Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Gurren Lagann, ale to nie temat od tego.

 

Czy ten Z Mazinger to oficjalnie zapowiedziany jest? Nawet na /m/ na 4chanie nie byli do końca pewni. Niemniej jednak jeśli będzie klimatycznie podobne do Mazinkaisera to chętnie obejrzę.

 

EDIT:

Tja, okazało się, że to wcale nie nowa seria ale maszyna do Pachinko.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

FMA - szkoda, że to tylko remake, ale i tak będzę ogladał bo bardzo lubię FMA;].

 

Z wyjątkiem tego 2 tytuły przykuły moją uwagę:

Hatsukoi Gentei i Natsu no Arashi.

 

Drugie jest od twórcy School Rumble, a to mówi samo za siebie i moze być z tego naprawdę fajny kawał animca;].

 

Hatsukoi Gentei - wiedziałem, wiedziałem, ze nadejdzie ten dzień;d. Jest to anime na podstawie mangi Kawashity (autorki Ichigo 100%) pt. Hatsukoi Limited. Niby typowy school, ale naprawdę fajne i zabawne postaci tam są:).

Odnośnik do komentarza
FMA - szkoda, że to tylko remake, ale i tak będzę ogladał bo bardzo lubię FMA;].

Tylko remake? No stary, a na co fani serii czekają odkąd zobaczyli zje.bane zakończenie pierwszej wersji? Niech się trzymają mangi a przebiją pierwszą wersję.

Odnośnik do komentarza

Skończyła. Ale ja nie powiem jakie są różnice bo nie czytałem. Wiem tylko że jakoś w połowie, tam gdzie serial wyprzedził mangę sprawy zaczynają się powoli rozbiegać. I podobno nie prowadzą do takiego z(pipi)... zakończenia. IMO warto czekać, pod warunkiem oczywiście że plota o wiernym remakeu papierowej wersji się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza

To nie zostało jeszcze potwierdzone, ale mówiło się o tym w ramach plotki że w ogóle będzie nowe FMA, a skoro to się potwierdziło to i pewnie scenariusz też się w końcu potwierdzi.

 

3xPotwierdzi - gratuluje sobie składni. Jupi. Nie ma to jak sesja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...