Skocz do zawartości

HALO - fabuła


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Pytanie do tych co przeczytali Ghosts of Onyx, czyli pewnie tylko do bartha...

 

bedzie spoiler wiec korwa nie czytac jak co...

 

wiadomo jak sie konczy hejlo czy... teraz question... czy sadzisz tak jak ja, ze Cortana budzi Johna bo dolatuja wlasnie do Onyx? czy moze to zupelnie inna planeta...??

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Onyx został w pewnym sensie zniszczony, więc na bank nie jest to ta planeta. Przypuszczenia są takie: albo to inna planeta w stylu Onyx'a (czytaj planeta-portal do shieldworld'a/arki), albo sam shieldworld. Może się przekonamy, może nie, następna gra ma podobno opowiadać o przygodach drużyny marines'ów/odst'ków

Odnośnik do komentarza

wiem, wiem napisal Nylund ze SPARTANie roz*upili fabryke dronow, ale IMO na potrzebe calej planety jedna fabryka to IMO za malo. A dwa... nie wiesz ile czasu planeta miala na odbudowe. Nie wiesz ile lat MC z Cortana dryfowali w kosmosie...

 

Nie twierdze, ze Onyx jest planeta odnaleziona przez MC, ale po prostu nie wykluczam tego.

Odnośnik do komentarza

Cała fabryka była złożona z dron, a ich fabryka była umieszczona w centrum planety. A ile czasu mieli na dryfowanie? Z tego co pokazywała gra było to prawie, że natychmiastowe przejście. Z tym, że po części masz rację, to są niestety przypuszczenia, które zostaną rozwiane dopiero przez następną grę z MC/następną książkę z niebieską drużyną.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

i jakos nie moge strawic tego contact harvest... autor widac, ze nie uwazal za bardzo na angielskim i przed zabraniem sie do pisania mogl wziac pare klas o nauce pisania. Historia poza tym jakos mnie nie wkreca... rozkreca sie ta ksiazka jakos pozniej? Trzeba znac, bo to prequel do halo wars, ale jakos nie moge...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

czesc barth badz ktos inny powiedzcie mi skad wogole wziela sie arka czemu to nazywaja artefaktem?

ze tak zapytam łopatologicznie Forerunnerzy to są ci dobrzy czy ci źli

i po co zbudowano te pierscienie halo piszesz w omim temacie aby wybic ich pozywienie i napisales to "którym są wszystkie inteligentne formy życia" czyli ludzi to tez ma zabic a flood bez tego nie przezyje??

Odnośnik do komentarza

Uzny to potrafi wytłumaczyć :)

To może rozwinę to co zostało napisane.

"arka to fabryka halów,"

Arka to miejsce w którym możesz przeżyć odpalenie halo, w niej też odbudowuje sie uszkodzone pierścienie (w H1 rozwaliłeś pierścień i w ostatnim lewelu jesteś na halo, które zostało zrobiona wzamian tego zniszczonego).

 

"forranerzy to spoko ziomy sa"

No tego chyba nie trzeba tłumaczyć.

 

"a halo unicestwia wszystko"

Halo jest elementem religi "Obcych". Jedno zniszczyłeś dlatego w H2 i H3 jesteś nazywany demonem. Tych pierścieni jest więcej (nie pamiętam dokładnie ile) po ich odpaleniu giną wszystkie istoty inteligentne w wszechświecie (Flood nie)

 

Barth napisał to wszystko w temacie który założyłeś.

Odnośnik do komentarza

to jak forrunerzy czy jakos tam sa spoko to czemu zbodowali halo?

z kturego teraz sobie flood skorzysta?

to mialo dzialac tak ze pozabija wszytskich a flood to zeżre taka jakby padline jak hieny

chyba juz koncze ta gre i czemu oni potrzebowali wylaczyc w jednej misji generatory zeby zniknela bariera ochrona i nie zdazylem doczytac czego mozecie mi powiedziec.

mialem taka misje wczoraj ze flood mi pomogal a potem byl przeciwko mnie czemu wogole tej gry nie kapuje bo raz ze angielski jest trudny a dwa napisy sa tylko na filmikach. to byl spisek tego czegos z kosmosu? tego polaczenia kupy miesa z jaszczurka z kura i paroma innym zwierzetami nie moge go nigdzie znalesc zeby wam pokazac o kogo mi chodzi

Edytowane przez CODENAME 47
Odnośnik do komentarza

chodzi o wyjepkie z miensa. nie ma miensa - nie ma fludu. dlatego ten flud nie chciał żeby mu zbrakło miensa wienc pomuk władcyszefowi i romanowi-z-potylicą rozprawić się z biskupem-co-chciał-mienso-zniszczyć. mieli jeden wspólny cel - nie dopuścić do braku miensa, wienc biegli razem, a potem sojusz był niepoczebny, wienc już nie biegli razem.

Edytowane przez Bukkake Na Resach^Zielony
Odnośnik do komentarza

nie chce sie glupio wygadywac, jednak angielski jest trudny w halo tak samo w oblivionie i koniec tematu nie wygadujemy sie. ktos jeszcze moze cos napisac bo to jest napisane na tak zwane odpier*** sie "chodzi o wyjepkie z miensa. nie ma miensa - nie ma fludu. dlatego ten flud nie chciał żeby mu zbrakło miensa wienc pomuk władcyszefowi i romanowi-z-potylicą rozprawić się z biskupem-co-chciał-mienso-zniszczyć. mieli jeden wspólny cel - nie dopuścić do braku miensa, wienc biegli razem, a potem sojusz był niepoczebny, wienc już nie biegli razem."". jest to temat fabula halo 3 wiec chcailbym uzyskac odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.