Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno kupiłem mi note 10 i nie polecam. Wszędzie zachwalany aparat robi gorsze zdjęcia niż służbowy iPhone 11.  Filmy też kiepskie. Do tego cały czas muli i reklamy w systemie xD dam go mamie a sam chyba poraz pierwszy kupię iphone. Trochę iPad mnie przekonał do ich systemu i świetne działanie 11. A niedługo wychodzi 12. Zawsze telefony zmieniałem co dwa lata ale ostatnio nie mam z tego frajdy, mały przeskok. A taki iPhone wspierany jest 5 lat i to mnie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dee napisał:

Acha, porównujemy MiNote 10 do iPhone 11 :notbad:

Nie ta półka mimo wszystko.

Jak kupowałem to różnica była 800 zł tylko między tymi telefonami. 

 

Jednak ja nie o tym, w telefonie interesuje mnie tylko dobry aparat w automacie i bezproblemowe użytkowanie. A ten telefon w każdym teście miał świetne oceny jeśli chodzi o aparat i podkreślenie ,że jest to ta sama matryca co w S20. Kolory są przewalone i sztuczne, nie łapie ostrości tam gdzie trzeba, filmy to kręcił lepiej mój stary p20.  Zoom jedynie działa dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to się łapie w widełkach cenowych, ale ja zdecydowanie polecam iPhone 11. Wiadomo, cena odpowiednio wyższa, ale sam telefon palce lizać. Wygoda użytkowania, zdjęcia, ekran, dźwięk - naprawdę ekstra. Jeśli nie chcesz na siłę jeszcze 5G brać to poczekaj z nowymi iphonami (bo dopiero zaprezentowana 12 ma obsługę 5G). Ja wziąłem telefon przedłużając sobie abonament w Playu i nie wyszło mnie drogo, podobnie jakbym płacił w sklepie, więc w sumie bez większej różnicy.

 

A, no i polecam kolor zielony - wygląda 1000x lepiej niż standardowe czarne albo białe :-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
On 10/1/2020 at 9:56 AM, Mustang said:

A co ma w sumie dzisiaj użytkownik z 5g? Z tego co się orientuję, samo 5g jest ważniejsze jako infrastruktura i potencjał na rozwój podłączonych urządzeń, ale chyba mało przydatne dla użytkownika smartfona w 2020.

 

Sama  predkosc 5g robi mega wrazenie. W sumie od dzis stalem sie uzytkownikiem 5g na telefonie.

Odnośnik do komentarza

na patostreamy w lesie w 4k moze to i dobre ale z praktycznego punktu widzenia bez sensu na ten moment. myslalem chwile nad nordem n10 ale 1.5 kola za ips w 720p to jednak przesada. zdecydowalem sie na oppo a91. oled ,8gb ramu, procek wystarczajacy. jak za 900zl to nawet spoko. brakuje mi tylko glosnikow stereo. rok pohula i go pogonie.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, tehrokc said:

na patostreamy w lesie w 4k moze to i dobre ale z praktycznego punktu widzenia bez sensu na ten moment. myslalem chwile nad nordem n10 ale 1.5 kola za ips w 720p to jednak przesada. zdecydowalem sie na oppo a91. oled ,8gb ramu, procek wystarczajacy. jak za 900zl to nawet spoko. brakuje mi tylko glosnikow stereo. rok pohula i go pogonie.

 

No, ale jesli to juz jest jakby w standardzie to niech bedzie. Przeciez nie moglem wybrac np 4g :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie przymierzam się do Galaxy S20 FE 5G, którego mogę mieć za 2700zł. Czy w tej cenie znajdę coś z lepszym aparatem i podobną specyfikacją? Zastanawiałem się nad Poco F2 Pro ale tam chyba kamera gorsza. Ktoś na forumku może go ma i podzieli się opinią? Przesiadka z Galaxy S6 Edge jakby co.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ins napisał:

Ja właśnie przymierzam się do Galaxy S20 FE 5G, którego mogę mieć za 2700zł. Czy w tej cenie znajdę coś z lepszym aparatem i podobną specyfikacją? Zastanawiałem się nad Poco F2 Pro ale tam chyba kamera gorsza. Ktoś na forumku może go ma i podzieli się opinią? Przesiadka z Galaxy S6 Edge jakby co.

 

POCO F2 - podobno petarda ale osobiście wybrałbym chyba...

Mi 10 - można znaleźć w podobnej cenie a aparat wg  DXOMARK to dalej topka

 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-10-8-128gb-5g-nfc-twilight-grey-9911354452?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Smartfony+i+telefony+komórkowe&gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETx0KuKOyaHaOwm_TjG4uRVFH0NNzTNafs-9tcDTccJACR7rkJrNW-UaAhjQEALw_wcB

 

One Plus 8T - nie miałem okazji używac ale sporo czytałem i też godny polecenia. Plus też ma 120 Hz ekran.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...