Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek88

choc w Fallouty nigdy nie grałem to z kazdym kolejnym odslonietym skrawkiem tej gry jaram sie nia coraz bardziej. moze dlatego, ze w glowie mam ją zakodowaną jako Obka w postapokaliptycznej formie... czy MS ma zamiar puscic to z polskimi napisami? wypadaloby!

Odnośnik do komentarza
komiczne to jest, hipek zastrzelił post nuklearnego b-boya (CHAMSTWO!!!!!!!!!)

No dobra Diabeu przyczepiles sie do pierwszego podejrzanego screena( chociaz mozna zawsze powiedziec, ze koles w ostatniej chwili poslizgniol sie na skorce od banana- i to jakiego... radioaktywnego), ale spojz na screena numer dwa, tam czeka wszystkich znawcow, oraz wielbicieli Falloutow nagroda pocieszenia.... Na pipboyu widnieja opcje takie jak SPECIALS, Skills, Perks.... a jesli sa perki to oznacza, ze byc moze system rozbudowy postaci bedzie tak samo cowdownie rozwiniety jak w dwojce( a moze jeszcze wiecej mozliwosci bedzie mozna nabywac) co pozwala wybaczyc wiele niedociagniec... Swoja droga to zaczynam sie na czyms zastanawiac... skoro nowego Fallouta, gre ktora nosi u mnie glowny priorytet, robia kolesie od Obviliona, to jak tam to wygladalo? Czy postacie mozna bylo ladnie rozbudowywac, dodawac mase statystyk, czy tez bylo to od tak sobie?

Dalej boje sie( mimo iz screeny pokazuja, ze autorzy dadza nam naprawde ladna kupe popiolu posrod ktorego bedziemy sie zmagac z przeciwnosciami), ze swiat bedzie zbyt... rozczepany? Ze wioski nie beda ukazywaly tej postnuklearnej codziennosci mieszkancow, itd

 

 

Odnośnik do komentarza
komiczne to jest, hipek zastrzelił post nuklearnego b-boya (CHAMSTWO!!!!!!!!!)

No dobra Diabeu przyczepiles sie do pierwszego podejrzanego screena( chociaz mozna zawsze powiedziec, ze koles w ostatniej chwili poslizgniol sie na skorce od banana- i to jakiego... radioaktywnego), ale spojz na screena numer dwa, tam czeka wszystkich znawcow, oraz wielbicieli Falloutow nagroda pocieszenia.... Na pipboyu widnieja opcje takie jak SPECIALS, Skills, Perks.... a jesli sa perki to oznacza, ze byc moze system rozbudowy postaci bedzie tak samo cowdownie rozwiniety jak w dwojce( a moze jeszcze wiecej mozliwosci bedzie mozna nabywac) co pozwala wybaczyc wiele niedociagniec... Swoja droga to zaczynam sie na czyms zastanawiac... skoro nowego Fallouta, gre ktora nosi u mnie glowny priorytet, robia kolesie od Obviliona, to jak tam to wygladalo? Czy postacie mozna bylo ladnie rozbudowywac, dodawac mase statystyk, czy tez bylo to od tak sobie?

Dalej boje sie( mimo iz screeny pokazuja, ze autorzy dadza nam naprawde ladna kupe popiolu posrod ktorego bedziemy sie zmagac z przeciwnosciami), ze swiat bedzie zbyt... rozczepany? Ze wioski nie beda ukazywaly tej postnuklearnej codziennosci mieszkancow, itd

Kompletnie nie rozumiem cóż to chciałeś nam przekazać. Na podstawie których screenów masz takie zdanie? I co ma oznaczać, że świat będzie rozczepany? Gdzie dowiedziałeś się, że wioski nie będą ukazywały postnuklearnej codzienności mieszkańców? Podaj jakieś konkretnie dowody na poparcie tych tez, bo na razie to wygląda na bezsensowne narzekanie.

 

PS: To jest kwintesencja Falloutów - SPECIAL, skills, perks. Te aspekty zdecydują jak dobrym erpegiem będzie Fallout 3.

http://www.gamikaze.pl/Resources/Images/Ga...26_02062008.jpg

 

Na gry-online jest zapowiedź Fallouta 3 przybliżająca co nieco temat walki w "trójce" oraz opisujący rozpoczęcie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
komiczne to jest, hipek zastrzelił post nuklearnego b-boya (CHAMSTWO!!!!!!!!!)

No dobra Diabeu przyczepiles sie do pierwszego podejrzanego screena( chociaz mozna zawsze powiedziec, ze koles w ostatniej chwili poslizgniol sie na skorce od banana- i to jakiego... radioaktywnego), ale spojz na screena numer dwa, tam czeka wszystkich znawcow, oraz wielbicieli Falloutow nagroda pocieszenia.... Na pipboyu widnieja opcje takie jak SPECIALS, Skills, Perks.... a jesli sa perki to oznacza, ze byc moze system rozbudowy postaci bedzie tak samo cowdownie rozwiniety jak w dwojce( a moze jeszcze wiecej mozliwosci bedzie mozna nabywac) co pozwala wybaczyc wiele niedociagniec... Swoja droga to zaczynam sie na czyms zastanawiac... skoro nowego Fallouta, gre ktora nosi u mnie glowny priorytet, robia kolesie od Obviliona, to jak tam to wygladalo? Czy postacie mozna bylo ladnie rozbudowywac, dodawac mase statystyk, czy tez bylo to od tak sobie?

Dalej boje sie( mimo iz screeny pokazuja, ze autorzy dadza nam naprawde ladna kupe popiolu posrod ktorego bedziemy sie zmagac z przeciwnosciami), ze swiat bedzie zbyt... rozczepany? Ze wioski nie beda ukazywaly tej postnuklearnej codziennosci mieszkancow, itd

Kompletnie nie rozumiem cóż to chciałeś nam przekazać. Na podstawie których screenów masz takie zdanie? I co ma oznaczać, że świat będzie rozczepany? Gdzie dowiedziałeś się, że wioski nie będą ukazywały postnuklearnej codzienności mieszkańców? Podaj jakieś konkretnie dowody na poparcie tych tez, bo na razie to wygląda na bezsensowne narzekanie.

 

PS: To jest kwintesencja Falloutów - SPECIAL, skills, perks. Te aspekty zdecydują jak dobrym erpegiem będzie Fallout 3

 

Na gry-online jest zapowiedź Fallouta 3 przybliżająca co nieco temat walki w "trójce" oraz opisujący rozpoczęcie rozgrywki.

 

Chyba zle zrozumiales gooralesko albo przeczytales mojego ostatniego posta na szybko, bo tam wlasnie jak spojzysz jest napisane:

to co jest w tej chwili pogrubione i na czerwono :)

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Chyba zle zrozumiales gooralesko albo przeczytales mojego ostatniego posta na szybko, bo tam wlasnie jak spojzysz jest napisane:

to co jest w tej chwili pogrubione i na czerwono :)

Dokładnie. Tam jest napisane to co w tej chwili jest pogrubione i na czerwono. ;) To, że w swoim poście napisałem to samo co ty znaczy, że się z Toba zgadzam w tej kwestii. A przyczepiłem się do innego fragmentu twojej wypowiedzi i nawet go pogrubiłem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ja się tylko boję, żeby nowego Fallouta nie "ugrzecznili" i nie chodzi mi wcale o poziom brutalności, zlikwidowanie narkotyków, seksu itp. Chodzi mi głównie o gadki głównego bohatera. Nie wiem jak wy, ale ja do tej pory nie spotkałem gierki, w której mógłbym odpyskiwać ludziom jak mogłem to robić w Fallout 1 lub 2.

 

Prowokowanie ludzi werbalnie było jedną z fajniejszych rzeczy jakie pamiętam z Fallouta, a teksty pokroju "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a ja pokażę ci wszystkie pozostałe." czy "Gadająca Iguana, jakie to k***a słodkie" są dla mnie czymś kultowym:)

 

Jeżeli developer od tego nie odejdzie i zaserwuje nam denne opcje dialogowe pokroju Obliviona, które nijak nie pasują do klimatu Fallouta to ja dziękuje.

 

Edit:

Aha no i jestem ciekaw czy tym razem znowu będę mógł włożyć sprzedawcy uzbrojony dynamit do kieszeni, poczekać godzinkę i zebrać fanty :}

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem,trójka nie będzie prawdziwym Falloutem,tylko Oblivionem stylizowanym na Fallouta.Pradziwy Fallout to dziesiątki easter eggów,sex,narkotyki,możliwość wyłgania się z prawie każdej sytuacji(jeśli inteligencja na to pozwala,ofkoz) i akcje w stylu wysadzenia kibla w mieście,żeby odzyskać zegarek :P .Miejmy nadzieję,że się mylę i Bethesda stanie na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza

"Fallout 3, najbardziej oczekiwana gra RPG tego roku, zostanie wydana na komputery PC z pełnymi polskimi dialogami, dzięki gwiazdorskiej obsadzie tego nadchodzącego hitu! Premiera gry przewidziana jest na IV kwartał tego roku."

źródło -> http://gry.onet.pl/1777408,,Fallout_3_po_p...,wiadomosc.html

 

A co z konsolami? Czy jest nadzieja choćby na polskie napisy?

W sumie Dubbing w Viva Pinata, napisy w Ninja Gaiden 2 i nowej edycji Assassin Creed (dubbing też ma być?) to trochę mało.

Kto jest dystrybutorem na Polskę, trzeba petycje zrobić.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Z tą petycją trzeba być w 100% pewnym, bo inaczej wyjdziemy na idiotów. Czy oficjalnie gdzieś, ktoś już powiedział, że Fallout 3 na platformę Xbox360 będzie bez napisów?

 

GOORALESKO wydaje mi się, że taka petycja może coś zdziałać, oczywiście pod warunkiem, że będzie miała te 1000-2000 wpisów. Przecież to świetne badanie rynku dla dystrybutora. Ma czarno na białym o ile wzrośnie sprzedaż, jak doda napisy :)

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

"Witam serdecznie

 

Ciesze się, ze jest Pan zadowolony z poziomy lokalizacji naszych gier.

Na chwilę obecną nie mogę jeszcze podzielic się informacjami na temat wydania F3 na konsole i ewentualnych wersji językowych na te konsole.

Mogę jednak zapewnic ze już niebawem wszystko stanie się jasne. Zapraszam do odwiedzania serwisow o grach w poszukiwaniu informacji prasowych naszej firmy wlasnie w sprawie Fallouta 3. Zapewniam, ze niespodzianki przygotowane przez nas spodobaja się wszystkim fanom gry.

 

Pozdrawiam"

 

Bardzo szybka i kulturalna odpowiedź tylko treść mogła by być inna

w sumie trzeba siedzieć i czekać

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...