Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Coati ja jadę cały czas na oryginałach!!! Kupuje na allegro ( człowiek musi sobie jakoś radzić a co:D) A tak poza tym to ładnie wygląda na półce:D. Myślałem już o przerobieniu ale sam się za to nie wezmę nie chcę zniszczyć konsoli ( nigdy się za takie rzeczy nie zabierałem) . Ale nie jest tak źle 15 lub 16 kwietnia ( nie pamiętam ) strona store.playstation.com ma być zaktualizowana , czyli kilka hitów z PSOne wpadnie ( marzę o MGS ) a tam ceny naprawdę nie są wysokie ( np. Crash za 16 czy 18 zł to nie tak dużo) . Na razie moja kolekcja to : TEKKEN : DR, LOCOROCO, FIFA 06 , HOT SHOTS GOLF, teraz chyba jednak Medievil:D, najwięcej dałem za Tekkena 49 zł.. chyba nie jest tak źle? A ty Coati kupujesz czy " kupujesz"?

Odnośnik do komentarza
Takim określeniem sugerujesz że wszyscy kradną:P

Grunt to czytać ze zrozumieniem. Nie napisał "wszyscy", ale nawet gdyby to miał na myśli, to np ja się nie poczułam urażona.

 

Przykład:

Jesteście (pipi)a warci... To zdanie też nie zawiera wyrazu "wszyscy" a mimo to sugeruje że mówię o wszystkich. Nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem m'kej?

 

Coati: ehhh, i Ty Brutusie przeciwko mnie ;/

Odnośnik do komentarza
Coati ja jadę cały czas na oryginałach!!! Kupuje na allegro ( człowiek musi sobie jakoś radzić a co:D) A tak poza tym to ładnie wygląda na półce:D.

Podziwiam. U mnie też ładnie na półce wyglądają. Całe 6 UMD :/

Myślałem już o przerobieniu ale sam się za to nie wezmę nie chcę zniszczyć konsoli ( nigdy się za takie rzeczy nie zabierałem)

U mnie jednak po roku pazernosć wygrała ze strachem :mellow:

 

Z platformówek na psp zdecydowanie Daxter. Chociaż ja zawsze wolałam Ratcheta :P . Obie gry są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Na razie jakoś sobie radzę i nie przerabiam konsoli... Dopóki mi starczy funduszy:D:D:D... Zobaczymy ile wytrzymam:p PSP mam dopiero od ok 3 tygodni... No i oczywiście zobaczymy co zaproponuje nam store.playstation.pl... chyba jednak kupię Medievila (jeżeli będzie w miarę przystępnej cenie na allegro) :/:P:P Jakoś mi tego klimatu z PSOne brakuje.... Daxter ( albo Ratchet & Clank) będzie drugi... a potem chyba jakieś RPG ( hmm ... FFVII CC , Monster Hunter Freedom 2 , Tales of Eternia :P)

Odnośnik do komentarza
Na razie jakoś sobie radzę i nie przerabiam konsoli... Dopóki mi starczy funduszy:D:D:D... Zobaczymy ile wytrzymam:p PSP mam dopiero od ok 3 tygodni... No i oczywiście zobaczymy co zaproponuje nam store.playstation.pl... chyba jednak kupię Medievila (jeżeli będzie w miarę przystępnej cenie na allegro) :mellow::P:P Jakoś mi tego klimatu z PSOne brakuje.... Daxter ( albo Ratchet & Clank) będzie drugi... a potem chyba jakieś RPG ( hmm ... FFVII CC , Monster Hunter Freedom 2 , Tales of Eternia :/)

No coż, jesli naprawdę chcesz tego MediEvila to bierz, ale pamietaj, że to czysciutki port i nic więcej, a Daxter to coś naprawdę ŚWIETNEGO i pełnego uroku :P

A jeśli chcesz RPGa - FF Tactics, chyba, że:

a) nie lubisz strategicznych RPGów

b) nie lubisz FFT

c) grałeś w tę grę na PSXie i nie czujesz potrzeby powtórnego romansu ;)

I jeszcze MUSISZ mieć Lumines, ot, co

Rzekłem

Odnośnik do komentarza
Na razie jakoś sobie radzę i nie przerabiam konsoli... Dopóki mi starczy funduszy:D:D:D... Zobaczymy ile wytrzymam:p PSP mam dopiero od ok 3 tygodni... No i oczywiście zobaczymy co zaproponuje nam store.playstation.pl... chyba jednak kupię Medievila (jeżeli będzie w miarę przystępnej cenie na allegro) :/:P:P Jakoś mi tego klimatu z PSOne brakuje.... Daxter ( albo Ratchet & Clank) będzie drugi... a potem chyba jakieś RPG ( hmm ... FFVII CC , Monster Hunter Freedom 2 , Tales of Eternia :P)

Trzeba przyznac że jesteś w dobrej sytuacji. Masz psp od niedawna więc starsze tytuły są dla ciebie bardzo atrakcyjne, a kosztują niezwykle mało :mellow:

Odnośnik do komentarza

No coż, jesli naprawdę chcesz tego MediEvila to bierz, ale pamietaj, że to czysciutki port i nic więcej, a Daxter to coś naprawdę ŚWIETNEGO i pełnego uroku :P

A jeśli chcesz RPGa - FF Tactics, chyba, że:

a) nie lubisz strategicznych RPGów

b) nie lubisz FFT

c) grałeś w tę grę na PSXie i nie czujesz potrzeby powtórnego romansu ;)

I jeszcze MUSISZ mieć Lumines, ot, co

Rzekłem

 

 

 

a) uwielbiam RPG ( ale na PSP są drogie FF po 110 zł!!!)

b) uwielbiam FF ( miałem VII na PSOne)

c) grałem w FF VII i czuję potrzebę powtórnego romansu:D

 

Na Lumines poluje od dawna na Allegro ale lipa poniżej 90-100 zł nie schodzi:( :/:mellow:  Ile jestes w stanie dac za lumines w zastepczym opakowaniu [sam umd] ?? - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

are 91 masz rację:P:D:D Planuje dokupić jeszcze te pozycje:

1. Smash Tennis Court 3 ( byłem ostatnio w MM i mieli to po .... 199 zł !!! I kto tu z kogo robi IDIOTÓW???) na allegro po 35 zł!?

2. Jakieś Wyścigi tylko nie Arcadówki ( np Ridge Racer -> nie podoba mi się ) np. Wipeout lub jakiś NFS

3. Jak mówiłem wcześniej Platformówka ( Medievil )

4. Lumines

5. I ...... coś jeszcze najlepiej dobry RPG:D:D:D

Odnośnik do komentarza
are 91 masz rację:P:D:D Planuje dokupić jeszcze te pozycje:

1. Smash Tennis Court 3 ( byłem ostatnio w MM i mieli to po .... 199 zł !!! I kto tu z kogo robi IDIOTÓW???) na allegro po 35 zł!?

2. Jakieś Wyścigi tylko nie Arcadówki ( np Ridge Racer -> nie podoba mi się ) np. Wipeout lub jakiś NFS

3. Jak mówiłem wcześniej Platformówka ( Medievil )

4. Lumines

5. I ...... coś jeszcze najlepiej dobry RPG:D:D:D

Wydaje mi się że Wipeout i nfs to właśnie arcadówki :/ Medievil nie jest raczej szczytem gatunku, Daxter i Ratchet są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Z rpg: FF7 CC, Jeanne D'arc, Brave Story.

Brave Story można regularnie za małe pieniądze wyrwać na allegro. PoporoCrois i Tales of Eternia również. Wydaje mi się, że warto je zaliczyć zanim wyda się kupę pieniędzy na nowości w stylu FF7CC.

 

Wipeout i Burnout to klasyki = brać, brać, brać :blink:

Odnośnik do komentarza
2. Jakieś Wyścigi tylko nie Arcadówki ( np Ridge Racer -> nie podoba mi się ) np. Wipeout lub jakiś NFS

NFSy (wszystkie) odradzam - lipencja straszna :blink:

A z RPGów to właśnie ostatnio kumple mi tu pierdzą (pozdro Grz3chu i Seph :P) jak to Jeanne D'Arc (aka Joaśka) nie jest za(pipi)ista... musze w to zagrać. I ponoć trzeba sprawdzić Disgae'e...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.