę go znaleźć...

 

http://allegro.pl/item735958187_pokemon_emerald_na_gb_adv_stan_idealny_pudelko.html - oryginał czy podróbka?

Tu jet mi trudno stwierdzić, miałem kiedyś podobną sytuację z Pokersami. Kartridż wygląda jak oryginał, ale nie widać wybitego numeru na naklejce (kupiłem wtedy podróbkę, co mnie zdziwiło bo jeszcze nie spotkałem się z kolorowym kartridżem podróbką ). Na przyszłość masz mały faq po czym rozpoznaje się czy oryginał czy podróbka.

http://www.retroage.net/index.php?Itemid=156&id=303&option=com_content&task=view

 

Ewentualnie poproś gościa o zdjęcie szyny gdzie znajdują się dane. Jest napis Nintendo - OK, nie ma - pirat.

 

Obstawiam że to podróba jest. Przyjrzyj się napisowi Game Boy Advance z aukcji i linka co ci podałem.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wreszcie postanowiłem spełnić swoje marzenie sprzed wielu lat, sprawiłem sobie GBA SP z etui, supercardem i kartą 2 MB (oczywiście do słuchania muzyki only). Zastanawiam się, czy coś jeszcze mi do szczęścia potrzebne? Folia, słuchawki, jakaś przejściówka do słuchawek or sth?

 

Prosiłbym także o jakąś listę must-playów na tę konsolkę :).

 

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

znacie jakiś tani sposób zmodowania zwykłego GBA tak, aby miał podświetlenie z SP ? Istnieje jakaś stronka z tanimi wyświetlaczami, bo nie widzi mi się kupować całego sp dla ekranu.

Tanie (relatywnie) wyświetlacze z AGS-101 skończyły się jakiś rok temu. Najtańsza opcja to znalezienie rozwalonej sztuki, która ma sprawny ekran: czyli sporo obserwacji aukcji. Do tego musisz później dokupić odpowiednią tasiemkę (są dwie wersje, 32 i 40 pinowa, zależne od modelu GBA). No i trzeba pamiętać, że trzeba się nie bać lutownicy. Zmodowane sztuki chodzą po jakieś 600-800zł, czasem trafi się sztuka z prywatnej kolekcji, to można celować w 300-400zł.

 

Wydaje mi się, że ekrany AGS-001 (o wiele tańsze i bardziej dostępne) też da się tymi tasiemkami podłączyć, ale sam się tym nie interesowałem, bo frontlight to dla mnie za duża strata jakości obrazu.

 

A może GBA-mod z DS Lite?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Zastanawiam się nad następującym rozwiązaniem konsolowym podręcznym:

"Gameboy Advance", "Gameboy Color", "Nintendo Switch Pro", które rzekomo ma zadebiutować na światowym rynku przemysłu gier video za niecałe... kilka dni, no bez przesady, za kilka tygodni lub miesięcy, skoro nie ruszyły nawet zamówienia przedpremierowe, a konsola nie została oficjalnie zaprezentowana przez Japończyków! Najbardziej rozsądne wydaje się dla mnie rozwiązanie drugie: Gameboy Color, którego kupiłbym głównie dla powrotu do korzeni i zaspokojenia mego nostalgicznego growego głoda. Z kadridżami /dyskietkami dla tego sprzętu obecnie nie ma większego problemu - dostępność jest powyżej średniej, co oznacza dużo tytułów, i to mega klasycznych, i to...w rozsądnej cenie; to samo mogę powiedzieć o konsolach "GB Color": w miarę dużo, tanio, w dobrym stanie. Nowego Switcha kupiłbym (ponoć Pro ma kosztować około 1800zł w wersji podstawowej), po debiucie konsoli na polskim rynku, także po zaznajomieniu się przeze mnie z recenzjami tego produktu, plus ogarnięciu jakichś gameplayów z tejże konsoli. Mam nadzieję, że w NS Pro znajdą się dwa sloty: jeden na kadridż starych, standardowych wersji growych NS (kompatybilność wsteczna), drugi natomiast na kadridż NS Pro; z drugiej strony mógłby być to jeden wtyk/slot na oba rodzaje kadridżów. No i co sądzicie? Wybralibyście "GB Color"? A może nie kupować nic, tylko czekać na premierę "NS Pro" ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...