Skocz do zawartości

Co robicie ze swoimi PSXami...


Rekomendowane odpowiedzi

Leżą uporządkowane na półeczce, wrazie bym potrzebował któregoś z nich ^_^

 

Jak wyżej, tylko będę musiał je przenieść, bo półeczka może tego nie wytrzymać :P

Zbieram Extrimy od #69, a już mam stos... kiedy przerobie cały nowy numer (do 3 dni), to wyciągam archiwalne sprzed jakiś dwóch lat, i dalej czytam :P

Poradniki zresztą też zbieram, mimo iż najczęściej z nich nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Leżą uporządkowane na półeczce, wrazie bym potrzebował któregoś z nich :(

 

Jak wyżej, tylko będę musiał je przenieść, bo półeczka może tego nie wytrzymać :)

Zbieram Extrimy od #69, a już mam stos... kiedy przerobie cały nowy numer (do 3 dni), to wyciągam archiwalne sprzed jakiś dwóch lat, i dalej czytam :)

Poradniki zresztą też zbieram, mimo iż najczęściej z nich nie korzystam.

 

 

 

Na ch.j zbierasz cos co ci niepotrzebne(sam napisales ze nie uzywasz)?"Gupi"jestes???

 

 

U mnie leza w szafce i juz prawie siegaja do samej gory :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Leżą uporządkowane na półeczce, wrazie bym potrzebował któregoś z nich :)

Poradniki zresztą też zbieram, mimo iż najczęściej z nich nie korzystam.

 

 

 

Na ch.j zbierasz cos co ci niepotrzebne(sam napisales ze nie uzywasz)?"Gupi"jestes???

 

 

U mnie leza w szafce i juz prawie siegaja do samej gory :D

 

 

Anubisie - mój mężny woju, nie to żebym był nachalny ale zauważ dokładnie co napisał. Chodzi o poradniki PSX Extreme, bo same magazyny czyta, archiwalia i te sprawy, więc wychodzę z założenie, że te są mu potrzebne. Natomiast wracając do tych pierwszych: on "najczęściej" z nich nie korzysta, co nie oznacza, że zawsze z nich nie korzysta. Więc zbiera, mimo iż najczęściej, czyli nie za często, z nich korzysta. To podobnie jak z tekstem "co będzie, zanim będzie". ;p Za dużo szkoły mi się udziela, samych bzdur tam uczą. xD

 

Ja dalej zbieram do kartonu po kompie, który stoi w szafie. Jest w nim jeszcze z połowę miejsca na szmatławce, więc nie ma powodów do obaw.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Ja swoje numery pisma (a mam ich około 60) trzymam ciągle w pokoju, dumnie leżą na jednej z półek. Wracam do nich często i służą mi nie tylko jako gazetki "kibelkowe" - lubię wracać do czasów, kiedy to byłem szczylem, a PS2 znałem tylko z Media Marktu, toteż stare PE czytam dla odkurzenia wspomnień z dzieciństwa. Taki człek sentymentalny ze mnie, ot co. Jedno jest pewne - nie wyrzucę ich za żadne skarby. Z każdym magazynem związane jest jakieś zabawne zdarzenie, które sobie przypominam, czytając wypociny Zg(Red.)ów.

Odnośnik do komentarza

Extrimy leżą sobie równiutko w szafce obok secret service, kilkunastu cd-a i neoplusów których juz nie czytam od jakiegoś czasu. Jak potrzebuje to do nich wracam. Jakoś nie mam serca ich wyrzucić. Bierzące numery (2-3 nr. wstecz) leżą pod ręką. Niby wszystko w necie jest, ale PE+kawka+fotel - wrażenia bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
U mnie predzej czy później każda konsolka kończy na śmietniku ( z Xbox 720 i PS4 też tak pewnie będzie) - pozostają tylko dobre tytuły w pamięci i spędzone z nimi godziny. Zawsze mi optyka pada ale carty w pegasusie tez mi się paliły jak pamiętam.

W tym tamcie jest mowa o gazecie PSX E, a nie o konsoli PSX :lol:

 

Moj stos gazet lezy w szafie, pomieszane z e'N plusem :(

Odnośnik do komentarza

Maja sie dobrze i leza w szafce,niedawno robilem przemeblowanie w pokoju i przeszlo mi przez glowe zeby zrobic troche miejsca(a jakby nie patrzec,tyle numerow zajmuje sporo miejsca),ale gdy patrzylem na stare numery,zwlaszcza nr 7 na ktorego tyle jest ekhem...obeznani w temacie wiedza co:> to sentyment wygral a gazety zostaly.

Odnośnik do komentarza

I uprzedzam, że gotowy spis nie jest powodem do pozbycia się archiwalnych numerów (nie ma to jak specyficzny zapach starszych numerów PE...) :lol:

Nie będę oryginalny: moja kolekcja PE spoczywa na szafce (od tych wszystkich numerów półeczka mi się wygięła...:(). Sentymentalny jestem i nawet przez myśl mi nie przeszło wyrzucenie PE. Czasami warto wrócić do dawnych numerów, trochę powspominać ("co oni widzieli w tej grafice?")... Chociaż taki zbiór na widocznym miejscu nieraz spotyka się z różnymi komentarzami ("Makulaturę zbierasz?").

 

Pomimo mojej chwilowej nieobecności: Już niedługo biorę się za dalsze wspomaganie spisu PE oraz akcję reklamową. Więc wstrzymajcie oddech i oczekujcie mojego powrotu! Coming Soon...

Odnośnik do komentarza

Może do tego co robicie ze swoimi szmatławcami, dodamy: co robicie ze swoimi konsolami, gdy ich czas dobiega końca, albo nawet nie dobiega...? ;p

 

Gdy nastała era PS2, sprzedałem swojego PSXa, wraz z dwoma padami i wszystkimi pirackimi grami jakie miałem, za jakieś 350 zicos. Bardzo teraz żałuje, bo nie mogę grać w ISS PRO Evolution 2. ;\ Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abym znowu zagrał, ale nie chce zadawać sobie trudu w załatwianiu sprzętu i gry. ;p PS2 natomiast, mam do teraz i chyba nie popełnię tego błędu, i nie sprzedam. Wasza kolej? xD Kto zbiera coś takiego jak pongi, rambo, pegazusy, czy inne ścierwa? ;p A może zdarzyło Wam się wyrzucić coś na śmietnik? ;p Co robicie ze swoimi sprzętami, gdy ich kres jest bliski?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do numerow PSX... narazie mam 3 (czwarty dostane w niedziele lub sobote), leza sobie na poleczce, wszakze 3 gazetki duzo miejsca nie zabieraja ;) A co do moich starych konsol... mialem psx, ps2, ps3, psp, gb pocket, gb color, gba i wszystkie poza psx ktory niestety sie zepsul mam do dnia dzisiejszego, jakos nie bardzo chce sie ich pozbywac... bo w sumie po co? I tak moj pokoj jest prawie pusty, wiec nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam sporo numerów EXTREME'a, które składuje oczywiście. Miło jest wracać do tych starszych i przypomnieć sobie dobre czasy. Z drugiej strony kiedyś nie miałem dostępu do internetu, miałem więcej wolnego czasu na czytanie EXTREME'a no i miałem konsolę na którą wychodziły nowe gry. Teraz trochę się pozmieniało - mam mniej wolnego czasu, nie mam konsol aktualnej (Ps3, X360, Wii) ani tej poprzedniej (Ps2, X, GC) generacji no i mam dostęp do internetu.

Jako, że stare numery są trochę poszarpane (i nie koniecznie do końca kompletne) postanowiłem pouzupełniać stronę poświęconą spisowi recenzji PSX EXTREME do czego wszystkich gorąco zachęcam. Strona jest OD GRACZY DLA GRACZY więc warto coś pouzupełniać. Przecież wszyscy nimi jesteśmy.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Zawsze lubiłem wspomnieniami wracać do dawnych, dobrych czasów a stare numery pozwalają mi na to. Wszystkie, począwszy od nr 38 mam ułożone na półce. Swego czasu, gdy w pracy miałem sporo wolnego czasu, zabierałem stare gazetki i cała nocka w pracy zleciała mi na wspomnieniach oraz porównaniach ulubionych gier. Po prostu często PSX Extreme daje mi natchnienie do kupna danej gry. Czasem nawet po kupnie danego tytułu, zanim zagram, czytam sobie raz jeszcze reckę... taki ze mnie maniak i już...hehe

 

PS: oczywiście konkurencja nie śpi, więc owa półka ugina się też pod stosem innych gazet konsolowych.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.