Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

szuka filmu Inside i znalezc nie moge, ktos cos wie czy to do kin wejdzie czy jak?

http://www.joblo.com/arrow/reviews.php?id=1205

Może kiedyś... choć nie powiedziane, że kiedykolwiek w Polsce :D

 

jaki waszym zdaniem horror można nazwać najstraszniejszym w historii?

Cholernie trudne rozkminanie i nie chodzi tu o rzeźnię, bo to żaden strach :) Na dawne czasy może to być Poltergeist (1982), The Changeling (1980)- te filmy kiedyś przerażały, z tych nowszych A Tale of Two Sisters, Cello... przynajmniej dla mnie, oglądając je sama w nocy, przy nikłym świetle lampki, ciszy wokół, serce miałam w gardle... poza tym mało która pozycja jest w stanie mnie jakkolwiek poruszyć :D

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Też tak mam ,że mało co mnie rusza po tylko obejrzanych horrach...

Pytam tylko i wyłącznie o strach nie o klimat , rzeźnie czy cokolwiek innego.

Myśle ,że ten przykład z tym Tale of two sisters jest dobry , naprawde daje rade ten film.Poltergeist jak dla mnie w ogole nie straszny.Żałuje ,że lśnienie oglądałem najpierw ramake jakiś na dwójce a później dopiero te kubrickowskie , byćmoże wtedy zrobiłoby większe wrażenie na mnie , chociaż fakt faktem kreacja Nicholsona niepokojąca...chociaż ten murzyn co jedzie całe stany żeby dostać siekerą od razu rozbraja mnie :D

Odnośnik do komentarza
... Egzorcysta 1: oba maja niesamowity klimat, muzykę, a na dodatek mam niezłe jazdy po ich obejrzeniu =)

Klimat tak... ale ta głowa obracająca się & paw, mnie bardziej smieszył niż straszył :)

 

13 duchów to ten film z Elizabeth Shannon?O_o

Omen jeden jest niezły ale wole Dziecko Rosemary.

Jak wyżej, z nutką dreszczyku i trzymały w napięciu :)

 

Hm... może bardziej The Blair Witch Project ... Pamiętam, za pierwszym razem, kiedy nie wiedziałam, że to fikcja, to przy tym płaczu w lesie, oblał mnie zimny pot, w ustach suchość, w głowie pulsowanie, włoski stanęły mi dęba, to chyba mógł być strach :zgon:

Odnośnik do komentarza
The Blair Witch Project naprawde dobry film...obejrzalem go pierwszy raz sam w domu..w nocy podczas deszczu i to podzialalo +7 do efektu :) placz w nocy, ,,atak,, na namiot, wolanie o pomoc, koniec filmu...caly film bylem mega nakrecony i posrany :) bylem w stanie uwierzyc ze to 100% prawdy :)

Dokładnie :) Kiedy koncówka mi dała z plaskacza, że to pic... sama z siebie się śmiałam, jak łatwo dałam nabić się w butelkę :)

Odnośnik do komentarza
Film mial tez spoko reklame...kilka miechow wczesniej dali zdjecia do gazet ze niby 3 osoby zaginely..stworzyli stronke internetowa o tematyce wiedzmy z blair itp chwyty...to tez zrobilo swoje :D

Panika rodem słuchowiska radiowego "Wojna Światów" z 1938 roku, to dopiero był horror, najsłynniejszy w historii :)

Odnośnik do komentarza
... Gore, fajny klimat, no i bazowa w postaci Lovercrafta.

Mnie filmy gore nie straszą :) Rzeżnia, tortury, egzekucja na ekranie, to wszystko wyzuwa człowieka z wrażliwości i uczuć... Wogóle ten gatunek odzieliłabym zupełnie od horroru, bo jak można porównywać np. taki Hostel z The Others, nijak to się ma... Produkcja dla bardzo wąskiego grona, nie wiem jak można takimi scenami się zachwycać, to chore ;)

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza
Mnie filmy gore nie straszą Rzeżnia, tortury, egzekucja na ekranie, to wszystko wyzuwa człowieka z wrażliwości i uczuć... Wogóle ten gatunek odzieliłabym zupełnie od horroru, bo jak można porównywać np. taki Hostel z The Others, nijak to się ma... Produkcja dla bardzo wąskiego grona, nie wiem jak można takimi scenami się zachwycać, to chore

święte słowa.

 

no więc:

Omen (ale remake to szit)

The Ring (jeno amerykański)

The Egzorcist ("jedynka" i "trójka")

 

To są dla mnie te najbardziej kultowe.

 

I jeszcze Jumanji. Dla mnie kiedyś to był horror (te bębny :ohmy: ).

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

kultowy jest dla mnie Freddy Kruger

potem Hellreisery, wszystkie części są klimatyczne, każda na swój sposób :P

 

no i oczywiście Kinsky w Nosferatu Wampir

:P tru wampir

 

Duch

 

tak naprawde to Aliens dla mnie też zawsze był horrorem

z nowszych nic wyjątkowo strasznego nie przychodzi mi do głowy :)

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...