Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

The World Ends With You

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ułan

Ułan
  • Użytkownicy
  • 43 postów
  • GG4936896
  • SkądAugustów

Napisano 06 February 2009 - 12:01

Musisz kupić większy portfel.
  • 0

#42 Killabien

Killabien

Karate Kid

• Użytkownicy
  • 1985 postów
  • Skąd(O)pole

Napisano 09 February 2009 - 08:43

Gdzie najlepiej podpakowac postać? Próbuje zebrać wszystkie raporty i męcze się z
Spoiler
. Kurde miałem do tej gry nie wracać, ale wczoraj mnie cos wzieło i znowu wsiąknełem. Ta gra jest mistrzowska i właśnie dlatego musze z niej mieć 100%.
  • 0

#43 Heihajin

Heihajin
  • Użytkownicy
  • 138 postów
  • SkądŁuć

Napisano 09 February 2009 - 12:27

Ustaw sobie poziom hard, albo ultimate jeśli masz i idź do któregoś z dni ostatniego tygodnia i powalcz z tamtejszym hałasem. Ja po przejściu gry, gdy zacząłem zbierać raporty, od razu ustawiłem poziom hard i każdego dnia walczyłem co najmniej 4-5 chainów żeby wyłapać wszystkie dropowane przez potwory piny. Dzięki temu praktycznie nie miałem problemów z bossami na hardzie (przynajmniej przez półtora tygodnia - zdobyłem połowę raportów, a potem zdecydowałem się odpocząć od gry, też muszę do niej wrócić).
  • 0

#44 Killabien

Killabien

Karate Kid

• Użytkownicy
  • 1985 postów
  • Skąd(O)pole

Napisano 16 February 2009 - 19:08

No wszystkie raporty zebrane, dodatkowa scena w endingu zobaczona. Teraz tylko masterowac na 100%. Trochę żałuje bo jak grałem pierwszy raz to nie dawałem postaciom żarcia ani nic i teraz sa strasznie słabi. Chyba przejde to w oryginale i zobacze jakie są różnice.
  • 0

#45 Lalalilo

Lalalilo
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 19 February 2009 - 08:29

Czy ta gra naprawdę jest taka dobra, bo gram już z 3 godziny i chyba zaraz pierdyknę. Jakaś emo-ciota maruda i zblazowana paniusia odpychają mnie. Klimat mnie też drażni, co dziwne zważywszy że Personę 3 i 4 łyknąłem bez popitki. Czy warto się jeszcze męczyć? Bo jak to ma tak wyglądać to chyba ludzie z krzesła pospadali dając jej tytuł gry roku na DS.
  • 0

#46 django

django

¯\_(ツ)_/¯

• Admini
  • 5436 postów

Napisano 21 February 2009 - 18:31

warto, rozkreca sie w swietnym stylu

#47 okens

okens

okens

• Użytkownicy
  • 1982 postów

Napisano 22 February 2009 - 22:11

Jest tak... tez poczatek mnie meczyl, przemoglem sie. Historia laski okazala sie strawna. Przy Joshule zrobilo sie za(pipi)iscie ciekawie, pozniej klimat spadl na pysk. Doszedlem do przedostatniego( lub ostatniego) bossa i sprzedalem gre tongue.gif Outro zobacze sobie chyba na youtube. Ktos tu kiedys przekonal mnie do tej gry i mial wiele racji. Pinow, ciuchow jest szalenie wiele, fabula jak wspominalem pnie sie w gore po czym spda na pysk, niezla muzyka, niezla grafika. Draznic Cie beda pewnie questy, niektore zadania sa strastznie naciagane.
  • 0

#48 pleju

pleju
  • Premium Member
  • 852 postów

Napisano 29 July 2009 - 21:57

Czy przez całą grę chodzi się po tych samych lokacjach??
Jestem już po 7 dniach i trochę nudne się to robi, no i ta muzyka mnie dobija dry.gif
Ale ogólnie gra daje rady, fajny system walki, ciekawa fabuła i niezła grafika smile.gif

Użytkownik pleju edytował ten post 29 July 2009 - 21:58

• 0

#49 ogqozo

ogqozo

Użytkownik ogqozo edytował ten tytuł minutę temu

• Senior Member
  • 19253 postów
  • GG9067453
  • SkądJarosław

Napisano 29 July 2009 - 22:11

Podstawową zaletą tej gry jest to, że jest odważna, w każdym elemencie. Dotyczy to też muzyki. Ja tam byłem nią zachwycony, do dzisiaj sobie słucham OST z gry, chociaż w życiu bym nie pomyślał, że będę się jarał jakimś j-popem. Shibuya też jest fantastyczna, ale też nie każdemu przypasuje. Generalnie ta gra nie ma jakichś wad, najwyżej zagadnienia do dyskusji.
  • 0

#50 pleju

pleju
  • Premium Member
  • 852 postów

Napisano 29 July 2009 - 22:59

Shibuya mi się podoba, tylko strasznie mała jest, to chyba najmniejszy obszar jaki powstał w rpg, ale przynajmniej nie można się zgubić happy.gif
A co do j-popu to tego nie jestem w stanie przetrawić, po 30min musiałem wyłączyć dźwięk w ds wink.gif

• 0

#51 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17234 postów

Napisano 30 July 2009 - 10:15

Ja wiem, czy taki mały to obszar? Jak dla mnie w tej grze wymiata właśnie fabuła, grafika i muzyka. Nie mogłem się doczekać następnego dnia, byleby tylko dowiedzieć się, o co chodzi. System walki to miód, gigantyczna beczka miodu! Genialne wykorzystanie ekranu DS'a i nietuzinkowy pomysł walczenia mocami z przypinek. Grafika jest prześliczna a muzyka właśnie urzeka, jak się lubi japońskie klimaty to nie można się oderwać.
  • 0

#52 pleju

pleju
  • Premium Member
  • 852 postów

Napisano 11 August 2009 - 22:07

No i skończyłem ją, świetna gra i najlepszy rpg tej generacji smile.gif Shibuya jednak się nie nudzi, fabuła daje rady happy.gif
  • 0

#53 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7326 postów

Napisano 21 August 2009 - 21:03

Wlasnie odpalilem gierke i zaczynam,chociaz nie rozumiem troche poczatku,dokladnie momentu jak idzie,potyka sie i co...moze nie uwazalem i cos przegapilem czy to normalne ze odrazu na gleboka wode i czlowiek nie ogarnia co sie dzieje?

Ale gra zapowiada sie swietnie,bardzo dobra muzyka

Użytkownik Velius edytował ten post 21 August 2009 - 21:04

• 0

#54 Killabien

Killabien

Karate Kid

• Użytkownicy
  • 1985 postów
  • Skąd(O)pole

Napisano 22 August 2009 - 10:06

Spoko wszystko będzie wyjaśnione.
  • 0

#55 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7326 postów

Napisano 26 August 2009 - 09:50

Hah i wkoncu przeszedlem TWEWY.Gra tak mnie wciagnela ze gralem cale dnie non stop i niestety ukonczylem gre w 3 dni.Bardzo zaluje bo w tak dobrego jrpg z polotem dawno nie gralem.
Swietna muzyka,fabula,grafika i oryginalny system walki + kompozycja swietnie dograna i zlozona w calosc...na poczatku chcialem jej dac ode mnie 9/10 ale po przeczytaniu raportow z szczerym sercem moge dac 10/10 i polecic kazdemu bo dla mnie to nie tylko jedna z najlepszych gier na NDS,ale jeden z najlepszych jrpg ever.
  • 0

#56 WisnieR

WisnieR
  • Użytkownicy
  • 654 postów

Napisano 29 August 2009 - 15:07

Z początku chciałem napisać, że gra strasznie prosta. Przez pierwszy tydzień lvl na minimum i normalu. Nie zginąłem ani razu. Zacząłem drugi tydzień drugi dzień i odblokowałem hard. Na minimalnym lvlu padam jak mucha.
Spoiler
ma niski dmg i kiepsko się nim gra. Ogólnie zrobiło się lepiej. Gra wyjątkowa. Szkoda tylko, że do ewolucji niektorych pinów wymagany jest drugi DS i Wi-Fi. Tytuł bardzo wyjątkowy i potrafi nieźle wciągnąć lub... odrzucić. Albo się tą gre kocha albo nienawidzi. Wkurzający jest motyw z dwoma ekranami. Za cholere nie potrafię skupić się na obydwu. Zazwyczaj partenerem to na ślepo tylko wciskam krzyżak w zależności po pozycji niose'ów a skupiam się na grze głównym bohaterem. Jak narazie gra zaskakuje i mam nadzieję, że tak zostanie smile.gif

Użytkownik WisnieR edytował ten post 29 August 2009 - 15:08

• 0

#57 ogqozo

ogqozo

• Senior Member
  • 19253 postów
  • GG9067453
  • SkądJarosław

Napisano 29 August 2009 - 15:52

CYTAT(WisnieR @ 29 08 2009, 16:07) Wyświetl post
do ewolucji niektorych pinów wymagany jest drugi DS i Wi-Fi.

Nie.

• 0

#58 WisnieR

WisnieR
  • Użytkownicy
  • 654 postów

Napisano 29 August 2009 - 23:59

A Minglowanie? O ile się nie myle są takie które muszą mieć expa przez Minglowanie (czy jak tam) nabitego żeby ewoluować?
  • 0

#59 ogqozo

ogqozo

• Senior Member
  • 19253 postów
  • GG9067453
  • SkądJarosław

Napisano 30 August 2009 - 00:22

Trzeba. Ale nie trzeba do tego Wi-Fi.
  • 0

#60 xmortex

xmortex
  • Użytkownicy
  • 262 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 September 2009 - 20:45

wohooo! nareszcie udalo mi sie zamowic bo dosc korzystnej cenie ta giere, 79/50zl na ultimie to prawie jak za darmo wink.gif
nie moge sie doczekac kiedy ja odpale i sie zaglebie w ten swiat jak tyle pochlebnych opinii smile.gif

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1