Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, JJoker napisał:

S7 edge mam ale brałbym z prostym ekranem. Z perspektywy czasu efekt wizualny fajny i technologiczna nowinka. Po 8 miesiącach użytkowania jestem zadowolony, jadę na Nova launcher, stockowy soft regularnie aktualizowany bez root. Przestałem się bawić w mody itp. Telefon szybki, nowe gry chodzą w max detalach, nie mam problemów od dnia zakupu. Piękny ekran jak to Samsung. :) Ja ze swojej strony polecam, mnie nie zawiódł. Na ekranie od nowości brak szyby ochronnej i niewiele rysek a serio robię w syfie. :lapka:

Dzieki za opinie. Wlasnie czaje sie na jakies Amazonowe promo ze zwykla S7, gdyz w Edge za duzy ekran jak dla mnie, ale do konca nie bylem przekonany, czy to dobry wybor.

Odnośnik do komentarza

S8 ostatnio widziałem za dobre pieniążki na aledrogo z fakturą (2500 chyba) czyli z normalną gwarancją. Ojciec ma jakiś czas i bardzo chwali. Ja się w firmie bawiłem i soft Samsunga o dziwo, wydaje się w miarę szybki. Dalej nie jest to to samo co Vanilla/Stock czy HTC ale chodzi zadowalająco. Zwykły S7 z tego co kojarzę ma małą baterię, ze 2 osoby które znałem i miały, narzekały na to, że telefon nie wytrzymywał do końca dnia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2017 o 14:01, NemoKOF napisał:

Jak szukasz naprawdę potężnej baterii to niektóre produkty Xiaomi są z kosmosu pod tym względem i są wersje z polskiej dystrybucji. W X-Komie np kupisz sobie Xiaomi Redmi Note 4, tylko że już chyba tylko słabszą wersję 3GB ramy i 32GB pamięci. Tam masz baterię ponad 4000 - nie idzie tego zarżnąć w jeden dzień, czasy z włączonym ekranem to kosmiczne wartości typu 12-15 godzin. Do przeglądania neta jak znalazł.

 

Jak chcesz bardziej topowego to jest jeszcze Xiaomi Mi Note 2 (trójka jest słąbsza). Masz też kozacką baterię 4070 mah, zakrzywiony ekran 5.7" i dobre bebechy (Snapdragon 821) oraz od groma miejsca, 128gb. No i staniał mieszcząc się w twoim budżecie.

Dzieki za pomoc.

Ogladalem dzisiaj Mi Note 2 i musze powiedziec, ze to dosc duza bestia, nie wiem nawet czy nie za duza. Dlatego prosilbym jeszcze o twoja opinie na temat telefonow Huawei P10 i Xiaomi Mi 6.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Nie miałem p10 w ręku. Mi6 za to miałem chwilę w rękach i jakość bardzo dobra się wydaje. Znam parę osób które mają i są zadowoleni. Dla mnie osobiście troszkę mały, 5.15". 

 

Za to dziś bawiłem się chwilę Mate 10 Pro. O matulu! Ale cudo. Jakość wydaje się rewelacyjna! No ale to opinia po 40 minutach tylko. I aparat kozak.

 

Poczekaj jeszcze na opinie o P10. 

Odnośnik do komentarza

Nie, sprzedaje i jeden koleś stwierdził, że wyświetlacz nieoryginalny bo mu się tapetka nie przesuwa (wystarczyło zmienić na motyw zamiast zwykłej tapety) i jakieś bąbelki przy restarcie powinny się pojawiać (nie powinny) Potem stwierdził, że by kupił ale za mniejszą cenę xD

 

No ale tak się zacząłem zastanawiać czy można to jakoś sprawdzić nie licząc kolorów i kątów, bo nie jestem pierwszym właścicielem.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

E tam, dobry jest zakrzywiony ekran. Wcześniej byłem dość sceptycznie nastawiony, wziąłem w zasadzie tylko ze względu na większy ekran i pojemniejsza baterie (chodzi o s7) a teraz o dziwo korzystam jednak z tego:cool2: Sporo fajnych apek jest, kalendarz i kalkulator to podstawa. Ogólnie teraz mam maksymalną ilość ustalowiona i nawet prosta gierka się wśród nich znajdzie

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2017 o 10:54, Lucek napisał:

 

nie ma "zwykłego" S8 :potter: mi się ten zakrzywiony ekran podoba, fajnie wygląda

 

Mi wizualnie podoba się bardziej jak tradycyjny ekran. O kolorkach nic nie piszę bo tu i tu kosmos. Jednak funkcjonalność, samo trzymanie smartfona w dłoni czy obsługa jednak na korzyść prostego ekanu IMO. Osoby z większymi dłońmi mają problem z przypadkowym dotykaniem ekranu po bokach. Sam musiałem się długo przyzwyczajać. 

 

Też czekam na oreo androida na s7. Na liście modeli, na które ma pojawić sie update figuruje więc zostaje czekać. Znając Samsunga i podejście do generacji wstecz - poczekam długo; dwóch generacji wstecz - nie ma co liczyć. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

56 minut temu, Kosmos napisał:

Kupując iphona gadałem ze sprzedawcą i twierdził, że Huwaei p10 dorównuje lustrzankom. Ciekawe.

 

 

A ty pewnie uwierzyłeś jak pelikan

 

39 minut temu, kubson napisał:

Warto zapoznać sie ze stroną https://www.dxomark.com/news/ jeżeli chodzi o jakość zdjeć w smartphonach 

 

 

Kolego nie warto, nie wkręcaj ludzi, ta strona daje punkty w zalezności kto ile zapłacił, zero obiektywności, tylko liczą się wpłaty.

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...