Skocz do zawartości

Spis posiadaczy DSa ...


papi

Rekomendowane odpowiedzi

A i zapomniał bym ok 20GB gier na HDD

Zaje - k*rwa - biście, wzbudziłeś we mnie prawdziwy podziw. Widać, że KOCHASZ DSa...

 

Ta tylko w przeciwieństwie do co po niektórych osobników, tych co to się dorobili programatora, ja najbardziej interesujące mnie gry kupuję sobie w orginale dla dobra i chwały naszej konsolki... teraz zęby ostrzę sobie na suikodena :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

hmmm, dziwne ze sie jeszcze tu nie wpisalem :P

DS Lite bialy, zakupiony... 3 lata temu, pekniety zawias w niczym nie przeszkadza

Gry: (oczywiscie oryg)

1. NEW Super Mario Bros.

2. Mario Kart DS

3. Pokemon Diamond

4. Metroid Prime Hunters

5. Zelda: Phantom Hourglass

6. Super Mario 64 DS

7. Animal Crossing Wild World

8. Geometry Wars Galaxies

9. Ninja Gaiden Dragon Sword

10. Puzzle Quest

11. Wario Ware Touched

12. GTA Chinatown Wars

13. Elite Beat Agents

14. Mario & Luigi: Partners in Time

15. Soul Bubbles

16. Dragon Quest IV

17. Dragon Quest V

 

malo jak na 3 lata :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

DS Lite - Red

dwa stylusy (jeden zwykły, a drugi w kształcie chińskiej pałeczki jako dodatek do GTA:CHTW)

 

GRY: (Wszystko oryginalne)

New Super Mario Bros

Chrono Trigger

GTA:CHTW

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time

 

W pre-orderze/do zakupienia w najbliższym czasie

 

Kingdom Hearts 358/2 Days

Mario & Luigi Browser?s Inside Story

Super Mario 64

Guitar Hero On Tour

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 5 tygodni później...

No i stało się. Po latach olewania konsolek przenośnych, zadowalania się emulatorem SCUMMa na telefonie, po dużym zawodzie zwanym PSP (Panów z Sony informuję że boska Joanna Darc nie wystarczy ażeby sprzęt uznać za udany), ogólnej alergii na archaizmy i dziwactwa Nintendo (nawet Zelda którą lata temu uwielbiałem zaczęła mnie drażnić brakiem jakiegokolwiek rozwoju)... złamałem się i zostałem właścicielem czerwonego jak krew NDS Lite ;-D

 

Pierwsze wrażenia- 1- Panie, jakie to jest ładne! po koszmarnym pierwszym NDS, LIte to małe stylistyczne mistrzostwo świata- prosty, ale idealnie trafiający w mój gust. 2- konsolka jest nadspodziewanie mała ale cięższa niż się spodziewałem. 3- już po pierwszych minutach z grami spodziewam się co będzie mi grać na nerwach- brak dubbingu, Panie Miyamoto, mamy XXI wiek...

 

Teraz konkrety:

NDS Lite Czerwony

jakieś tam akcesoria

programator R4

- gry oryginalne dopiero w planach

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.