Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

The World Ends With You

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 2804 postów

Napisano 06 November 2016 - 13:42

Czy ktoś grał w tą grę na Androidzie? Nie zawsze mam 3DSa przy sobie a jest wersja na Andka i się zastanawiam czy nie kupić. Może ktoś z Was sprawdzał?

• 0

#122 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16217 postów

Napisano 06 November 2016 - 13:44

Jasny gwint, jak w to się gra na Andku? Na DS-ie walczyłeś dwiema postaciami na raz, bo mogłeś mieć jeden kciuk na D-padzie a drugi trzymał rysik którym rysowałeś po ekranie. Na telefonie masz tylko ekran dotykowy,

Swoją drogą co za gierka to była. Ostatnio miałem okazję łyknąć za chyba 110 zł i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, bo za długo się zastanawiałem :/.

• 0

#123 blantman

blantman

Blacharz 2016

• Użytkownicy
  • 6443 postów

Napisano 06 November 2016 - 14:15

Dla mnie najlepszy jrpg w jaki grałem na 3ds obok chrono

• 0

#124 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 2804 postów

Napisano 06 November 2016 - 14:28

System walki jest przemodelowany mocno podobno ale w recenzjach piszą, że nie zmieniło to dobrych odczuć i pozotywnej oceny ale te strony z reckami gier na iOS/Andka są słabe. Dlatego wolałem spytać kogoś kto grał, może sprawdził Andka po prostu. Teraz jest chyba tak, że sterujesz jedną postacią a drugą przywołujesz jako support.

EDIT: Po prostu nie mam zawsze ze sobą 3DSa a do tego mam wersję XL gdzie rozdzielczość w grach z DSa już zaczyna razić. Wersja mobile ma konkretnie podciągniętą grafikę.

Użytkownik NemoKOF edytował ten post 06 November 2016 - 14:29

• 0

#125 Spuczan

Spuczan
  • Użytkownicy
  • 752 postów

Napisano 06 November 2016 - 15:39

Jasny gwint, jak w to się gra na Andku? Na DS-ie walczyłeś dwiema postaciami na raz, bo mogłeś mieć jeden kciuk na D-padzie a drugi trzymał rysik którym rysowałeś po ekranie. Na telefonie masz tylko ekran dotykowy,

Swoją drogą co za gierka to była. Ostatnio miałem okazję łyknąć za chyba 110 zł i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, bo za długo się zastanawiałem :/.

Nie ma co się przejmować:

https://www.amazon.c...=A21KSHNES1DAYQ

Z wysyłką wychodzi około 25£ co w przeliczeniu daje nam 125 zł.

• 0

#126 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 2804 postów

Napisano 06 November 2016 - 21:08

Ponawiam pytanie - grał ktoś na Androidzie lub iOS? Dużo stracę grając na tych platformach względem DSa?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1