Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj.

Może mi ktoś wycenić laptopa:

 

Asus R556L

Intel Core-i3-4005U 1,7ghz

4GB Ram DDR3 798MhZ

Intel HD Graphics

2047MB NVIDIA GeForce 920M

Dysk 1TB Seagate

Napęd optyczny DVD

System Windows 10 Home 64-bit Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)

 

Kupiony w x-kom rok temu w kwietniu, więc jeszcze ponad 10 miechów na gwarancji, bez żadnych wad, otarć, uszkodzeń itp. :)

Dam 200zł i dzisiaj ma pan pieniążki na koncie. Tak nie co?

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

 

Nie widziałem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj.

Może mi ktoś wycenić laptopa:

 

Asus R556L

Intel Core-i3-4005U 1,7ghz

4GB Ram DDR3 798MhZ

Intel HD Graphics

2047MB NVIDIA GeForce 920M

Dysk 1TB Seagate

Napęd optyczny DVD

System Windows 10 Home 64-bit Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)

 

Kupiony w x-kom rok temu w kwietniu, więc jeszcze ponad 10 miechów na gwarancji, bez żadnych wad, otarć, uszkodzeń itp. :)

Dam 200zł i dzisiaj ma pan pieniążki na koncie. Tak nie co?

Co

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Kolo 1000zl. Wiecej raczej nie ma co dawac za te parametry. Moze zachecac jedynie gwarancja. Za 1000zl mozna dostac juz cos np. z 740/840 jesli zalezy Ci na jakimkolwiek graniu.

Odnośnik do komentarza

kur.wa co roku piszę w tym temacie bo co roku planuje zakup lapka ale w końcu tego nie robie

 

lapek - najlepiej maks 15 cali do wszystkiego w tym do w miarę porzadnego grania. ma starczyc na lata (obecnie dalej latam na Macbooku Pro z 2011 który śmiga jak złoto). Dużo noszę kompa w torbie więc powinien być w miarę wytrzymały. Budżet mam spory - jakby się dało zamknac w 7k to by było spoko. 

 

W ub. roku rozgladałem sie za jakimis alienwarami ale w koncu nie kupiłem. nawet nie wiem czy teraz jest dobry moment na kupno lapka czy nie wyjda zaraz jakies nowe modele

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam problem z tym, że te wszystkie super high-end lapki kosztuja w okolicach 10 k w Polsce co jest troche powyzej mojego budżetu. Z tym powyżej widzę ze jest podobnie i ze wszystkimi alienwarami podobnie. Za te 1900 dolków pewnie byłoby OK, z tym że w Europie to właśnie nie jest 1900 dolków tylko +/- 2500 ojro ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie

Gamingowy laptop za 5000 - 6000, KTos cos? Ostatnio miałem MSI

 

Co tam teraz takiego topowego jest?

 

Odp:
1. Zakup za gotówkę dla 33 letniego faceta związanego z grami od 25 lat
2. Z windowsem
3. 17"
4. SSD 256 GB + HDD
5. 6000 zł +/- 500
5b. Chce kupić w Lipcu
6. Oby się nie przegrzewał, głownie będzie stał na biurku
7. Full HD
8. Biurko w domu
9. Najwieksze wymagania
10. Nieistotne
11. Nieistotne
12. Nieistotne

13. Nieistotne
14. i7 , grafa 1060 Ti? 1070 Ti?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema, przyszedł czas i na mój mini upgrade lapka.

Aktualnie siedzę na i3-3110m i grafika GT 640m LE.

 

Szukam czegoś do 2 tysi, zależy mi tylko na jakichś lżejszych gierkach bo do reszty mam ps4.

Przede wszystkim procek i5, wydajna grafa i dysk SSD. 

Na tą chwilę znalazłem takie coś i nie wiem czy za taką cenę dostanę coś lepszego:

https://www.emag.pl/laptop-lenovo-ideapad-100-15-15-6-i5-4288u-4gb-128gbssd-gt920mx-80qq01evpb/pd/D342W7BBM/

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

To nie jest ta wersja z matryca HD? Bo w tej pelnej jest Full HD. 

 

 

My jest sprzedawalismy bardzo tanio z Officem i myszka Microsoft 1850. 

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza

 

Udało mi się znaleźć za 2100zł E5-575G-50BT.

I5-7200u + 940mx 2gb gddr5.

 

Bez SSD i tylko 6gb ramu ale to będzie czas na upgrade po wakacjach.

 

podrzucisz linka?

 

To było na allegro, nówka kupiona w Media Markt + 3 lata gwarancji. 

Dokładnie taki sam: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-e5-575g-50bt-czarny

 

Tak, matryca HD.

Odnośnik do komentarza

Łee, jak tylko o to chodzi to dla mnie nie robi to różnicy.

Na youtube oglądam filmy i tak w okienku i w trybie pełnego ekranu przeglądarki (magic actions, polecam addona do chrome, dodaje bajery typu ambilight).

A jak już chcę obejrzeć jakiś film w fullhd to zasysam na lapka i udostępniam na tv przez SmartView.

Odnośnik do komentarza

Panowie, poszukuję lapka do 1500 zł. Kluczowe przeznaczenie to po prostu, aby dało się możliwie w najbardziej komfortowych warunkach przeglądać sieć (ma być szybko i płynnie). Plus standardy w stylu odpalić muzykę, obejrzeć fotki, odpalić edytor tekstu czy Skype'a. Żadnych gier. 

 

Jedyny warunek - niech to będzie ekran minimum te 15,6. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.