Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Po co jak tu się ma tel i Cyf w jednym , no chyba że ktoś ma manie PRO fotografa.

 

Ja uważam że cyfrówka to dobra rzecz, należy przcież pamiętać że matryca to nie wszystko. Dobry aparat w telefonie to bajer bo masz go zawsze przy sobie. Ale dobra cyfróweczka przy robieniu "planowanych" zdjęć jest praktycznie nie do zastąpienia :D

Odnośnik do komentarza

Witam Was misie złotoczekoladowe.

Jako, że najwyższa pora zmienić telefon, powoli zaczynam się rozglądać. Cena: ~500zł za używany. Zależy mi na wypas telefonie z niezgorszym wyświetlaczem i głośnikiem, coby zarywać lachony pod gimnazjum. Mile widziany jakiś symbian/win mobile i EWENTUALNIE dotykowy ekran. Aha, i bez klapki. Na głównym planie w boju pozostało parę modeli, na który się zdecydować? Może jakieś inne propozycje i możecie obiektywnie powiedzieć jak poszczególne modele sprawują się w codziennych sprawach? Czytałem sporo na forach, ale wychodzi na to, że każdy z tych modeli jest idealny, miód malina i siusiary dostają orgazmu na jego widok. Chcę jednak ten najbardziej orgazmatyczny, pomóżcie!

Nokia 5310

Sony Ericsson W950i (chyba najbardziej mi pasuje na chwilę obecną)

Sony Ericsson K800i

Mda Compact

Nokia N70

SPV E650

 

Pozdro

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Chcem się przesiąść z K800i właśnie, więc będzie brakowało trochę aparatu. Z drugiej strony mam dość tego prymitywnego OSa z serii K. Marzy mi się P1i, który spełnia praktycznie wszystkie moje zachcianki, ale cena trochę odstrasza. Choć ostatnio na Allegro można było wychaczyć za 1k. No cóż chyba będę musiał poczekać aż stanieje.

Odnośnik do komentarza

szukam jakiegoś super za(pipi)istego telefonu do ~600 zł oczywiście używany. Dobrze by było gdyby miał slot na karty pamięci, ale jeszcze lepiej gdyby miał dużą pamięć wewnętrzną, ma zabijać wyglądem, mp3 dobrej jakości, aparat nie jest najważniejszy, ale tez ma być dobry :P. Ofkoz system operacyjny.

 

myslałem nad w950i.... ale nie znam sie :). z gory thx za pomoc

 

 

jesli sie np. opłaca wydać więcej to oczywiście pisać;).

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

SE K800i to moje rozczarowanie roku. Strasznie byłam kiedys na ten model napalona ;P Po tygodniu użytkowania odradzam. Nic poza bardzo dobrym aparatem nie może mi zaoferować. Na fotkach wygladał o wiele lepiej. Tandetna, gumowata klawiera. Jakiś taki klockowaty, ciężki... Ogólnie większość SE jakie posiadałam psuły się, wieszały (fatum?). Słyszałam, że w K800i często padają płyty główne? Wie ktoś coś o tym? Cieszę się, że wybrałam model nokii z serii N. W pełni wykorzystuje jego moc :twisted: to był strzał w 10.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
szukam jakiegoś super za(pipi)istego telefonu do ~600 zł oczywiście używany.

myslałem nad w950i.... ale nie znam sie :). z gory thx za pomoc

 

Bardzo dobrze myślałeś :P W950 to bajerancki telefon.

 

SE K800i to moje rozczarowanie roku...

Widocznie masz pecha do tej marki ;) Ja używam telefonów sony od lat i nie narzekam. Pracują stabilnie, są dobrze wyposażone no i przedewszystkim mają dość niską awaryjność (w starszych modelach dawało się odczuć ten nieszczęsny dźoj). Jeżeli chodzi o płyty główne to nie trafił mi się jeszcze taki przypadek. Mam kilku znajomych używających tego modelu (K800i) i bardzo go sobie chwalą mimo jego sporej wagi i gabarytów.

Odnośnik do komentarza

heh.... mógłby mi ktoś np. polecić kilka(naście) telefonów, w tym napisać, które poleca;). Ja z nich przykładowo bym se wybral ze trzy i jeszcze raz sie spytał który najbardziej warto kupić:).

 

myślałem nad k850i SE ale i tak mam dylemat :P.

 

z gory thx ;]

 

edit: moze cos z n-series?

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza
myślałem nad k850i SE ale i tak mam dylemat :).

Widze że chodzi Ci o telefony z nieco wyższej półki cenowej. Najważniejszym pytaniem jest: Co musi mieć ten telefon?

 

K850i jest dobrym wielofunkcyjnym telefonem. Jeśli szukasz czegoś muzycznego to polecam W960i lub W950i, z "biznesowych" moze być coś z serii P (P990i, P1i). Dość ciekawie prezentuje się jeszcze między innymi samsung SGH-L170

 

 

edit: moze cos z n-series?

Jeśli N-series to moim zdaniem tylko wersje 8GB.

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

w950i bym od ręki....kupował, ale.... nie ma aparatu :P. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, pewny wręcz byłem, że ma. P1i...za 700zeta biore ;).

 

a wiec tak- tel musi miec:

-Wygląd. Jednym słowem nie może być (pipi)owy, po prostu musi być super szpanerski :)

-aparat MA BYĆ, nie ma być super za(pipi)iastycznie, ale być musi. koniec

-mp3, glosne (glosnik nie musi być najlepszy, ale na słuchawkach ma dawac czadu XD)

-pamiec.... jak nie wbudowana (duuuzo) to slot na karty

-system operacyjny.... no chciałbym, chciał ;)

-duzy wyswietlacz, dobry ofkoz

no, na tyle by było:)

 

czekam na linki:)

i wlasnie, co z n-series polecacie?

dobra, wybrałem p1i- opłaca sie, tak?!?!!? ;)

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

ja polecam E51 - ma swietny wyswietlacz, bardzo dobra baterie, symbiana v3, rewelacyjne gabaryty (bardzo cienki jest) - przesiadlem sie z nokii n70 i roznica jest odczuwalna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.