Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że ludki z Beth nie pokpią sprawy i nie popłyną w stronę gierki dla casuali (jak Mass Effect).

Wszystkie twoje opinie są takie "fajne"?

 

i wierze w Beth.. ze nic nie spieprzą i wyjdzie im gra roku jak Oblivion!

PS: Mam pytanie do wyżej wypowiadających się użytkowników PS3. Czy grał ktoś w Morrowinda czyli trzecią cześć serii The Elder Scrolls? Bo ja ogólnie dziwię się, że ktoś wymienia Obliviona jako przykład wspaniałej gry. Ona była dobra a jej mankamenty niektórym nie pozwalały sie do niej zblizyć (absolutnie skopany główny wątek - zarówno fabuła, jak i jego prezentacja, level scaling, brak artefaktów ukrytych w świecie gry, brak zbalansowania rozgrywki, infantylne historie opowiedziane w gildiach Magów i Wojowników oraz efektowny ale niedopracowany system walki)

 

Ale, że co ?? Zdaje sobie sprawę, że z poprawną gramatyką to zdanie nie ma wiele wspólnego ale jestem w pracy i robię dziesięć różnych rzeczy naraz, więc jeśli o to chodzi to przepraszam.

A co tyczy się Mass Effecta to nie powiesz mi że to nie jest szybka, łatwa i przyjemna gierka a czas potrzebny do przejścia tego "erpega" to kpina (czas dostosowany właśnie to casualowych graczy)

 

 

Skończmy może to porównywanie jeszcze nie wydanej gry do poprzednich tworów ekipy Bethesdy. Ja nie chcę żadnego Morrowinda czy Obliviona w swiecie Fallouta. Chcę tylko i wyłącznie nowego Fallouta, innego od poprzednich lecz godnie reprezentującego całą swoją sagę, z mnóstwem nowych patentów itp

 

 

@down

|

|

V

 

Co ja wiem o ME ?? Że to nie wybijająca się niczym szcególnym gra przygodowa. Miało być WOW i ACH a jest tylko na 4+

 

@down2

Tak, gra przygodowa z elementami rpg, bo z pełnoprawnym rpg ja tego nie nazwę.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Ale, że co ?? Zdaje sobie sprawę, że z poprawną gramatyką to zdanie nie ma wiele wspólnego ale jestem w pracy i robię dziesięć różnych rzeczy naraz, więc jeśli o to chodzi to przepraszam.

A co tyczy się Mass Effecta to nie powiesz mi że to nie jest szybka, łatwa i przyjemna gierka a czas potrzebny do przejścia tego "erpega" to kpina (czas dostosowany właśnie to casualowych graczy)

A jednak wszystkie twoje opinie są takie "fajne". Powiem ci tak - co ty wiesz o Mass Effect.

 

Co ja wiem o ME ?? Że to nie wybijająca się niczym szcególnym gra przygodowa. Miało być WOW i ACH a jest tylko na 4+

Oj "Panie Przygodowy" szkoda z Tobą gadać o dziele Bioware.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

i gdzie niby w tym temacie lub na stronce cenegi jest info kiedy premiera?jakoś nic nie widzę,jedyne co tu było wałkowane to fakt,że gra będzie po polsku(zarówno tekst plus mowa) i będzie miała do wyboru wersje dialogowe.

 

Mi chodzi po prostu o info czy już coś więcej wiadomo kiedy polska wersja będzie w sklepie

Odnośnik do komentarza
i gdzie niby w tym temacie lub na stronce cenegi jest info kiedy premiera?jakoś nic nie widzę,jedyne co tu było wałkowane to fakt,że gra będzie po polsku(zarówno tekst plus mowa) i będzie miała do wyboru wersje dialogowe.

 

Mi chodzi po prostu o info czy już coś więcej wiadomo kiedy polska wersja będzie w sklepie

31 pażdziernik. Masz problemy z używaniem google?

 

 

Wrażenia panów z NMA po demie pokazanym na PAX:

 

http://pl.nma-fallout.com/article.php?id=45013

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się jaka to gwiazdorska obsada zdubbinguje polską wersję Fallout`a 3. Bo jak na razie Cenega żadnych komunikatów w tej sprawie nie wydaje. A chwaliła się, że będą jakieś gwiazdy. Kogo obstawiacie? IMO może to być Szyc lub\i Gonera.

 

A to nie będzie lokalizacji kinowej (napisy)?? Od polskiego dubbingu bardziej nienawidze tylko niemieckiego hehe. Jeśli to prawda to mam nadzieję że będzie można sobie wybrać wersję z dubbingiem lub bez + napisy.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się jaka to gwiazdorska obsada zdubbinguje polską wersję Fallout`a 3. Bo jak na razie Cenega żadnych komunikatów w tej sprawie nie wydaje. A chwaliła się, że będą jakieś gwiazdy. Kogo obstawiacie? IMO może to być Szyc lub\i Gonera.

 

A to nie będzie lokalizacji kinowej (napisy)?? Od polskiego dubbingu bardziej nienawidze tylko niemieckiego hehe. Jeśli to prawda to mam nadzieję że będzie można sobie wybrać wersję z dubbingiem lub bez + napisy.

Panowie, panowie! Pogooglujcie czasami bo naprawdę wstyd.

 

PL

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...duct&nr=766

 

ENG

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...duct&nr=795

 

Bardziej mnie zastanawia fakt, że sklep PSX nie udostępnia dwóch wersji językowych dpo wyboru tylko ma ofertę F3 w nieznanej wer językowej. A szkoda bo dałbym zg(Red.)om zarobić a w takiej sytuacji kota w worku kupował nie będę.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się jaka to gwiazdorska obsada zdubbinguje polską wersję Fallout`a 3. Bo jak na razie Cenega żadnych komunikatów w tej sprawie nie wydaje. A chwaliła się, że będą jakieś gwiazdy. Kogo obstawiacie? IMO może to być Szyc lub\i Gonera.

 

A to nie będzie lokalizacji kinowej (napisy)?? Od polskiego dubbingu bardziej nienawidze tylko niemieckiego hehe. Jeśli to prawda to mam nadzieję że będzie można sobie wybrać wersję z dubbingiem lub bez + napisy.

Panowie, panowie! Pogooglujcie czasami bo naprawdę wstyd.

 

PL

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...duct&nr=766

 

ENG

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...duct&nr=795

 

Bardziej mnie zastanawia fakt, że sklep PSX nie udostępnia dwóch wersji językowych dpo wyboru tylko ma ofertę F3 w nieznanej wer językowej. A szkoda bo dałbym zg(Red.)om zarobić a w takiej sytuacji kota w worku kupował nie będę.

 

 

Gooralesko wiem, że na stronie sklepu Cenegi jest polska wesja ale nic tam nie pisze o obsadzie dubbingu. I to mnie zastanawia. A co do sklepu zg(Red.)ów to też bym u nich zakupił bo mam dość blisko.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się pomysł, że nawet jeżeli będziemy źli swoimi dobrymi czynami możemy "wrócić" na dobrą stronę. No i pomysł z odcinaniem palców i zamienianiem ich na kasę (jeżeli dobrze to zrozumiałem tą umiejętność) będzie godny uwagi.

Powoli zaczynam zastanawiać się jaką wersję językową sobie sprawię. Angielski znam bardzo dobrze ale po polsku też bym nie pogardził (choć to zależy od tłumaczenia).

Odnośnik do komentarza
Podoba mi się pomysł, że nawet jeżeli będziemy źli swoimi dobrymi czynami możemy "wrócić" na dobrą stronę. No i pomysł z odcinaniem palców i zamienianiem ich na kasę (jeżeli dobrze to zrozumiałem tą umiejętność) będzie godny uwagi.

Powoli zaczynam zastanawiać się jaką wersję językową sobie sprawię. Angielski znam bardzo dobrze ale po polsku też bym nie pogardził (choć to zależy od tłumaczenia).

A mi nie bardzo. W Falloutach 1 i 2 było tak, że jeśli rozwalisz komuś łeb masz przerąbane w danym mieście. Jęsli dołączysz do gildii łowców niewolników i pozwolisz sobie wytatuować na czole specjalne ich "logo" w kilku miejscach nawet nie będą z tobą chcieli słowa zamienić a po naleganiach wyciagną broń. Owszem łapanie niewolników ma swoje dobre strony na początku rozgrywki czyli duża kasa w portfelu i dobry sprzęt dzięki niej. Ale potem jest już tylko gorzej.

 

Jeśli w F3 to "fiku miku" z wybaczaniem będzie w każdym cywilizowanym miejscu to wypacza całkowicie drogę ZUA. Bo bycie złym powinno mieć swoje bardzo dobre strony (przeważnie finanse i uznanie światka przestępczego) ale bez negatywnych skutków naszych poczynań to nie ma sensu (Np. dożywotni zakaz wstępu do danego miasta pod groźbą rozstrzelania. I wejdziemy tam tylko wtedy jak będziemy na 20lvl gdy nikt nam nie podskoczy). Tak to widziałem dotychczas ale Emil P. spowodował, że dla mnie to pierwszy bardzo poważny zgrzyt w nadchodzącym Falloucie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Wersja PL na konsole będzie trzy tygodnie później niż na PC.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43267

Jezu co za mendy. A ja chciałem kupić tydzień po premierze by zapoznać się z filmikami prezentującymi wersję z dubbingiem PL.

 

Mi ta wiadomość pomogła zdecydować jaką wersję sobie kupię. Szkoda, że nie będzie to wersja PL ale trzy tygodnie nie mam zamiaru czekać. Wersja PL na PC`ta będzie w dniu premiery a na konsole nie. To z resztą ciekawe, że wydawcy gier na konsole potrafią wydać wersję PL razem ze światową premierą a taka Cenega nie potrafi tego zrobić. :/

Odnośnik do komentarza
Bo Cenega śmieszna jest. Ja też wezmę wersję ENG nawet mi wyboru pacany nie dały. Żałosna firma, znowu się poczułem jakbym w kraju trzeciego świata mieszkał gdzie wszystko jest później lub tego nie ma w ogóle.

 

Dokładnie. ;/

Cenega pod tym względem jest z du**py!! Na szczęście są jeszcze firmy, które trzymają poziom (patrz CD Projekt).

Może kiedyś coś w Cenedze zmieni się na lepsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...