Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiekszosc jego juggle starterow jest za wolna. qcf+2 jest prawie nie mozliwy do wlozenia podczas normalnej turniejowej walki. Na razie Dragunov jest za slaby, oby zyskal troche w Tekkenie 6 wtedy bedzie mozna nim juz grac na turniejach. Poki co fajna postac ale nie na turniej.

 

 

Korean Character Ranking by HelpMe z SD Tekken:

 

1. Bob

2. Kazuya

3. Devil Jin

4. Dragunov

5. Leo

6. Jin

7. Raven

8. Heihachi

9. Roger Jr.

10. Feng Wei

11. Law

12. Armor King

13. King

14. Nina

15. Bryan

16. Miguel

17. Anna

18. Lili

19. Lei

20. Ling

21. Paul

22. Hwoarang

23. Asuka

24. Steve

25. Yoshimitsu

26. Wang

27. Zafina

28. Julia

29. Ganryu

30. Lee

31. Bruce

32. Jack-6

33. Baek

34. Christie & Eddy

35. Kuma & Panda

36. Marduk

 

 

Wg. koreańców zyskał ;)

Odnośnik do komentarza

Jesli dla Ciebie informacje podane przez sklepy ktore maja bezposredni kontakt z dystrybutorem sa nieprawdziwe to ok. Poszukaj sobie na necie sklepow ktore sprzedaja Tekkena 6 w pre-orderze. Data wyslania gry jest bardzo jasno sprecyzowana;] Zdziwilo mnie tylko to ze w dwoch sklepach daty sie roznily. Podalem ta bardziej skrajna date:)

 

Masz jedną ze stron ^^http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...e=07-62613908-2

Edytowane przez Tundra
Odnośnik do komentarza
Jesli dla Ciebie informacje podane przez sklepy ktore maja bezposredni kontakt z dystrybutorem sa nieprawdziwe to ok. Poszukaj sobie na necie sklepow ktore sprzedaja Tekkena 6 w pre-orderze. Data wyslania gry jest bardzo jasno sprecyzowana;] Zdziwilo mnie tylko to ze w dwoch sklepach daty sie roznily. Podalem ta bardziej skrajna date:)

 

Masz jedną ze stron ^^http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...e=07-62613908-2

 

Data wydania T6 jest TBA 2009.

 

A temat jest o Dragunovie. Poczytaj sobie regulamin.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza
No to tak:) Ale na Tekkena 6 sobie poczekamy. Wyczytałem na necie ze gra ukaże sie w czerwcu przyszłego roku...

 

Jak zawsze podajesz niesprawdzone bzdury.

 

Dokładnie, niemożliwe żebyśmy na T6 czekali 2 lata. Była by nizła chu'jnia z grzynią. Prorokuję że w tym roku będzie na pewno ;p

Odnośnik do komentarza

Wiem o czym jest temat :) Tak mimochodem lekko odeszlismy od tematu:) W każdym razie, też watpie, żeby ta ta data była prawdziwa. Ale napisałem tylko co znalazłem w necie. Nevan domagałes się żebym poparł informacje to poparłem:) No ja juz chce tego Tekkena 6 bo bardzo wzmocnili Dragunova;p I będę mógł nim w końcu normalnie grać :)

Odnośnik do komentarza
Wiem o czym jest temat :) Tak mimochodem lekko odeszlismy od tematu:) W każdym razie, też watpie, żeby ta ta data była prawdziwa. Ale napisałem tylko co znalazłem w necie. Nevan domagałes się żebym poparł informacje to poparłem:) No ja juz chce tego Tekkena 6 bo bardzo wzmocnili Dragunova;p I będę mógł nim w końcu normalnie grać :)

 

Nie domagałem się żadnych dowodów na poparcie tez, o których wiem że nie są prawdziwe.

 

Ja chcę, żebyś przestał spamować to forum. Jak do tej pory w żadnym z Twoich postów nie znalazłem użytecznych informacji.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...