Skocz do zawartości

Lineage II


Edziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak zrobią ograniczenie lvl postaci.Płatne jedynie moim zdaniem powinny być jakieś akcesoria(te śmieszne czapeczki i maski) i przedmioty.Z ograniczeniem poziomu postaci nie wiem czy opłaca mi się za to zabierać nawet.Dodatkowo L2 przejdzie na F2P przez firmę rosyjską Innova a to chyba oni dali możliwość ruskim darmowego grania na retail.

Bzdury wypisujesz. Nie bedzie zadnych ograniczen leveli, ekwipunku itp.

No Account Restrictions: All players can now go from a level 1 neophyte to a level 99 deity with no restrictions on where they may go or what they may do in-game. Everyone is equal in the transformed world of Lineage II: Goddess of Destruction!

Na ruskich serwerach za kasę można kupić runki dające więcej expa i sp, do tego jakieś duperelki. Nic co w znaczący sposób daje przewage nie jest dostepne za kase. Do tego teraz oficjalne serwery ncsoftu przeszły na f2p, fizycznie są w usa, a serwery europejskie które ma otworzyć innova jeszcze nie wiadomo kiedy powstaną, chociaż mówi sie jeszcze o tym roku.

Odnośnik do komentarza

pogralem sobie dzisiaj z godzinke w to "truly free" path of awekening i moge to zsumowac jednym slowem: zal.

czemu?

-doszedlem do lvl 20 w niecala godzine, uzywajac tylko startowej broni i armoru i skillu z lvl 1.

-lokacje poza path of awekening sa kompletnie puste. nie ma tam nic. kilometry zmarnowanej przestrzeni i pare miejscowek obleganych przez hordy graczy gdzie zamiast 1 moba sie spawni ich z 30 na 1 pikselu by starczylo dla wszystkich

-wszystkie rasy zaczynaja na talking islad (spowodowane chyba tym ze gdzie indziej nie ma mobow. pytanie czy to kiedys zmienia i rozdziela)

-gra stara sie byc oparta na questach. w expie dostajesz rownowartosc 200 zabitych mobow za zadania polegajace na lazeniu od npc do npc i klikniecia dalej w dialogu

-nagrody w adenie za questy sa przesadzone. na lvl 20 po kupieniu sobie i kumplowi najlepszego dostepnego armoru co mnie wynioslo jakies 120k nadal mialem w inwentory 500k gdy zwykly mob zostawial 30 adeny. dla porownania kumpel ktory gral w stare l2 wiecej odemnie i uparl sie ze idzie expic na mobach to gdy wreszcie doczlapal sie do lvl 16 mial 50k adeny.

-po PK jednego krasnala dostalem 720 karmy, jeden mob zbijal mi CZASEM 2 karmy, smierc z reki gracza zbijala mi 0 karmy, a moby zaczely mi dawac 0 exp co w grze slawnej glownie za swoj world pvp uwazam za skandal i naszczanie na grob starego L2

 

RIP L2

Odnośnik do komentarza

-gra stara sie byc oparta na questach. w expie dostajesz rownowartosc 200 zabitych mobow za zadania polegajace na lazeniu od npc do npc i klikniecia dalej w dialogu

-nagrody w adenie za questy sa przesadzone. na lvl 20 po kupieniu sobie i kumplowi najlepszego dostepnego armoru co mnie wynioslo jakies 120k nadal mialem w inwentory 500k gdy zwykly mob zostawial 30 adeny. dla porownania kumpel ktory gral w stare l2 wiecej odemnie i uparl sie ze idzie expic na mobach to gdy wreszcie doczlapal sie do lvl 16 mial 50k adeny.

 

To wszystko ma przyśpieszyć exp, bo gra zaczyna się dopiero na 85lvl. Do tego czasu trzepie sie głównie questy i dostaje darmowy ekwipunek. Po 85 dopiero jest zabawa, mass pvp, walki o epiki itd.

Edytowane przez Fizz
Odnośnik do komentarza

Tak, super zabawa była, nie było kasy na nic, nawet na soul shoty, robiło się jakieś nudne questy na zmianę klasy i expiło się rok żeby pójść na siege i nie paść na hita. Teraz jest nacisk jeszcze większy na pvp, jak ktoś lubi miesiącami klepać moby to wow jest lepszym wyjsciem.

Edytowane przez Fizz
Odnośnik do komentarza

niby jak nacisk wiekszy na pvp jak za jedno pk dostajesz 720 ujemnej reputacji ktora bedziesz zbijac ponad 360 mobami jesli masz szczescie bo za to ze cie inny player ubije to karma ci nie spadnie a o wejsciu do miasta i pogadaniu z quest giverem tez mozesz zapomniec.

chyba wiekszy nacisk na carebear i my little ponny. zabawne ze wspominasz o wow przy klepaniu mobow a jakos nie widzisz ze to w wow sie questami lvluje do max tak jak teraz w L2. czyzby "jak ktos lubi robic ciagle questy to wow jest lepszym wyjsciem"?

 

zapomnialem wczoraj wspomniec ze instancje maja limit graczy ktorzy moga je robic jednoczesnie. widzieliscie kiedys zeby w takim wow wam powiedzialo "przykro nam ale za duzo osob weszlo do icecrown wiec ty nie mozesz"?

kolejny zal to co sie dzieje powyzej lvlu 85 a mianowicie ze wszyscy graja ta sama klasa. tzn nie bedzie juz necromanty, spellhowlera itp tylko jedna klasa castera dps dla wszystkich ras. to samo z jedna klasa lucznika, daggera itp itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Potrafi mi ktoś wyjaśnić czemu w tym całym Goddess of Destruction Dark Elf mimo, że ma base CON mniej (cały czas - wiem, że zmiany były), ma więcej HP niż człowiek? o.O

Kiedyś (miałem przerwę od HB) jak wybierało się rasę to trzeba było wziąć pod uwagę jej plusy i minusy na tle pozostałych. A tu Delf nie dość że ma cały czas wyższy p.atk, mocniejsze kryty itd. to teraz więcej HP niż Human. WTF? Bug?

Z kroniki na kronikę zdarzały się klasy które były overpowerd, ale dotyczyło to klas a nie całej rasy...

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Mowie o rasie, .

 

Wystarczy zrobić człowieka lvl 1 i Dark Elfa lvl 1. Obaj fighterzy. Looknać w staty każdego a potem na pasek HP i odrazu widać, że coś jest nie tak (czyt. DE ma więcej przy mniejszym CON)

 

http://www.lineage2.com/en/game/patch-notes/goddess-of-destruction/character-changes/ tutaj są bazowe staty dla każdej rasy/klasy.

 

Widać, że Delf ma CON mniej i jasno jest napisane że CON = HP.

 

Innova jest down, więc nie napiszę dokładnie jaka to różnica w tej chwili, ale jest na tyle wyraźna żę AW z dye na -10 CON ma cały czas więcej HP, niż TH z dye -8 CON (gear ten sam).

Odnośnik do komentarza

Widzę, że bardzo chciałbyś odpowiedzieć na moje pytanie, tylko nie bardzo wiesz jak ; ) W L2 grałem od C4 do HB. I zawsze CON miało wpływ na bazowe HP. Jeśli w GoD jest inaczej, chciałbym wiedzieć na co to się przekłada. Sprawdzałeś może linka którego podałem post wyżej? Masz napisane za co jest odpowiedzialny ten atrybut. Kamaele to osobny temat jest... Znajdź mi podobne róźnice u innej rasy.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Grałem na kilku serwerach typu Dragon Network x 5, L2 Nul, L2 Galactica. Gra dziecinna polegająca głównie na botowoaniu i cheatowaniu. Moje postaci, które miały statut HERO, może ktoś gdzieś widział: Ziko (sh), Ares (tyr), PoupeDouce (ee). Jak ktoś tu jest z osób, które mnie znały pozdrawiam serdecznie. Z postaci, które nie były hero to moja ulubiona Raul (th). Pozdrawiam i nie polecamy gry w to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.