Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie z bronią trzeba sprzątnąć, inaczej sam Cię zastrzeli ;)

Obrabowałem chyba ze 4 sklepy z bronią ( bo sa najłatwiejsze. Jak napadłem an fast food pobiłem sprzedawce, zabrałem kase i rozwalił mnie jakiś praworządny klient;/ a sklepy z bronią zawsze puste) W sumie łatwy patent. Wystarczy szybko pobić sprzedawce zabrać kasę i wyjść zanim gliny wpadną.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy widzieliście listę rzeczy ponoć wyciętych z Mafii. To takie sumarum tego co gracze znaleźli w plikach pctowej wersji gry.

 

*spis sporządził F@mas na forum CDA.

 

 

a) elementy zwiazane z autami

- tunning "wizualny" w stylu Forzy

http://www.imagebam....44t0qwrcrefn2dv

- widok z 1 osoby

http://a.imageshack....82920390811.jpg

- zaawansowany model zniszczeń aut.

http://img839.images...0830140632.png/

b) pocięta fabuła

mieliście wrażenie ze początek i koniec gry jest jakoś zrobiony na szybko? nie wydawało wam się...

Oto spis pierwszych misji w Mafii 2, które miały być z założenia scenarzysty w grze:

 

Rozdział 1: Zaginiony w akcji (ciekawe...)

R2: Trening po sycylijsku (misja treningowa z prawdziwego zdarzenia)

R3: Gra w chowanego (kolejna misja skradana? to logiczne ze nie zaczynamy z całym arsenałem jak w wykastrowanej pierwszej misji)

R4: Człowiek honoru

R5: Call of Duty

R6: Wsparcie

R7: Szwadron śmierci

R8: Siła ludu

R9: Stary Kraj <- czyli misja od której zaczynamy grę

 

I levele, które miały mieć miejsce po urwanym zakończeniu:

Rozdział 16 (lub 24...): Najwyższa pora

R17: Rodzinny biznes

R18: Przyjaciele na całe życie

 

c) misje poboczne

Nie zostały one wyciete w 100% przez co smiesznie wypada w grze "zaproszenie" do wykonywania misji dla Bruskiego i Dereka, ktorzy chyba nigdy nie maja dla gracza zadnego zadania. W grze mielismy wykonywac zadania dla nastepujacych osob:

-Derek

-Mike (wiadomo juz o 5 misjach dla niego)

-Charlie

-Eddie

 

I dodatkowe zadania nie związane z tymi osobami

Mało? A co powiecie na wycięcie z gry drugiego miasta (pewnie tego z pierwszych rozdziałów) - San Celeste?

Oto mapka:

http://i38.tinypic.com/29onyb4.jpg

 

Nie chciałbym osądzać tu 2K Czech. Możliwe, że wiele z tych rzeczy w finalnym produkcie nie prezentowało się najlepiej i dlatego musiały zostać usunięte. Nie chce mi się wierzyć, że to wszystko zacznie się pojawiać w kolejnych DLC bo to oznaczało by naprawdę niezwykłą pazerność czeskiego studia.

Edytowane przez R4V3N
Odnośnik do komentarza

Może wydawca naciskał, by wydać grę jak najszybciej to i ją pocięli. Wkurzę się jak się okaże, że dostęp do tamtych wyciętych części będzie w dlc. Sprzedaję grę i poczekam sobie na GOTY. Nie wyobrażam sobie płacić za coś co miało być w finalnej wersji. Pamiętam też te zapowiedzi, że zniszczenia samochodów będą dorównywać tym z bournouta. To nie pazerność Czechów tylko 2K. Głupia moda na wyciąganie z graczy dodatkowej kasy. 10$ tu 10$ tam i wychodzi, że za popierdółki zapłaci się równowartość nowej gry.

Odnośnik do komentarza

Może wydawca naciskał, by wydać grę jak najszybciej to i ją pocięli. Wkurzę się jak się okaże, że dostęp do tamtych wyciętych części będzie w dlc. Sprzedaję grę i poczekam sobie na GOTY. Nie wyobrażam sobie płacić za coś co miało być w finalnej wersji. Pamiętam też te zapowiedzi, że zniszczenia samochodów będą dorównywać tym z bournouta. To nie pazerność Czechów tylko 2K. Głupia moda na wyciąganie z graczy dodatkowej kasy. 10$ tu 10$ tam i wychodzi, że za popierdółki zapłaci się równowartość nowej gry.

 

Ze średnią na poziomie 75 % raczej bym na to nie liczył ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...