Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie z podanych sa dobre...

 

co do RR2... chyba lepiej kupic RR1 bo to praktycznie ta sama gra, no i wtedy bedzie cie stac na 2.5 gry xD

 

ale skoro stac cie na 2 z podanych... hmmm bierz patapony, bo zdaje sie lubisz gry muzyczne, a to taka namiastka gry muzycznej ;)

do tego wspomniany RR [jak dla mnie jedna z lepszych gier na psp... czesto do niego powracam]

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
wszystkie z podanych sa dobre...

 

co do RR2... chyba lepiej kupic RR1 bo to praktycznie ta sama gra, no i wtedy bedzie cie stac na 2.5 gry xD

 

ale skoro stac cie na 2 z podanych... hmmm bierz patapony, bo zdaje sie lubisz gry muzyczne, a to taka namiastka gry muzycznej ;)

do tego wspomniany RR [jak dla mnie jedna z lepszych gier na psp... czesto do niego powracam]

RR2 jest chyba tanszy od jedynki. Powaga. A która z nich lepsza?

Odnośnik do komentarza
No tylko, ze w patapony ciezej zagrac w autobusie czy pociagu :) Nawet sluchawki slabo pomagaja

Dobre słuchawki dokanałowe idealnie izolują od wszelkich hałasów, jednak problem tkwi głównie w dziwnym zachowaniu podczas gry. Rytmiczne potrząsanie psp, czy tupanie nogą czasem bywa mimowolne ;) . W sieci można znaleźć darmowe dema obu gier, więc jaki problem samemu sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Czy PES2008 jest w ogóle wart zachodu? Czy słaba gra... Od razu mówię, że PES5 mi się WCALE nie podobał.

Na psp jest lepszy od 6, w końcu pełna wersja pesa na psp (pełna edycja strojów, rozwój piłkarzy w master league). Ogólnie to zależy czy lubisz bardziej realistyczną piłkę czy arcade, którym raczej jest fifa (aczkolwiek nie grałem w nową fife na psp). Gameplay pesa 2008 nie różni się mocno od 6. Wydaje mi się tylko, że strzały łatwiej wchodzą w światło bramki i poziom trudności jest wyższy. Nie zauważyłem żadnych nowych zagrań. Wg mnie warto

Edytowane przez are91
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...