Skocz do zawartości

Lineage II


Edziu

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no chłopaki nie oszukujmy się i sory za odświeżanie ale to lepicj niż pisać nowy. (Cytat Frankfutera: Lepiej odświeżyć stary niż pisać nowy.) Więc kto gra w Lineage II The Chaotic Throne na servie Valinor. No oczywiście ja:) i daje stronke:

http://valinor.oz.pl/ mozna pobrac klienta i gre wogóle polecam. :1pl: Valinor na 1 miejsce :1pl:

Uwaga!: Są możliwe dotacje za które dostaje się przedmioty, min enchanty i recepty na zbroje b-grade

mam 40 lvl :spartanin:.Admina i GM najczęsciej spotkamy w Giran.

 

p.s dzisiaj GM ZBANOWALI!!!!!!!!!!! był fałszywy i rozdawał komus itemki.

p.s.2 nikt tego gm nie lubil

moj nick:

Kozluk

Battiush

Odnośnik do komentarza

Szakal V_1- masz chaotic chronicle czy też masz chaotic throne(dodatek z kamaelem) czy np. otah of blood. włacz gre i daj screna co Tobie się włancza. (mi kiedyś właczą sie statek a teraz taka wieża z promieniem lecacym do gury)

A tutaj najlepiej polecam Valinora daje linka

http://valinor.oz.pl/

lub tez odrazu do ściągania klient czy cuś: (masz linuxa czy windowsa)

http://www.valinor.webd.pl/stronka/downloads.php?cat_id=2 (tu pierwsze 2 bez linuxa)

http://www.valinor.webd.pl/stronka/downloads.php?cat_id=1

 

a i jeszcze rejerstracja:

http://www.valinor.webd.pl/acm/

Odnośnik do komentarza

Co nowego w L2?? Miałem konto.. właściwie nadal mam ale dałem kumplowi i mi wyczyścił miałem SK z subą na AW...

Ogólnie dla mnie LII jest już skończone.... Teraz WoW! I tego będę sie trzymał... nie chodzi o grafikę ale o samą grywalność... Pvp w LII leży i kwiczy, a wygrywa ten co ma więcej cp potków... żałosne to jest, jak oglądasz filmiki gdzie jakiś wykoksany na maksa koleś wali z łukiem hity po 5k i spamuje CP pota... beznadzieja....

Ogólnie L2 było moim przejściem w "duże" MMO z MU online :) hehehe

Odnośnik do komentarza

Eeee..ja mam kur.wa głupi problem. Ściagnąłem sobie Interlude, zarejestrowałem się na serwie Guards of Freedom, nastepnie ściągnąłem i zainstalowałem patcha.

 

Ale za każdym razem jak chcę odpalić grę, wyskakuje mi okno z kilkoma parametrami mojego kompa (grafika etc.) i tym:

General protection fault!

History: FL2GameData::ZoneNameListLoad <- FL2GameData::Load() <- UGameEngine::Init <- InitEngine

A za każdym razem jak próbuję zrobic update to mi info o wirusie wyskakuje...

 

Jestem nowy w MMORPG, i nie za bardzo wiem co zrobić. Może mi ktos pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema, także gram w L2 The Kamael na serverze dragonlance (http://l2dragonlance.org/) używam normalngo update'ora i ostatnio ściągał mi dość dużą aktualizacje i po wykonaniu tej czynności:

-tnie mi się menu(?!)

-jak mam wybrany server i klikam żeby się połączyć(wybrac postać) to nie chce mi "zaskoczyć" i mogę sobie tak klikać i klikać.....

 

Po za tym baardzo często zdarza mi się tak że gdy włącza mi się gra jest po prostu czarny ekran i kursor jak w grze i tyle.. kontrolka laptopa mruga jakoś niezdecydowanie i koniec...pozostaje tylko reset kompa....nie chce odinstalowac gry bo jeszcze mi się mój orc skasuje a sterowników do karty graficznej do laptopa nie ma( ATI.....)! Macie jakąś radę?

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
-jak mam wybrany server i klikam żeby się połączyć(wybrac postać) to nie chce mi "zaskoczyć" i mogę sobie tak klikać i klikać.....

Po przeinstalowaniu ten problem pojawia się dalej...mam Zone Alarma ale tam wszystko poustawiałem żeby nic nie blokował w grze i powinno być dobrze a tutaj tak samo jak przedtem...

 

Edit: Może bardziej rozwinę mój problem. Otóż nie chce mi się połączyć z serwerem od czasu gdy ściągnąłem dość dużego update'a (tak jakby oficjalnego...tzn. nie otworzyłem gry przez system/l2.exe tylko "normalnie"). Być może server na którym jestem nie "wspiera" grę z nowym patchem i będzie trzeba czekać na update ze strony właściciela serwera albo odinstalowac grę i zapomnieć o oficjalnych update'ach choć nie wiem czy gra wogóle ruszy wtedy.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

gra w to ktoś jeszcze ? jaki klient, jaki serwer wpisywać się, ja grałem na abyssiee i sublimitach [no i jakies 6-7 lat temu na c2 na l2legacy, ale to stare piekne czasy ;] ], z czego abyss zdecydowanie ciekawszy [sublimity przekombinowane i z(pipi)ane modyfikacje], czyli t2 i c6.

 

pisać, bo szukam jakiegoś fajnego serwa do pogrania, minimum c6 [choć preferowałbym t2] i nie wiem gdzie grać

Edytowane przez Ak0nia
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

W l2 grałem ponad 2 lata :) Na początku na Allseronie przez 3 miechy, później przez 2 lata na Dragon Network - serv Dragon x15. W końcu gra mnie znudziła, kumple namówili mnie jeszcze na jeden server w którym pobawiłem się przez miesiąc, ale od roku nie gram już w l2 i do niego nie wrócę, mmo to straszny nałóg ;p

Odnośnik do komentarza

Gry mają różne klimaty, żadna nie jest lepsza, obie są grami starszej generacji mimo to i tak wiele osób w nie chętnie gra, po co się kłócić co lepsze a co gorsze. Grałem i w to i w to, żadna gra nie jest lepsza od drugiej :)

A ja już nie zamierzam tracić tysiąca godzin na mmo, grown up

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Ponad to ciekawi pod jakimi względami wow jest lepszy od Lineage?

Sterowanie, PvE, PvP, content, ilość graczy, ilość klas i ras do wyboru. To tak na szybko co mi się nasunęło na myśl. W sumie to co kto lubi, skoro ktoś w to gra to chyba musi prezentować jakiś tam poziom. Mi kompletnie nie przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...