Skocz do zawartości

Guitar Hero na GSM'y


KoD

Rekomendowane odpowiedzi

A więc szukam GHIII mobile nie wersji GH on the stage .GhIII to wersja z utworami mp3 jest do sciagniecia ale tylko na terenie USA(;/).

Screen:

s34482mb5co2.jpg

 

jest mozliwosc kupywania własnych gitar i ubierania postaci tak jak w wersji na duze konsole i co miesiac jest dodatkowa paczka 3 utworow(COOOL).Bardzo prosze szukałem na IPmarcie i tam nie ma PLEEASE o ta gre.

 

PS:LInk do postu na IPmarcie http://www.ipmart-forum.com/showthread.php...tar+Hero+Mobile

Edytowane przez KoD
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No stary, bez żartów, możesz robić "PLEEASE", ale skoro na ipmarcie nikt nie ma tej gry, to tutaj tym bardziej, przykro mi.

 

Aha, i utwory mp3 w javowej grze? Zapomnij - GHIII jest pewnie w BREW, a takiej gry na europejskim telefonie z samą Javą nie uruchomisz.

 

Pozostaje ci Guitar Legend od Gameloftu o ile jeszcze nie grałeś.

Odnośnik do komentarza
No stary, bez żartów, możesz robić "PLEEASE", ale skoro na ipmarcie nikt nie ma tej gry, to tutaj tym bardziej, przykro mi.

 

Aha, i utwory mp3 w javowej grze? Zapomnij - GHIII jest pewnie w BREW, a takiej gry na europejskim telefonie z samą Javą nie uruchomisz.

 

Pozostaje ci Guitar Legend od Gameloftu o ile jeszcze nie grałeś.

 

http://www.guitarheromobile.com/ jest;p(wejdz na doł tam wcisnij flage brytyjska i pisze coming soon czyli jednak moze byc ,moze na symbiana(mam nadzieje)). Grałem w Guitar Legend.

Edytowane przez KoD
Odnośnik do komentarza
No stary, bez żartów, możesz robić "PLEEASE", ale skoro na ipmarcie nikt nie ma tej gry, to tutaj tym bardziej, przykro mi.

 

Aha, i utwory mp3 w javowej grze? Zapomnij - GHIII jest pewnie w BREW, a takiej gry na europejskim telefonie z samą Javą nie uruchomisz.

 

Pozostaje ci Guitar Legend od Gameloftu o ile jeszcze nie grałeś.

 

http://www.guitarheromobile.com/ jest;p(wejdz na doł tam wcisnij flage brytyjska i pisze coming soon czyli jednak moze byc ,moze na symbiana(mam nadzieje)). Grałem w Guitar Legend.

 

nie bedzie wersji symbianowej, a z 'coming soon' chodzi tylko i wylacznie o to ze wersja na rynek brytyjski sie jeszcze nie pojawila :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Hands-On Mobile już dawno wypuściło oficjalny port na komórki: Guitar Hero III. Porównywać z Guitar Legend ciężko. Z jednej strony GL ma aż 5 "ścieżek" (z braku lepszego słowa) dla fretów. Z drugiej w w GHIII uświadczymy lepszej synchronizacji z muzyką. No i ostatecznie chyba lepiej wypada GHIII. 3 ścieżki nie przeszkadzają w znakomitej zabawie. Nutki śmigają szybciutko, na moim k510i naprawdę czuje się że się "gra". No i muzyka jest znacznie lepsza. Dlaczego? Otóż w Guitar Legend: Get On Stage mamy kilka utworów które powtarzają się na coraz większej ilości ścieżek. Melodie są "takie-se" a nutki ślamazarnie wolno do nas lecą, co sprawia, że w wielu przypadkach są zbyt blisko siebie aby mozna było rozeznać który klawisz wcisnąć najpierw. Dodatkowo aby zagrać akord na 2 skrajnych klawiszach trzeba to zrobić jednym palcem co rzecz jasna nie daje gwarancji na poprawne "uderzenie w strunę".

W Guitar Hero III piosenki (chociaż MIDI) są miłe, przy prawie wszystkich miałem świetną wczuwkę. Perspektywa patrzenia na gryf jest jakby wyższa, a co za tym idzie - lepsza. Nutki lecą w odpowiednich odstępach, a solówki dają mnóstwo satysfakcji. Takie utwory jak "Trippin' on a Hole" Stone Temple Pilots, czy "Monsters" Matchbook Romance naprawdę dają mnóstwo frajdy. Achievementy są raczej symboliczne gdyż nie mamy mozliwości zdobywania punktów GS czy czegoś w tym stylu. Nie mniej jednak informacja o 100% danej piosenki cieszy michę. Na korzyść GL przemawia jedynie fakt, iż w trybie "Free Mode" otrzymujemy pełne (rzecz jasna pod względem trwania utworu oraz MIDI) wersje piosenek. Wracając do Guitar Hero: łącznie otrzymujemy 15 utworów, które możemy grać na 3 różnych poziomach trudności:

(1) Santana - Black Magic Woman

(2) Wolfmother - Woman

(3) AFI - Miss Murder

(4) Red Hot Chili Peppers - Suck My Kiss

(5) Alice Cooper - School's Out

(6) Pat Benatar - Hit Me with Your Best Shot

(7) Van Halen - You Really Got Me

(8) KISS - Strutter

(9) Smashing Pumpkins - Cherub Rock

(10) Stone Temple Pilots - Trippin on A Hole - Polecam

(11) Matchbook Romance - Monsters - Polecam (oryginał można LEGALNIE i ZA DARMO ściągnąć ze strony www.music.download.com

(12) Motley Crue - Shout at the Devil

(13) Black Sabbath - Paranoid - Polecam

(14) The Allman Brothers Band - Jessica

(15) Scorpions - Rock You Like A Hurricane - Polecam (utwór ten znalazł się również w Guitar Legend, w wersji nieco pełniejszej).

Ostateczny werdykt - zdecydowanie Guitar Hero III XD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Od 14 listopada na stronie Hands-On Mobile pojawiła się kolejna odsłona kultowego cyklu na wszelkie platformy, odznaczającego się tym, że zarówno na konsole, jak i wszelkie inne sprzęty został rozwiązany z tzw. "pomysłem". Mowa tu oczywiście o Guitar Hero. Rewelacyjna przystawka do DS, fantastyczne imitacje prawdziwych instrumentów na konsole i PC. A co z naszymi poczciwymi, przenośnymi urządzeniami użytku codziennego? Cóż, przekazanie pałeczki stworzenia gry firmie Hands-On niewątpliwie było strzałem w dziesiątkę. Dynamiczna, momentami wymagająca gra, jaką była Guitar Hero 3, świetne tracki. Grę można ukończyć bardzo szybko, ale jej wymasterowanie udało się nielicznym.

Guitar Hero World Tour Mobile ukazało się w USA. I muszę przyznać, że czytając jego opis, poczułem dreszcz podniecenia. Przede wszystkim 15 NOWYCH tracków z możliwością ściągnięcia bonusowych co miesiąc. Gra online, dodatkowa perkusja, to wszystko powoduje szybsze bicie serca. Pytanie nasuwa się automatycznie niczym w programie Tomasza Lisa: co z tą Europą? Czy będziemy mogli zagrac z bliźnimi z Nowego Kontynentu? Czy telefony klasy średniej typu SE k510i, k750i i oferty jak Orange Free czy Blueconnect sprostają wyzwaniu gry online? To możliwe, owszem, ale doświadczenie nakazuje nam przygotować sie na rozczarowanie. I wreszcie: kiedy to dojdzie do Europy?! Jeśli macie jakies informacje, dzielcie się. Z góry dziękuję i mam nadzieję, że juz niedługo będę mógł zamieścić na łamach tegoż forum recenzję. Trzymajmy kciuki! xD

Odnośnik do komentarza

Przestań.

 

USA to zupełnie inny świat niż Europa jeśli chodzi o gry na komórki. My dalej tkwimy w Javie, oni mają BREW. O japońskich już nawet nie wspominam. K510, k750? Chyba żartujesz. Z resztą zobacz, jak na tych telefonach, a nawet np. na k850, wygląda Guitar Hero - jedna melodia w MIDI i koniec. I w ogóle podnieciłeś się jak szczerbaty na suchary :>

Odnośnik do komentarza

Cóż, jestem raczej optymistą jeśli chodzi o takie rzeczy ;d. O słowach w piosenkach nie ma co marzyć, podobnie jak o scenie w 3d, ale już ściągnięcie nowych tracków powinno być możliwe. Spójrzmy chociażby na lidera w java 3d, firmę Fishlabs. W Robot Alliance mamy możliwość rywalizacji przez Internet, w Rally Master Pro ściągamy odpłatnie kolejne trasy (to akurat nie jest fajne, ale udowadania, iż jest to możliwe!) Co więcej, działa płynnie na takich właśnie telefonach, jak Soniaki serii "k". I wszystko w 3d. Do czego zmierzam to to, że zachowanie głównych atrakcji (gra przez sieć, ściąganie tracków, perkusja <chociaż ona akurat jest pewniakiem w grze europejskiej>) - to wszystko jest możliwe, a czy zostanie zrealizowane, to już zależy od Hands-On Mobile. A że idą święta, istnieje szansa że się przyłożą. A nawet jeśli nie, zawsze otrzymamy perkusję i 15 nowych tracków. Tak czy siak mam prawo mieć nadzieję. A że mogą olać wersję "PAL" to już inna beczka. xD

Odnośnik do komentarza
Grałem w jakiegoś tam GH na komórce, syf jednym słowem, więc to pewnie też.. :/

 

Pewnie grałeś w Guitar Legend od Gameloftu. Faktycznie jest dość słabe.

 

Wszelkie gry na komorki sa robione dla samej kasy, zeruja tylko na nazwie (nie twierdze ze wszystkie). Zazwyczaj one blado wypadaja

 

W tym przypadku się postarali. Widać pasję. Oby tylko widać ją było także w europejskiej wersji.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...