Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/yamaha-yas-109-soundbar-bt-dts-czarny.bhtml#opis

 

albo

https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/yamaha-yas-207.bhtml

 

Ja w zeszłym roku kupiłem Yas -107 i ogólnie jestem zadowolony ale zamierzam w tym roku subwoofer dokupić bo bass jest ale mimo wszystko trochę mu brakuje do tego co miałem na starym kinie domowym

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Pany miał ktoś kiedyś na lcd takie cieniutkie pasy przez cały ekran horyzontalnie, szczególnie widoczne na jednolitych tłach? Z daleka niby tego aż tak bardzo nie widać, ale jak już raz się zobaczy to się nie odzobaczy xd Trochę chujowo, bo mam teraz inne wydatki a grać tak w godrizon 5 to będzie słabizna.
vKwu4q7ZwUYzNjhjaRBVzNQjROq3rcTm9zXv05cUZLkwyup03H4UCxXS2WzKQ_9F3rVWO5KmHi9zxoeIIMqQ8t0jlrsYbvbVDp_bc3sX8B3eR_VDUOF61xLBB2ju2puJtCFCegVoRo1A_ADgV7QXXmeWcfGePOhqVRczynrjsEjvAd6jDX1HG-GLtU4I7ZIufge7mMwVBoWEOBU2ZQk0A8ooysY1XVYdGKgCWRw_gHheepwrWNc7NdhOO4rE4xhmkIgIOuWxWumTQm6jP6p8I33qSf_xGf-eKnzUDQL1ftUc4wix-Cjgb5ukjuVZEMkjNQJahXiAT2QX6SH0s6B1cqlNZVyKtjfD3Q_Qi9jWKCrM0r2i7dp1afZRkBZ85Hx2SoxGqsl7mZotCcIdArplEiJarem0YcJ3Biwi0ZTUsQVezuQOWQgRddTOV1uwkHSuq71SJSG8HygkP8LUHYbMP4FZBfHet28q36Q6De_ugIfF_iewzKmsZpvb5ks53ZsXl0IXMsu4lMg_pFX1jfJbdhhCEiSKPpcYhBeswnlAGNzBA42SjR-4LiSoB9YkJnpUGh_dEdcPAWcDuhaV_J3rfdATbE4TiJ0gMwZi2tvX2JxSziv7TiBeCQ0uLDtSF12E5YTqGJ_NY9toicZXq5wQFm8LvoSRBIYjcX9J9xZ5GkdZnjCQgAxrjUbg1ZaBFK7PtzL8D5zJf-tsj38TK-_4vsb1=w1035-h1839-no?authuser=0

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Soban napisał:

Pany miał ktoś kiedyś na lcd takie cieniutkie pasy przez cały ekran horyzontalnie, szczególnie widoczne na jednolitych tłach? Z daleka niby tego aż tak bardzo nie widać, ale jak już raz się zobaczy to się nie odzobaczy xd Trochę chujowo, bo mam teraz inne wydatki a grać tak w godrizon 5 to będzie słabizna.
vKwu4q7ZwUYzNjhjaRBVzNQjROq3rcTm9zXv05cUZLkwyup03H4UCxXS2WzKQ_9F3rVWO5KmHi9zxoeIIMqQ8t0jlrsYbvbVDp_bc3sX8B3eR_VDUOF61xLBB2ju2puJtCFCegVoRo1A_ADgV7QXXmeWcfGePOhqVRczynrjsEjvAd6jDX1HG-GLtU4I7ZIufge7mMwVBoWEOBU2ZQk0A8ooysY1XVYdGKgCWRw_gHheepwrWNc7NdhOO4rE4xhmkIgIOuWxWumTQm6jP6p8I33qSf_xGf-eKnzUDQL1ftUc4wix-Cjgb5ukjuVZEMkjNQJahXiAT2QX6SH0s6B1cqlNZVyKtjfD3Q_Qi9jWKCrM0r2i7dp1afZRkBZ85Hx2SoxGqsl7mZotCcIdArplEiJarem0YcJ3Biwi0ZTUsQVezuQOWQgRddTOV1uwkHSuq71SJSG8HygkP8LUHYbMP4FZBfHet28q36Q6De_ugIfF_iewzKmsZpvb5ks53ZsXl0IXMsu4lMg_pFX1jfJbdhhCEiSKPpcYhBeswnlAGNzBA42SjR-4LiSoB9YkJnpUGh_dEdcPAWcDuhaV_J3rfdATbE4TiJ0gMwZi2tvX2JxSziv7TiBeCQ0uLDtSF12E5YTqGJ_NY9toicZXq5wQFm8LvoSRBIYjcX9J9xZ5GkdZnjCQgAxrjUbg1ZaBFK7PtzL8D5zJf-tsj38TK-_4vsb1=w1035-h1839-no?authuser=0

 

Czy zmiana kabla i/lub portu HDMI zmienia coś w obrazie? Zawsze jeszcze możesz zaktualizować sterowniki karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Od wczoraj mam mały problem z LG CX. Na poczatek brak internetu po wi-fi (inne urządzenie działały normalnie). Dziś odłączyłem tv od prądu i internet jest ale... Problem ze streamingiem (YouTube, Apple, Amazon) - wcześniej 4k nie było problemem, teraz płynne oglądanie jedynie przy 1080p. Dodam, że na kablu jest ok. Internet UPC 150 Mb. 

Może ktoś miał podobny problem? Jakieś rady? Połączenie kablem nie będzie problemem, ale wolałbym żeby to wi-fi działało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Czy możecie użytkownicy oledow powiedzieć jak wyglada u was działanie ARC? Na b6 miałem czasem problem ze przestawał działać dźwięk po arc i ten problem znowu występuje na c1. Myślałem ze to wina b6 ale wychodzi na to ze webos tak ma. Rozwiązaniem jest odpięcie zasialania od tv na chwile czyli full Power cycle.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak najlepiej to opisać, na zdjęciu telefonem raczej nie zobaczycie... OK, wyświetlam całkowicie białą tapetę na pełnym ekranie, a w jego górnej części jest taka jakby... plama o średnicy szklanki. Wygląda jak taki lekki niebieski filtr. Cokolwiek w tym miejscu wyświetlę, ma na sobie nałożony ten niebieski filtr. To co się pod nim znajduje jest jakby lekko (lekko) mniej wyraźne niż na reszcie ekranu. Tak jakby niebieskie części piksela (RGB) w tym obszarze trwale wydzielały mocniejszy odcień. Widzę tę plamę ustawiając kontrast na max, a podświetlenie na minimum, lub odwrotnie. Wiem, jak wyglądają martwe, czy zablokowane piksele, ale to nie to.

Odnośnik do komentarza

Potrzebny mi jest splitter HDMI, który obsłuży wszystkie bajery nowych konsol. Mam tylko 3 porty HDMI w TV, który wisi na ścianie i wszystkie trzy są już zajętę (XSX, TV, Soundbar przez ARC). Laptopa podłączam przez HDMI IN do Soundbara więc teoretycznie mam 4 porty. W przyszłości zamierzam dokupić jeszcze PS5 i sygnał przepuszczany przez Soundbar nie będzie raczej zbyt dobry w tym przypadku (obsługuje 4K ale bez bajerów) więc przydałby się jakiś splitter. Ktoś używa i poleca?

Odnośnik do komentarza

Ja używam, ale tylko z monitorem / tv 1080p (bo nie mam 4k)

 

podłączałem pod to np. PS5, Xbox Series S i nie zauważyłem żadnych problemów

 

Nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, posiada 1x hdmi wejście od monitora / tv i 2x hdmi gniazdo np na 2 konsole

 

Nie zmienia automatycznie sygnału, trzeba nacisnąć przycisk

 

https://www.morele.net/baseus-splitter-matrix-hdmi-2x-hdmi-4k-30-hz-szary-cahub-bc0g-6796337/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Xehanort

Potrzebuje pomocy odnoscie lg b8. Od jakiegos czasu w aplikacji youtube pojawiaja mi sie konta moich wspollokatorow. Nie robia tego celowo, poprostu automatycznie dodaje ich konta. Usuwam je ale po jakims czasie znowu sie pojawiaja. Czy da sie jakos zablokowac dostep do tv dla innych? Mam niby haslo fabryczne zalozone ale nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś ma problem z dźwiękiem eARC po ostatniej aktualizacji rodzynka HX90? Dziś ją zrobiłem i skończył się dźwięk w belce. Mam ją podpięta do tv, za to do tv mam Switch, ps5 i dekoder 4k. W żadnym z tych urządzeń nie ma dźwięku przez soundbar, dopiero jako ustawię, aby źródłem był TV jest dźwięk z głośników TV.

Co ciekawe, do soundbar mam bezpośrednio podpiętego XSX i jest wtedy dźwięk. 
 

Aaaa no i  sb nie włącza się i nie wyłącza razem z TV. Tak jakby cała ta Bravia Sync się zesrała. 

 

@kislawa u Ciebie wsio działa? Jakiś pomysł?  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.