Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

ostatniej nocy gdy gralem z yoszkiem przekonalem sie, ze nie warto atakowac po jego "ws+2" poniewaz nie jest to karalne, a jak by bylo malo nawet gdy stoi bokiem, badz tylem przy odpaleniu czegokolwiek karze nas "mieczykiem(1+4)" ktory 100% zbiera atakujacych :)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na praktyce odkryłem iz po miecznej podcince ^_^ wchodzi p+3,3[ trzeba robic podobnie jak po G+3+4 [troszke poczekac] fajna sprawa bo bierze 42 [ sigh " ] w online posadziłem to ze dwa razy grając z Zenem-Niemieckim Yoszkiem.Po za tym okazuje sie ze po SS2 w Yoszimistrza lewą stronę można posadzic cos takiego ss2 1 1 1 i buzi albo 2 dp+1p+2 2 2 jedno i drugie zabiera ponad 40 jedno i drugie polecam tylko na oflajnowych potyczkach.

 

Aaa! ,własnie Zen mi napomknał że w maju w berlinie Będzie turniej , wjazd to 15 jurków.Kurcze szkoda że będę w uk bo bym chętnie znim zagrał offline,dobrze się z nim gra :)

Edytowane przez jamor
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Chyba robił najlepsze zagrywki ze wszystkich Yoshów, bo w końcu robił coś czego nie widziałbym u Tenshi. Tyle, że po prostu jest jeszcze trochę gorszy jako gracz, a nie operator jakieś postaci od Tenshi i Kyoko. Pewnie pokazałby więcej, gdyby nie to, że pokonałem go dość szybko. Potem jakoś go nie widziałem i Freeplayów nie zagrałem.

Odnośnik do komentarza

Nie robię już wymyślnych zagrywek... bo to się po prostu nie opłaca. Mają dużą szansę wtopy + latania. Między innymi dlatego ZeNowi brakuje skuteczności. Na chęci zrobienia fajnej i dość bezpiecznej zagrywki wtopiłam na turnieju całą rundę + walkę, bo akurat przeciwnik coś sobie bezmyślnie zjanił. Mam nadzieję że do tego wrócę w Tekkenie 6. Mam wrażenie, że w następnym Tekkenie Yoshek będzie miał pełno setupów.

Edytowane przez Tenshi:)
Odnośnik do komentarza
Nie robię już wymyślnych zagrywek... bo to się po prostu nie opłaca. Mają dużą szansę wtopy + latania. Między innymi dlatego ZeNowi brakuje skuteczności. Na chęci zrobienia fajnej i dość bezpiecznej zagrywki wtopiłam na turnieju całą rundę + walkę, bo akurat przeciwnik coś sobie bezmyślnie zjanił.

 

Brawo dla tej Pani :-P takie podejście jest mi równie bliskie :-P

Odnośnik do komentarza

W sumie raczej ten kolo grał w real time'ie a nie bezmyślne setupy (haha, ja uważam, że to setupy są bezmyślne, bardziej nawet niż jany :P). Przegięte akcje jakieś sadził, z juggle'a do juggle'a, jakich wcześniej nie widziałem. Szkoda, że się nie nagrało :( (nie znam command list'a Yosha, więc nie powiem co :D). Tyle, że Devil Jin zawsze wstał, dwa razy machnął wybitke i Yoshek nie żyje :D

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...