Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 3 po polsku na Xbo360 - Kolejna lokalizacja na konsole nowej generacji

 

zaje.biście. Napalony na ten tytuł jestem , tylko z moim angielskim słabo a tak będę mógł chłonąc grę w pełni. W zupełności stykneło by mi tłumaczenie kinowe ale dobrym dubbingiem nie pogardzę (a wiem że się da , np. Warcraft 3 jak dla mnie)

 

Tylko jak to jest np. w Assasin Creed PL. W tej wersji w razie czego można wybrać oryginalny voice acting i same napisy pl czy wersja pl jest tylko pl a oryginalana ścieżka dialogowa się już nie mieści/nie wrzucają jej nie wiem czego i nie można jej wybrać ? Może troche pytanie z dupy ale nie na czasie jestem. A tak sie zastanawiam , bo skaszanić dubbing nie trudno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zostanie też nietknięta ścieżka dźwiękowa to dla mnie nie ma problemu ale jak tylko wersja z dubbingiem to mam nadzieje na tytuł region free. Mam nadzieję na jakieś wypaśne collectors editnion bo mimo, że w sam tytuł niewierze to gadżety z chęcią łyknę.

Odnośnik do komentarza
Jeśli zostanie też nietknięta ścieżka dźwiękowa to dla mnie nie ma problemu ale jak tylko wersja z dubbingiem to mam nadzieje na tytuł region free. Mam nadzieję na jakieś wypaśne collectors editnion bo mimo, że w sam tytuł niewierze to gadżety z chęcią łyknę.

O czym ty piszesz, że w grę nie wierzysz? Fallout to kult, zabrał mi setki godzin mojego życia i z przyjemnością oddam mu kolejnych kilkadziesiąt.

A jeśli gry kupujesz dla gadżetów... snobizmem mi tu jedzie :twisted:

 

"Jako partner firmy Bethesda Softworks, z dumą informujemy wszystkich posiadaczy konsol nowej generacji Xbox360, że długo oczekiwana kontynuacja przeboju RPG – Fallout 3 – dostępna będzie w wersji polskiej także dla Was! Podobnie jak w wersji na komputery osobiste, również w wersji konsolowej głosów postaciom użyczą największe sławy świata rozrywki! Już wkrótce ujawnimy wyjątkową obsadę wersji polskiej oraz najnowsze informacje dotyczące gry."

Cenega.pl

 

Jest napisane, że "głosu użyczą", a więc dubbing. I przestańcie narzekać, zamiast się cieszyć, że dzięki firmie Cenega w końcu coś się ruszyło to jakieś psioczenie.

Jak komuś nie odpowiada polska wersja to zostaje pewnie improcik, albo zmiana lokalizacji w konsoli.

 

Zresztą jeśli Assassin Creed, Fallout 3 i Ninja Gaiden 2 się dobrze sprzedadzą to jest szansa na kolejne lokalizacje.

Tylko gry muszą być kupowane a nie kradzione z torrentów...

 

Odnośnik do komentarza

wolałbym oryginalny głos i napisy, jeśli się nie da to niech przynajmniej się postarają -_-

przyznam że F: Tactics miał całkiem niezły podkład, tyle że tęsknię za Pearlmanem :(

 

 

ps. "Wojna, wojna nigdy się nie zmienia" to nie brzmi już tak dobrze

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza
Jeśli zostanie też nietknięta ścieżka dźwiękowa to dla mnie nie ma problemu ale jak tylko wersja z dubbingiem to mam nadzieje na tytuł region free. Mam nadzieję na jakieś wypaśne collectors editnion bo mimo, że w sam tytuł niewierze to gadżety z chęcią łyknę.

O czym ty piszesz, że w grę nie wierzysz? Fallout to kult, zabrał mi setki godzin mojego życia i z przyjemnością oddam mu kolejnych kilkadziesiąt.

A jeśli gry kupujesz dla gadżetów... snobizmem mi tu jedzie :twisted:

 

"Jako partner firmy Bethesda Softworks, z dumą informujemy wszystkich posiadaczy konsol nowej generacji Xbox360, że długo oczekiwana kontynuacja przeboju RPG – Fallout 3 – dostępna będzie w wersji polskiej także dla Was! Podobnie jak w wersji na komputery osobiste, również w wersji konsolowej głosów postaciom użyczą największe sławy świata rozrywki! Już wkrótce ujawnimy wyjątkową obsadę wersji polskiej oraz najnowsze informacje dotyczące gry."

Cenega.pl

 

Jest napisane, że "głosu użyczą", a więc dubbing. I przestańcie narzekać, zamiast się cieszyć, że dzięki firmie Cenega w końcu coś się ruszyło to jakieś psioczenie.

Jak komuś nie odpowiada polska wersja to zostaje pewnie improcik, albo zmiana lokalizacji w konsoli.

 

Zresztą jeśli Assassin Creed, Fallout 3 i Ninja Gaiden 2 się dobrze sprzedadzą to jest szansa na kolejne lokalizacje.

Tylko gry muszą być kupowane a nie kradzione z torrentów...

Niech będzie snobizm, wali mnie to. Fallouta 1 i 2 to moje najukochańsze gry które przechodziłem już setki razy. Po Oblivionie który był dla mnie ładnie opakowaną kupą nie wierze że Bethesda jest w stanie zrobić grę która utrzyma legendę Fallouta. Gierka pewnie dostanie jakieś 9 itp. ale co z tego jak w tej chwili ręczę, że to nie będzie to. Fani serii nie będą zadowoleni a tytuł podejdzie osoba bez styczności z przodkami. Takie moje zdanie i wraz z większą ilością informacji tylko utwierdzam się w tym przekonaniu.

Odnośnik do komentarza

Widać grałeś w PEŁNĄ wersję gry, bo ręczysz za to, więc podziel się spostrzeżeniami. Co takiego jest kiepskiego w PEŁNEJ wersji?

Dlaczego fan serii nie będzie zadowolony z PEŁNEJ wersji? W końcu my, plebs dostaliśmy tylko kilka screenów, więc podziel się, zrób jakiś filmik chociaż żebyśmy wiedzieli tak jak ty, że to nie będzie to...

Nie ma to jak optymizm, wszystkowiedza i wystawianie ocen znacznie PRZED premierą... ehhh

 

No i czym się martwisz, przecież chodzi ci o gadżety. Grę możesz wyrzucić/sprzedać.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
to potwierdzone czy ktos sie nudzil w pracy i w photoshopie namalowal?

I ja ci tez zareczam ,ze taki pack wydadza... a w kwestii fallouta klamac nie bede :)

Swoja droga pipboy jako zegarek z duzym wyswietlaczem jest niezla jazda. Jak wspominalem za rzadna gre nie trzymalem tak mocno kciukow i jestem dobrych mysli... a jak sie trojka uda kupuje dwa egzemplaze. Spolszczenie z dubblingiem? chmmm juz mi smierdzi... zawsze mi zle oddanie emocji przeszkadza, albo tlumaczenie lagodne( zamiast soczystego f...ck zwykle chol...a :/ itp)

w kazdym razie dni odliczam... DAWAJ CZADO FALLOUT!

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Gość tk

jeśli chodzi o soczystość języka to o ile dobrze pamiętam to w takim fallout tactics było w porządku. ja mam podobne obawy jak dante i pomimo tego, że bathesda to uznana marka i z całą pewnością wypuszcza produkt na poziomie to jednak takiego obliviona nie trawie i średnio mi się to widzi. w każdym razie jestem dobrej myśli i ofkoz kupuje zaraz po premierze.

Odnośnik do komentarza

Słyszeliście dubbing w polskiej wersji Assassin Creeda na PC? Bo ja słyszałem. Zarówno początek ja i dosyć duży urywek gry z poźniejszej fazy. I powiem tylko tyle. PORAŻKA na całej linii. Zero wczuty a co najważniejsze Fallout ma coś czego AC nie posiada - "War. War never changes". To zdecydowanie nie to samo co polski odpowiednik. Jeśli nie dadzą możliwości wyboru oryginalnej wersji gry to ja kupuję w Wielkiej Brytanii ten tytuł oraz wypinam się na Cenegę i jej chore pomysły. Bo przecież jak będzie dubbing PL to w tej wersji na bank nie będzie or. wersji językowej (DVD).

 

PS: I najabardziej żal dupę ściska jak sobie przypomnę, że AC po Polsku robiła Cenega - wydawca Fallouta 3 z dubbingiem PL. Żenua http://www.cenega.pl/

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeśli gra ma mieć dubbing to tylko Cd Projekt może się tym zajmować bo w naszym pięknym kraju to są mistrzowie lokalizacji. No i ciekawe jak przesunie się u nas premiera, bo wielki świat którego klimat opiera się na dialogach musi mieć dużo linijek tekstu do przetłumaczenia. Jeśli wyszedł Oblivion po naszemu to można mieć jakiś przedsmak bo na początku był po angielsku.

Odnośnik do komentarza

Ekskluzywne wydanie Fallout 3 - Prezentujemy Edycję Kolekcjonerską największego przeboju RPG!

2008-07-02 16:30

Jako wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informujemy wszystkich fanów Fallout 3, że również w naszym kraju, dostępna będzie Edycja Kolekcjonerska gry. W zestawie, każdy kupujący znajdzie:

 

• Grę Fallout 3

• Metalowe pudełko śniadaniowe Vault-Tec,

• Figurkę Vault Boy’a z kiwającą głową,

• Płyte bonusową z materiałami z produkcji gry,

• Artbook zawierający szkice koncepcyjne wraz z komentarzami autorów.

 

Ta specjalna, limitowana, Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna na wszystkie platformy, to znaczy PC, Xbox360 oraz PS3. Premiera gry przewidziana jest na IV kwartał tego roku, natomiast już niebawem poinformujemy o dalszych niespodziankach związanych z wydaniem F3.

 

 

http://cenega.pl/?ID=6078

Odnośnik do komentarza

Miód i malina. Coś pięknego, każdy kolejny screen pokazywany przez Beth nakręca mnie jeszcze bardziej na F3. Na pierwszym widać coś co przypomina Ghoula siedzącego spokojnie w barze z człowiekiem więc jest nadzieja, że będzie większa ilośc pokojowo nastawionych ghouli. Drugi - no cóż, Fallout pełna gębą przynajmniej jeśli chodzi o statystyki. Dynamizm trzeciego natomiast bardzo mi przypadł do gustu. Coraz bardziej się niecierpliwię czekając na ogólnodostępny gameplay. Może na E3 pokażą?

 

Tu macie te screeny w formie miniaturki. Pokliknięciu otworzy się pełny rozmiar:

395d90d0a4680af5m.jpg 3734e70a8f6a6d4em.jpg ba1ee6793e646829m.jpg

 

Fanowski wywiad z Toddem Howardem:

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=856489

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Słyszeliście dubbing w polskiej wersji Assassin Creeda na PC? Bo ja słyszałem. Zarówno początek ja i dosyć duży urywek gry z poźniejszej fazy. I powiem tylko tyle. PORAŻKA na całej linii. Zero wczuty ..... Żenua

Bez przesady - akurat gram w AC po polsku. Nie jest to może szczyt aktorstwa ale daje radę. Zaczynasz Gooral panikować i negatywnie się nastawiać do polonizacji F3. Relaks.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
Ale podoba ci się dubbing w AC? Bo mi nie bardzo. A F3 zrobi ta sama Cenega więc mamy jak w banku powtarzające się głosy z AC

Ujmę to może tak - dubbing w AC nie przeszkadza mi. Nie zachwyca ale też nie odrzuca, zresztąza wiele gadania tam nie ma. Co do składu aktorów - w AC jest Szyc, Kowalewski i Olbrychski. W F3 chyba jeszczenie ustalili kogo w to wciągnąć, mają być aktorzy wysokiej klasy (bracia Mroczek :D ).

Zresztą możesz przecież kupić wersję nie wydaną przez Cenegę albo nie wiem, czy jakbyś ustawił region w konsoli na ang. to nie miałbyś wersji ang. gry?

Odnośnik do komentarza

Polacy i ich cechy narodowe:

 

- nie ma polonizacji - narzekanie

- jest polonizacja - narzekanie

 

Gra jeszcze nie wyszła, a już lament. W kobiety tuż przed okresem się bawicie?

 

Osobiście nastawiam się, że gra skopie mi jajka. I mam nadzieję, że się nie mylę choć oczekiwania mam chyba nad wyrost.

Poczekamy, pogramy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Ale podoba ci się dubbing w AC? Bo mi nie bardzo. A F3 zrobi ta sama Cenega więc mamy jak w banku powtarzające się głosy z AC

Ujmę to może tak - dubbing w AC nie przeszkadza mi. Nie zachwyca ale też nie odrzuca, zresztąza wiele gadania tam nie ma. Co do składu aktorów - w AC jest Szyc, Kowalewski i Olbrychski. W F3 chyba jeszczenie ustalili kogo w to wciągnąć, mają być aktorzy wysokiej klasy (bracia Mroczek :D ).

Zresztą możesz przecież kupić wersję nie wydaną przez Cenegę albo nie wiem, czy jakbyś ustawił region w konsoli na ang. to nie miałbyś wersji ang. gry?

W przypadku obecności dubbingu nie ma mowy o wyborze głosów postaci. Będzie jak z AC czyli wersja PL i żadna inna bo płytka DVD przecież ;)

 

Polacy i ich cechy narodowe:

 

- nie ma polonizacji - narzekanie

- jest polonizacja - narzekanie

 

Gra jeszcze nie wyszła, a już lament. W kobiety tuż przed okresem się bawicie?

 

Osobiście nastawiam się, że gra skopie mi jajka. I mam nadzieję, że się nie mylę choć oczekiwania mam chyba nad wyrost.

Poczekamy, pogramy, zobaczymy.

Nie ma polonizacji w RPG - narzekanie

Jest polonizacja ale do tego dubbing PL w RPG - narzekanie

 

Tak powinno być Kroolik ;) Ja nie twierdze, że gra nie skopie jaj ale Panowie, dubbing w takim tytule jak Fallout? Profanacja. Wyjdzie tak jak wyszło z Mass Effectem (sztuczność wypowiadanych kwestii przez Różdźkę i Dorocińskiego nie dałaby mi grać w ten tytuł). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że my konsolowi gracze nie dostaniemy spolszczonego Fallouta z opcją wyboru języka głosów. A jak wiadomo Cenega nie będzie nam łachy robiła i nie wyda dwóch wersji na konsolę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.