Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Medal of Honor Airborne - bardzo fajna odsłona i nowatorskie podejście z lądowaniem na spadochronie w różnych miejscach na mapie - dzięki czemu ta sama misja może wyglądać trochę inaczej. No i Call of Duty World at War, jak już kolega wyżej polecił - polecam zwłaszcza na Veteranie :)

 

Aaaa! Z racji nadchodzącego sequela polecam najlepszy single player WWII shooter poprzedniej i obecnej (póki co) generacji - Wolfenstein The New Order - nic lepszego w tym temacie nie znajdziesz na PS3.

 

Reszta FPSów to już bardziej współczesne, a nawet futurystyczne konflikty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Max Payne 3, to nawet nie jest gra bardzo dobra, a wybitna strzelanina , a zarazem jedna z najtrudniejszych, poziom latwy jest tu w polowie miedzy normal a hard.a w takie zdarzylo mi sie zagrac ledwie kilka razy w zyciu, chocby pierwszy Metal Gear , Shadow of the Collossus, poprowadzenie historii, kazde slowo Maxa jest cholernie istotne. Aktor ktory podklada glos Maxowi to jest najlepsze co zdarzylo mi sie uslyszec. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Hej, jestem świeżo upieczonym posiadaczem PS3 w wersli slim :) Zainstalowałem HDD 500 GB, bo nastawiam się głównie na cyfrowe wersje. 

Przeglądając ps store, na promocji zakupiłem Journey, Far Cry 4 i Tomb Raider. 

 

Jakie są inne must have godne polecenia na początek? Czy orientuje się ktoś może gdzie można kupić nowego  i oryginalnego dual- shocka w dobrej cenie ?

Na allegro raczej same podróby...

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja szczególnie polecam zacząć od gier ekskluzywnych i wszelkich edycji hd gier ze starszych konsol sony których nie ograsz na innym sprzęcie niż ps3, vita, ps4 czy oryginalnym. Dopiero później brałbym się za multiplatformy, które w większości przypadków ograsz w lepszej jakości na innym sprzęcie (xbox one, pc).

Yakuza

Demon's Souls

Killzone

Resistance

Uncharted

God of War

Jak

Ratchet

Sly

Metal Gear Solid razem z MGS z psx

SoC&ICO

Wipeout HD

Journey

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2018 o 13:43, wendiego napisał:

Hej, jestem świeżo upieczonym posiadaczem PS3 w wersli slim :) Zainstalowałem HDD 500 GB, bo nastawiam się głównie na cyfrowe wersje. 

Przeglądając ps store, na promocji zakupiłem Journey, Far Cry 4 i Tomb Raider. 

 

Jakie są inne must have godne polecenia na początek? Czy orientuje się ktoś może gdzie można kupić nowego  i oryginalnego dual- shocka w dobrej cenie ?

Na allegro raczej same podróby...

 

 

 

Przede wszystkim napisz, na jakim sprzęcie do tej pory grałeś/grasz poza PS3, bo przy założeniu, że w ogóle zaczynasz przygodę z grami (albo konsolami), to jest tego ogrom, poza wymienionymi exami, pozycje obowiązkowe to multiplatformy takie jak GTA IV i V, Read Dead Redemption, Bioshock, Dead Space. No tyle, że wszystko oprócz RDR ograsz na słabym PC w o wiele lepszej jakości (ale wnioskując po tym, co już kupiłeś, to niekoniecznie Ci na tym zależy). 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić Gran Turismo 6, Motorstormy, Unchartedy, Wipeouta, God of War, Dead nation, Ratchet & clank z exów. No, ale tak to można wymieniać, a zależy jakie gry/gatunki preferujesz. No chyba, że wszystko jak leci. Generalnie biblioteka jest ogromna z grami multiplatformowymi licząc.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@up all 

 

Dzięki wszystkim za polecenia tytułów, na pierwszy ogień pójdzie jeszcze God of War, widzę, że tytułów wartych ogrania jest sporo. Nie chciałem się jeszcze rzucać na PS4 bo raz, że gry są kosmicznie drogie, a dwa nie mam odpowiedniego TVka. Chciałem kupić też drugiego pada żeby zagrać z kobietą coopa , ale ciężko w ogóle znaleźć nowego dualshocka :/ Na allegro za to same podróby... 

 

Wcześniej grałem na PS2 i konsolach nintendo, poza ps3 mam też 3DSa i to moim zdaniem świetnie się uzupełniające połączenie ;) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wendiego napisał:

a dwa nie mam odpowiedniego TVka.

Siedzisz ciągle na HD Ready?

 

8 minut temu, wendiego napisał:

ale ciężko w ogóle znaleźć nowego dualshocka :/ Na allegro za to same podróby... 

Zawsze możesz zainwestować w DS4. Nie wiem czy obsługuje wszystkie gry, ale ogólnie działa bardzo dobrze. No i jest wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, Wredny napisał:

Ja też ma TV Full HD, ale jakoś nie przeszkadza mi to w graniu na PS4 - te wszystkie HDRy to i tak dopiero niedawno się zaczęły, więc w wielu tytułach i tak by szału nie było.
Z konkretnym TV wstrzymam się do premiery PS5 :)

No i jak masz bazowe PS4 to i tak dużo by ci to nie dalo nawet jakbyś zmienił telewizor. 

Odnośnik do komentarza

Niby coś tam widać - kumpel się jarał Horizonem czy GoWem, że niby HDR robi nawet na podstawowej konsoli, ale aż takim fetyszystą wizualiów nie jestem, żeby wydawać grube tysiaki, skoro to co mam nie dość, że ciągnie wspomniane tytuły, to jeszcze oferuje mi grafikę, którą i tak potrafię się zachwycić.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Po zasmakowaniu ostrości w 4K ciężko się przestawić na niższe rozdziałki. Tak sie przełączam między trybami w takim Hellblade, który oferuje 60 fps lub 1440p na PRO i w trybie płynności spadek jakości jest bardzo widoczny, ale jak uważasz, że nie potrzebujesz to tylko i wyłącznie twoja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.