Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacacie tak do 5 setek? Szmery-bajery, aparaty i odtwarzacze mp7 w telefonie to dla mnie tylko dodatki, miłe, ale niekonieczny, zależy mi za to na mocnej baterii i wytrzymałym telefonie, który nie umrze mi nagle w środku nocy 40 kilosów od najbliższego gniazdka i innego telefonu <_<

Odnośnik do komentarza

Ja polecam SE K750i. Telefon wszystkomający i na dodatek wytrzymały. Niejednokrotnie lądował mi na glebie, zleciał z biurka lub poturlał się po schodach. Obudowa jest cała porysowana, ale wszystko działa bez najmniejszego zgrzytu :)

W pełni naładowana bateria wytrzymuje mi około 5 dni, w tym czasie wysyłam kilka SMSów, wykonuje kilkanaście telefonów no i godzinami słucham muzyki. Od momentu gdy telefon zaczne domagać się ładowania do wyłączenia mija nierzadko kilkanaście godzin normalnego funkcjonowania <_< Jeśli Takie parametry Cię satysfakcjonują to gorąco polecam ;)

Odnośnik do komentarza
A tego szpanera za taką cene opłaca sie kupić? w sensie czy on. np. ma mozliwośc podłączenia GPS'a, aparat jakie foty robi, jak sie sprawuje dotykowy i w ogole?

 

pozdro

Ja bym tego w ogóle nie brał. Ceny ok. 800-1000 zł, a możliwości jak w niejednym telefonie do 300 zł. Nic ciekawego nie ma, tylko szpanerski wygląd i napis "Prada" na przodzie.

Odnośnik do komentarza

Jako ,ze znowu mi sie znudzil nastepny fon to szukam czegos do 400zl maxymalny max z:

-radiem/mp3 - najlepiej oba naraz

-aparat >1,3mpx (lampa - fajnie, drugi aparat tez fajnie)

-slot na karty

-miloby bylo jakis z klapka/sliderem :D

 

Zastanawialem sie nad K750/D750/W800 albo SPV C550/SP4m. Za SPV przemawia cena, podobno dobre mp3, nowosc dla mnie w postaci "windowsa", a za SE ,to ze jest to SE :D i jednak sprawdzona marka i fon.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Siwy_

szukam telefonu majacego te wszystkie funkcje, albo chociaz ich wiekszosc:

 

mp3, obsluga kart, aparat 2mpx z flashem, krecenie filmikow w 30fps (najlepiej w formacie mp4 i rozdzialce 320x240, moja n70 takie robi) i fajnie by bylo gdyby mozna bylo go polaczyc do pc kablem mini usb

nie musi miec systemu operacyjnego i drugiej kamery

jesli SE to odpadaja te z joyami

cena mozliwie najnizsza

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

co sądzicie o fonie znajdującym w zestawie na kartę w PLAY marki (Huawei) za 199 zl

ma sporo bajerow ^_^ i jest tani :) ,jeśli ktoś go posiada niech napisze czy jest zadowolony z tego fona:)

jak jest po zdjęciu sim-locka? czytałem na necie opinie że ciężko jest z reklamacjami w play jak coś sie sypnie.

prawda to ?

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jest dobry ale szału nie robi. Procek ma troche wolniejszy.. bardziej wymagajacych gier nie odpalisz, ale jesli zalezy Ci na funkcjaonalnosci, tysiacach aplikacji ułatwiajacych zycie to polecam gorąco :]. ten telefon w zasadzie nie nadaje sie tylko do wyswietlania 3d(z javkami 3d sobie radzi). Tak czy inaczej POLECAM

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

 

 

gry z SNESa niby dzialaja, ale wolno i bez dzwieku

ale za to emu NESa, GBC i kilka innych, starych konsol chodza naprawde niezle, poza tym chyba nie ma telefonu z lepszym krzyzakiem do gier

 

a do emu SNESa, zeby normalnie dzialal, bedziesz potrzebowal telefon z szybszym prockiem (na n70 jeszcze nie testowalem, ale pewnie dzialaja normalnie)

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

do wezyka:

zapodasz emu Sega Megadrive i dziala z full predkoscia i dźwiekiem (dzwiek tylko na podkręconym procku nng classic). A tytuły w wiekszosci pokrywaja sie ze SNESem, brakuje kilku perełek ale daje rade. Emu SM nazywa sie picodrive

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Jeśli lubisz czytać instrukcje obsługi to nokia E50 jest w sam raz dla Ciebie... Telefon mocno zakręcony, straszznie muli. Fakt faktem ma dużo funkcji... których zapewne nie poznasz dzięki czytelności menu :/

Bateria trzyma naprawde dobrze. Osobiście nie polecam 8)

 

Powiedz czego oczekujesz od telefonu i podaj następną propozycje :)

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak, że aktualnie mam SE K750i a bratu proponują nowe telefony i może mi oddać Nokie E50. Nic do mojego SE nie mam, świetny telefon, ale jednak Symbian daje większe możliwości. Chciałem poznać Wasze opinie, ale jeśli dostaje za darmo telefon z symbianem to chyba się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
e50 to stary telefon i generalnie biedny. Wolalbym k750

Z tą starością nie przesadzaj. I pod jakim względem biedny? Chyba tylko jeśli chodzi o średni aparat.

K750i jest świetnym telefonem, ale po jakimś czasie wyczerpują się możliwości użytkowania. W dodatku u mnie spalił się port kart pamięci :)

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.