Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuya ma i tak 10 klatkowe 1 wiec nie ma roznicy czy zrobisz z f czy bez :o lepiej robic z f, da sie posadzic tyle samo a ten punkcik wiecej robi roznice!

 

A jeszcze jak elektryk w DR jest słabszy to zawsze sie przyda dodatkowe 3-4 dmg w jugglu.

 

 

Hej chłopaki siądzie coś takiego jak ws+1,2, 3,1,4, 1, cd+4,1 ?? Nie chciało mi się na practise sprawdzać, słabsze ale też dobre jest ws+1,2, 3,1,4, 1, ws+4,4

Siądzie, siada też ws1,2 3,1,4 1, 1 ,df+1,2/df4,4/cd1,4

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Ja nie popieram. Uważam, że takie zachowanie powinno być karane publicznym wyszydzeniem osoby jugglującej przez osobę jugglowaną. Co więcej, do wyszydzania powinny przyłączyć się wszystkie osoby trzecie, które widziały tego juggla i mogą poświadczyć o trzykrotnym użyciu jednego ciosu przez jugglującego.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że jak się jest trochę słabszym graczem to można zrobić 2 razy ten sam cios w jugglu pod rząd ale 3 to przesada. Moim skromnym zdaniem, jak już się jest lepszym graczem to powinno się robić tak juggla by każdy kolejny cios był już z innej ręki albo nawet nogi!

Pamiętam jak kiedyś Ryan Hart przy okazji jakiegoś turnieju zrobił Kazem d/f2 na CH, potem EWGF, zaraz potem drugiego i chyba nawet trzeciego, dalej już nie pamiętam. Uśmiałem się wtedy, że ktoś takiej klasy, nie zrobił czegoś bardziej kreatywnego.

Edytowane przez Rafimaru
Odnośnik do komentarza
Ja nie popieram. Uważam, że takie zachowanie powinno być karane publicznym wyszydzeniem osoby jugglującej przez osobę jugglowaną. Co więcej, do wyszydzania powinny przyłączyć się wszystkie osoby trzecie, które widziały tego juggla i mogą poświadczyć o trzykrotnym użyciu jednego ciosu przez jugglującego.

 

 

To jakieś jaja są ? :rotfl:

 

Mnie tez sie wydaje ze 4 x EWGF to szczyt chamstwa i okazanie totalnego braku szacunku dla przeciwnika

 

Zgadzam się w zupełności. Dlatego ja tego nigdy nie robie ;)

Odnośnik do komentarza
ja myślę, że jak się jest trochę słabszym graczem to można zrobić 2 razy ten sam cios w jugglu pod rząd ale 3 to przesada. Moim skromnym zdaniem, jak już się jest lepszym graczem to powinno się robić tak juggla by każdy kolejny cios był już z innej ręki albo nawet nogi!

Pamiętam jak kiedyś Ryan Hart przy okazji jakiegoś turnieju zrobił Kazem d/f2 na CH, potem EWGF, zaraz potem drugiego i chyba nawet trzeciego, dalej już nie pamiętam. Uśmiałem się wtedy, że ktoś takiej klasy, nie zrobił czegoś bardziej kreatywnego.

 

Taka osoba, tak się zhańbiła?? To tragedia a nawet zapożyczę słowa Żeratula

Dramat w czterech aktach

Facet miał swoją klasę, i jak mniemam poszła w nie pamięc. Dla mnie liczy się to, aby Juggle dobrze wyglądał, albo raczej żeby Kombinacje ładnie wyglądały.

 

A tak przy okazji, Znajomy dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Nowy kolega Bażanta? Trzeba Pączkowi powiedzieć.

 

Nie chodzi o mnie znajomy pyta

To dobrze, bo już się o Ciebie bałem.

 

 

 

 

 

 

A co do Kaza, to czy dobrym ciosem jest u/f+3? :E

 

Dzięki za troskę Dj, ale jeszcze ze mną nie jest tak źle ;). W razie czego, do Tworek mam nie daleko, więc moją głupotę będzie dało się uratowac.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Dzięki za troskę Dj, ale jeszcze ze mną nie jest tak źle ;). W razie czego, do Tworek mam nie daleko, więc moją głupotę będzie dało się uratowac.

 

Najwyraźniej nie zrozumiałem, ale chyba tu rozchodzi się o mnie. Di ty nie podpuszczaj ludzi.

 

Przecież jemu chodziło o Dj'a a nie o Ciebie.

Dj nigdy nie wali dwóch tych samych ciosów w jugglu.

I za to go szanuje.

Pozdro Dj.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ludzie a kim jest Dj?

 

No kurwa Dj'a nie znasz?

 

Dj Tekken:

dj_astro.jpg

 

http://www.rinora4.ch/AL/DJ/details.asp?id=6

 

Nauczył się grać w Tekkena w wieku 7 lat i wykorzystał swojego manuala przy tworzeniu masakrycznych kawałków.

No i nigdy nie wali w jednym juggle'u dwóch tych samych ciosów, ale to nie może dziwić, bo przy jego pozycji taka zagrywka oznaczałaby utratę całego respektu jakim darzy go scena.

 

Odnośnik do komentarza
Przecież jemu chodziło o Dj'a a nie o Ciebie.

Dj nigdy nie wali dwóch tych samych ciosów w jugglu.

I za to go szanuje.

Pozdro Dj.

 

Ogólnie Panowie zabieram się do bardziej kreatywnych rozmów np.

 

22:55:20 Cambion

(pipi) nie możesz wiedzieć bo ja chodziłem do innego przedszkola

22:55:32 Cambion

ta odemnie nazywała się magda

na bank

22:55:52 Cambion

i za murkiem zbierała chłopaków i pizde pokazywała

22:56:10 Cambion

to są szmaty dopiero

 

 

 

 

 

Pozdro Dj

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...