Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, bekę robiłem, ale jednak wytłumaczę na serio.

 

Optymalny - najlepszy w danych warunkach.

 

Załóżmy, że ktoś potrzebuje najwydajniejszy laptop do obróbki wideo, wtedy optymalny jest Macbook Pro, załóżmy, że ktoś potrzebuje z odpinaną klawiaturą - wtedy optymalny jest Surface, załóżmy, że ktoś potrzebuje do grania, wtedy optymalny jest Alienware.

 

A Ty piszesz, że Lenovo jest optymalne bo jest średnie we wszystkim.

 

17 minut temu, milan napisał:

Głupoty piszesz

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Połasiłem się na Y530 z i7 i gtx1060 na pokładzie

W takiej konfiguracji to ja tak nie za bardzo mogę pochwalić decyzje, jego chłodzenie z takimi podzespołami już naprawde będzie mieć ciężko!

 

Nowy-dla-lenovo-Y7000-Y530-D-pokrywa-dno-skrzynki-15.jpgNowy-dla-lenovo-Y7000-Y530-D-pokrywa-dno-skrzynki-15.jpg

 

Obowiązkowo podstawka chłodząca i ten filtr na środku warto by wyjąć.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, FxJ napisał:

W takiej konfiguracji to ja tak nie za bardzo mogę pochwalić decyzje, jego chłodzenie z takimi podzespołami już naprawde będzie mieć ciężko!

Obowiązkowo podstawka chłodząca i ten filtr na środku warto by wyjąć.

Nie jest źle. Nałożyli mi jeszcze pastę grizzly kryonaut. Pobawiłem się paroma benchmarkami temperatura procka sięgała max 60 stopni.

Myślę dostać te nóżki co wklejałeś parę stron temu. I tak nie będę raczej intensywnie i często go używał bo do nowych gierek i tak głównie będzie ps4.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@FxJ

Czy do mojego OMEN HP Laptop 15-ce0xx będzie pasować ten ram? Wydaję mi się, że 2400mhz jest w gości fabrycznej, a chcę jedną dodać

https://www.amazon.de/Crucial-CT8G4SFS824A-Speicher-PC4-19200-260-Pin/dp/B01BIWKP58/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1550347496&sr=8-1&keywords=Crucial+CT8G4SFS824A

 

czy bardziej cos takiego

https://allegro.pl/oferta/nowa-8gb-ddr4-2400mhz-samsung-pc4-2400t-sa1-11-fv-7784175486

 

(mam kosc samsunga chyba w tym lapku atm)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2019 o 14:41, milan napisał:

Tak, ale niestety lapków bez kabli nie robią

ale robili magsafe, ktory uratowal niezliczona liczbe laptopow na calym swiecie przed rozbiciem. jeden z moich ulubionych wynalazkow XXI wieku

 

 

 

 

z ktorego zrezygnowali wprowadzajac usb-c : /

Odnośnik do komentarza

Jak to bywa, chwaliłem yoge, ale widze że upadek w torbie jej zaszkodził, ponieważ ramka między wyswietlaczem  a obudową zaczyna opadać w dół,  tak o 3 mm, widac np. w przegladarce.

Ale wystarczy obrócić lapka i postukać z drugiej  strony i wraca na swoje miejsce. :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, FxJ napisał:

To kup takiego samego cruciala np. CT8G4SFS824A 

 

HyperX Impact DDR4 SODIMM 2x8GB 2666MHz CL15 (HX426S15IB2K2/16)
HyperX Impact DDR4 SODIMM 2x8GB 2400MHz CL14 (HX424S14IB2K2/16)
Chyba żebyś zmieniał obie kości.

W środku aktualnie siedzi ram od samsunga stockowy

Odnośnik do komentarza

Wrzucę temat do odpowiedniego tematu:)

 

Witam z racji, że na co dzień korzystam z komputera w pracy bądź do przeglądania neta, a właśnie w moim kilkuletnim lenovo rozpada się obudowa.

Pomyślałem czy by nie zmienić na jakiegoś nowego lapka. I pytanie moglibyście mi coś polecić godnego uwagi?

Laptop ma służyć głównie do internetu,filmu czy edytora tekstu w zaciszu domowym.

Budżet jaki chciałbym wydać to do 2000zł.

 

Nie znam się na tym zupełnie więc może ktoś podpowie mi jakiś model.

 

Znalazłem np taki model https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-5-a515-51-570f-i5-7200u-6gb-1tb-940mx-win10-mysz-ms-1850-office-365-mcafee

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.