Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Dragon Sword


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gra za tydzień wychodzi w USA, pierwsze noty są b. dobre (IGN - 8,6; Gametrailers - 8,<_<. To, co jest uznawane za główną wadę, to krótki czas gry.

I podobno stosunkowo łatwa pierwsza połowa gry, w której nawet nie trzeba używać bloku. Mnie to zasadniczo pasuje, ale hardcore'owi fajni NG mogą się poczuć rozczarowani podczas pierwszego przechodzenia gry. Ale nic straconego, bo wyższe poziomy podobno naprawiają ten "błąd".

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale DS nie jest urządzeniem dla hardkorowców, tylko RPUDZR* ......(*Rekreacyjnym Przenośnym Urządzeniem Do Zapewniania Rozrywki :D). Pomyślcie jak wykastrowany byłby ekranik dotykowy (albo rysik) po serki faków i szitów (jak to u nadgorliwych się zdarze :D). Myślę że Team Ninja chciał zrobić coś innowacyjnego w sterowaniu, więc ciężko tu ustalić jak wysoka ma być poprzeczka z poziomem trudności.

Odnośnik do komentarza
PS. Ile średnio zajmuje przejście gry?

Na poziomie Normal około 6 godzin.

Mnie zajęło 4h (zrobiłem wszystko co się dało), a nie jestem fanem serii (zupełnie nie przemówiło do mnie NG na ixa. To pomieszanie klimatów... ninje i bazooki/roboty? Nie komponują się, zdecydowanie).

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

a ja juz mam pierwzy problem, zanim odkrylem jak sie wykonuje ultimate techniques minelo chapter jeden i dwa, dopiero w trzecim, tu jest problem, za siadka pajecza sa dzwi ktorych nie potrafie otworzyc :)

 

BTW: save pasuja z JP do US, to mnie cieszy, ale kiedy ma wyjsc wersja PAL?

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Nie miałem jakoś dłuższej styczności z tą serią, ale w Ninja Gaiden: Dragon Sword postanowiłem zagrać i choć początkowo gra mnie trochę nużyła, to z czasem coraz bardziej mnie wciągała. Od początku miałem wrażenie, że to sterowanie stylusem zostało zawarte trochę na siłę - myślę że sterowanie z użyciem przycisków sprawdzałoby się lepiej. Niemniej jednak, do tego sposobu kontroli nad postacią też da się przyzwyczaić i już teraz to tak bardzo nie przeszkadza, choć dalej nie wychodzi czasem akurat ten ruch, który chce się wykonać

 

Wszystko ładnie pięknie, ale ten tytuł za szybko się kończy! Z tego co widzę, większość z Was kończy go po 4h - ja z takim czasem jestem na 10. chapterze, ale też nie spieszę, czasem nawet wracam w te same miejsca dla samej radości z walki i zbierania orbów :D . Jeśli jednak żywotność gry zamyka się w granicach 4-6h to naprawde nie jest dobrze :| ... No i na Normalu niespecjalnie czuć tutaj jakiekolwiek wyzwanie, zawiedli mnie trochę bossowie, bo jeszcze żaden nie sprawił mi problemu, a i sposób na ich pokonanie jest dość schematyczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.