Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepsze??

GRAW 2

czekac na Vegas2 i kupić w maju

Kupić teraz Vegas 1

Kupić WArhawka??

 

I jeszcze jedno:

jakie headsety polecacie?? [do 50 zł najlepiej]

 

 

Pozdrawiam

 

Osobiscie polecam GRAWA.Gra bardzo popularna swego czasu na xboxie nie wiem czemu jakos na PS3 przeszla bez wiekszych emocji.Przedewszystkim super klimat,ladna grafika niesamowite akcje polecam;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Vegas 1 bylo fajniejsze od GRAW 2. Ale to moje skromne zdanie. Niestety graficznie Vegas chyba bylo odrobine gorsze - mniej widac. Jednak dluzsze i cala akcja ciekawsza. GRAW mnie zmeczyl dosc szybko...

Vegas 2 ma byc znacznie lepsze graficznie.

Szczerze mowiac nie wiem co Ci radzic...

Odnośnik do komentarza

Najlepiej na piwo i panienki :)

 

Moim zdaniem gra bardziej zajmujaca i na zdecydowanie dluzej jest dzis Devil May Cry 4.

Generalnie to Assassin to bardzo fajna gra, jednak dosc monotonna. Lokacje sa swietne i historia jest niezla - jednak jesli masz problemy z jezykiem angielskim - mozesz miec problemy z graniem...

Odnośnik do komentarza

A ja Ci polecam AC - to świetna gra, która nie ustrzegła się błędów, ale będziesz zachwycony szwendając się po miastach.

Jeśli nie znasz dobrze angielskiego, to i tak będziesz się świetnie bawił, pomimo że nie zakumasz fabuły w stopniu wystarczającym.

Same misje są bardzo schematyczne, ale tą grę trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

mam 150zł do wydania na grę. Dodam, że bardzo uwielbiam samochodówki. Posiadam Uncharted, Motorstorma RFOM, Ridge Racera7 i sprzedałem niedawno nfs pro street. Nie mam pojęcia ZIELONEGO, co by mnie zajęło na jakiś czas... Assasin jakoś mnie nie kręci, slasherów w stylu dmc nie lubie. Zastanawiam się nad Burnoutem i to poważnie, ale pytam czy wg was jest coś jeszcze wartego uwagi?

Odnośnik do komentarza

Lost planet. Właśnie jestem w ostaniej misji w singlu i muszę powiedzieć ze jest za(pipi)iście. Multi wciaga bo dostępna jest duża liczba map i ma fajny system levelowania postaci. NIe długo( no może trochę dłużej) wyjdzie MS2 i nikt w jedynke online nie bedzie juz pykał.

 

Jeśli lubisz mechy, i singla w systemie misji - tak jak w dmc to bierz LP. MS jest fajny ale stary.

Odnośnik do komentarza
Lost planet. Właśnie jestem w ostaniej misji w singlu i muszę powiedzieć ze jest za(pipi)iście. Multi wciaga bo dostępna jest duża liczba map i ma fajny system levelowania postaci. NIe długo( no może trochę dłużej) wyjdzie MS2 i nikt w jedynke online nie bedzie juz pykał.

 

Jeśli lubisz mechy, i singla w systemie misji - tak jak w dmc to bierz LP. MS jest fajny ale stary.

W multi niestety nie zagram bo nie mam jeszcze netu (niestety). Jaki jest czas rozgrywki na singlu w LP ?

Odnośnik do komentarza

na normalu około 12 (plus powtarzanie walk bossami) godzin jeżeli lecisz jak najszybciej. Do tego dochodzą wyższe levele trudności i w każdej misji masz do zestrzelenia pochowane cele. Coś w stylu do żab z mgs 3. Za każdą misje dostajesz punkty więc jeśli chcesz wymaksować swój wynik można spokojnie dodać kolejne 12 godzin. Moim zdaniem najważniejsi są bossowie którzy zrywają beret razem z włosami ( łonowymi ).

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Virtua Tenis to jedna z najlepszych gierek multi i prosze nie pisac bzdur. Multiplayer przez internet to nie jest multiplayer w ogole.

 

Gra samemu akurat nie jest tak fajna (choc nie mam nic do zarzucenia) jak gra z kumplem czy z trzema nawet.

Mozna grac 1na 1; 2 na 2 w roznych konfiguracjach - z kumplem przeciwko dwom komputerow, przeciwko kumplowi z komputerem (on tez z komputerem) badz w cztery osoby.

Gierka na singla jest bogata w duzo multigierek jednak tenisa trzeba troche lubic i jednak odrobine wiedziec by cieszyc sie ta gra w pelni.

Odnośnik do komentarza

Mam virtua tennis od dluzszego czasu , na dwie osby gra miazdzy na 4 niszczy pokoj w ktorym gracie... singiel jest jak StardustHD czasem pograsz 2h czasem 30 min, ale jest to jedyna gierka ktora nie ruszylem , nawet przez mysl nie przeszedl mi pomysl zeby ja sprzedac, ta gra bedzie u mnie do momentu albo topspina albo virtuatennis 4.. Polecam.. szczegilnie jak masz dziewczyne ktora nie radzi sobei z pade, jak zalapie ta gierke to konsoli nie wylaczys zi z seksu nici ;/:D

Odnośnik do komentarza

potwierdzam pozytywne opinie o Virtua Tennis. ja w to gram od czasu do czasu od jakichs 8 miesiecy - na razie jestem 12 w rankingu w singlu i chyba nie uda mi sie juz wejsc wyzej :D

ale w multi stanowi godna konkurencje nawet dla PESa - z tym, ze jest latwiejsza do opanowania.

Odnośnik do komentarza
potwierdzam pozytywne opinie o Virtua Tennis. ja w to gram od czasu do czasu od jakichs 8 miesiecy - na razie jestem 12 w rankingu w singlu i chyba nie uda mi sie juz wejsc wyzej :(

ale w multi stanowi godna konkurencje nawet dla PESa - z tym, ze jest latwiejsza do opanowania.

Poczekaj, aż dojdziesz do gry deblowej. 1 meczyk z 2 gostkami, który jest hiper hardcorowy. - utknąłem na tym.

Virtua Tennis dużo traci na tym, że nie ma gry sieciowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.