Skocz do zawartości

Pokemony na NDSa


papi

Rekomendowane odpowiedzi

taaak? nigdy nie znalazłem emu który by na to pozwalał, dlatego nigdy nie mialem na emulatorze alakazama :( nie licząc tego którego dostaje sie jako prezen w BW2 .... chociaz chyba kiedyś daawno temu udalo mi sie na emulatorze zwykłego gameboya odpalić tryb 2 emulatorów łączonych "kabelkiem" ale to było wieki temu ;p

 

 

byc moze kupie jakiegos uzywanego 3dsa dla poke XY i dla monster huntera , ale to za pare meisiecy jesli juz

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z eventowymi pokemonami może być problem, ale czasem nintendo je rozdaje online, co do reszty to trzeba by mieć teraz chyba pokemon sapphire. platinum, remake silver/gold i white/black. Do tego dwie konsole ds i jedna z nich powinna miec slot na gry z gba ;p  Nie wiem czy jeszcze fire red albo leaf green by sie nie przydalo.

Edytowane przez Guernica
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Przy okazji rozpoczynania Pokemon X/Y rozpamiętuję sobie jak się jarałem Black/White, jejku jaka to była fantastyczna odsłona. Prawie tak świeża jak reboot serii, ale przy okazji zachowano wszystko dobre i znane z poprzednich części. Grafika była fantastyczna jak na DS-a, gra szybsza, miejscówki śliczne i fabuła nawet-nawet, szczególnie jak na Pokemony. I ta muzyka, chyba najlepsza dotychczas (oprócz nieśmiertelnego Red/Blue).

 

http://www.youtube.com/watch?v=g356DvtjCOo


Uwielbiam też motyw tej gry, kojarzy mi się z Nowym Jorkiem znanym z serialów :D.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem.

Gram w tego SS, zdobyłem 3 odznaki i w ogóle nie mam ochoty ponownie włączyć tej gry =/

 

Chyba nigdy nie przekonam się do tej serii... grać dalej czy odpuścić? Może źle zrobiłem, że nie wziąłem się od razu za black/white?

 

Nie wiem co robić :( Chce złapać tego bakcyla ale nichvj nie wchodzi, tak samo jak jakiś czas temu fire/red mi nie wchodziło :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dlaczego Heart Gold i Soul Silver były takie dobre (chociaż powolne jak to IV generacja), White/Black zaje,biste a w części 3D ledwo da się grać? To zawsze była gra dla dzieci, ale części z DS-a celują w 12-latków, a części z 3DS-a w 5-latków. Ten design, ten brak poziomu trudności, to wszystko :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...