Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, justyna napisał:

Doradzi ktoś jakiś tel do ok 1000zl? Zależy mi głównie na płynności działania, wymieniam telefony średnio co dwa lata. Chciałabym więc coś co przez ten czas nie zwolni mi ;) taki mój drugi mały wymóg, to fajne audio. Pogooglalam trochę i znalazłam. LG g7 fit. Tel ma rok, obecnie w okolicach tysiąca w MM. 

Chyba, że jakieś Xiaomi? Redmi 7 albo poczekać na 8? Motorola? 

Miej na uwadze, że za chwilę wyjdzie 8 pro, który niszczy wszystko w tym przedziale do 1500zl. Tel ma kosztować bodajże 1099 zł 

18 godzin temu, Mani napisał:

Jak reno to tylko 10x. Ten xiao całkiem spoko ostatnio mi go kumpel pokazywał. Jest bardzo OK.

Ale 10x nie różni się niczym od tego za(pipi)stego zoomu. W sumie za trzy tyfonie wyjdzie Reno 2 i chyba na niego się skuszę. 

Odnośnik do komentarza

Niedługo wychodzi oneplus 7t do 2500zl powinien kosztować. Niezły ekran 90hz, 3 kamery z tyłu w najlepszym zestawieniu : teleobiektyw x2, zwykła kamera, szerokokatna, snap 855 plus. No naprawdę spoko się zapowiada, wczoraj oglądałem 3 recki tego telefonu i każdemu się podobał (mkb HD, ,mrwhosetheboss, austin Evans) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

A co w nim Ci nie pasuje? Z ciekawości.

 

Ja z obecnej Moto One jestem mega zadowolony poki co, nie potrzebuje chyba nic więcej od smartfona. No może lepszego troche aparatu.

Dla mnie w telefonie bardzo ważne jest przyjemność z używania. Dość dużo dzwonię , pisze smsy oraz maile i dla mnie to jest najważniejsze. Moim zdaniem problem leży w nakładce. Słownik, dopiero słów w podpowiedziach, obsługa, wymieranie numerów i książka telefoniczna lepiej działa na tamtych markach. Miałem swojego czasu iPhone 6 i dla mnie tylko przez to, że numery telefonów wybierało się nie tak jak trzeba już go wykluczyło. Może to być dziwne, ale to jest cholery telefon i do tego ma służyć, a reszta to dodatki, więc jak się słabo sprawdza to... :) A tak po za tym to jak się ściągnie apke to zdjęć to robi bdb zdjęcia, działa bardzo dobrze jak za tą cenę. Bateria maks jeden dzień jak się normalnie uzytkuje. Czasem mnie jak dużo oglądam YT czy nawigacja. I jest dość ciężki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Miej na uwadze, że za chwilę wyjdzie 8 pro, który niszczy wszystko w tym przedziale do 1500zl. Tel ma kosztować bodajże 1099 zł

A jak audio w Telefonach Xiaomi?

Zawsze szukałam telefonu płynnie dzialajacego z lekka nakładka. Gustowalam w HTC, tam sensie było leciutkie i przyjemniutkie :) Procesory Snapdragona które chyba uchodzą za najbardziej wydajne? 

A ten Xiaomi ma mieć chyba Mediateka. Nic o nim nie wiem. Pierwsze słyszę. 

A o tym g7 fit jest ktoś w stanie coś powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś pomysł na telefon dla żony? Coś w okolicach 1000zł z ogólnodostępnych źródeł. Żadnego ściągania z Chin. Aktualnie ma Honora 8 ale już 2 razy zbiła wyświetlacz no i bateria już nie taka jak kiedyś.

Najważniejsze to aparat. Dla niej ta 8ka jest idealna tylko robi kiepskie zdjęcia.

Redmi Note 8 Pro wygląda dobrze dopóki nie wzięła go do ręki... Za duży ;)

Poza Xaiomi w ogóle warto się czymś innym w tym przedziale cenowym interesować czy od razu podnosić budżet do 2k i szukać Honora lub P20 Pro?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, WisnieR napisał:

Dobra trzeba jednak coś za 2k kupić. Honor 20 Pro bardzo dobrze wygląda w tej cenie. 2k to już taki przedział, że jest w czym wybierać

https://www.pepper.pl/promocje/huawei-p20-pro-czarny-6128-oficjalna-dystrybucja-pl-i-mozliwosc-odbioru-osobistego-smartfon-ze-sklepu-komputronik-206760

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...