Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzę się jak się okaże, że dostęp do tamtych wyciętych części będzie w dlc

 

ja tam się ucieszę:)

 

z drugiej strony co do zakończenia

 

może okaże się kiedyś że zaproponowali joemu ucieczkę z miasta, albo ich tam powystrzelał w samochodzie, siedział z tyłu :)

 

 

P.S. jak kogoś interesują dziewuchy z playmate

 

 

01 Lari Laine, Miss May 1958

02 Elaine Reynolds, Miss October 1959

03 Ellen Stratton, Miss December 1959

04 Sally Sarell, Miss March 1960

05 Linda Gamble, Miss April 1960

06 Ann Davis, Miss September 1960

07 Connie Cooper, Miss January 1961

08 Tonya Crews, Miss March 1961

09 Dianne Danford, Miss November 1961

10 Kari Knudsen, Miss March 1962

11 Marya Carter, Miss May 1962

12 Merissa Mathes, Miss June 1962

13 Jan Roberts, Miss August 1962

14 Mickey Winters, Miss September 1962

15 Laura Young, Miss October 1962

16 Toni Ann Thomas, Miss February 1963

17 Sharon Cintron, Miss May 1963

18 Connie Mason, Miss June 1963

19 Phyllis Sherwood, Miss August 1963

20 Victoria Valentino, Miss September 1963

21 Terre Tucker, Miss November 1963

22 Nancy Jo Hooper, Miss February 1964

23 Melba Ogle, Miss July 1964

24 China Lee, Miss August 1964

25 Astrid Schulz, Miss September 1964

26 Rosemarie Hillcrest, Miss October 1964

27 Jo Collins, Miss December 1964

28 Sally Duberson, Miss January 1965

29 Sue Williams, Miss April 1965

30 Maria McBane, Miss May 1965

31 Gay Collier, Miss July 1965

32 Allison Parks, Miss October 1965

33 Pat Russo, Miss November 1965

34 Dina Williams, Miss December 1965

35 Melinda Windsor, Miss February 1966

36 Priscilla Wright, Miss March 1966

37 Dolly Read, Miss May 1966

38 Kelly Burke, Miss June 1966

39 Tish Howard, Miss July 1966

40 Susan Denberg, Miss August 1966

41 Lisa Baker, Miss November 1966

42 Fran Gerard, Miss March 1967

43 Gwen Wong, Miss April 1967

44 Joey Gibson, Miss June 1967

45 Dede Ling, Miss August 1967

46 Angela Dorian, Miss September 1967

47 Reagan Wilson, Miss October 1967

48 Kaya Christian, Miss November 1967

49 Lynn Winchell, Miss December 1967

50 Elizabeth Jordan, Miss May 1968

 

Edytowane przez Nitrom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta recka w Neo jest mocna, autor narzeka np. że mieszkanie bohatera jest na najwyższym piętrze albo że te laseczki Playboya dzisiaj są stare i mają sztuczne szczęki. Z takimi argumentami nie ma co dyskutować. A ocenę i tak dał za wysoką, żeby być cool powinien dać 4/10. Mimo wszystko numer ciekawy, świetnie napisana recka Halo Reach i duży test Dead Rising 2. Ale i tak PE lepsze ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie lubię Neo+, a już na pewno ten numer nokautuje PE od razu, wystarczy spojrzeć na zrecenzowane gry ;) Nie jest to jednak temat o magazynie, także szaaa. W każdym razie autor recki (niejaki Gonzo) pojchał z recenzją po całośći :) Jak Ktoś nie kupuje Neo, polecam przeczytać choćby w Empiku. Dawno takich niedorzecznych zarzutów nie czytałem :) Wrzucono grę do tygla gier - średniaków. 6,5 od redaktora recki plus od Gulka w "3 groszach" 7/10. Choć jak przeczytałem wstępniak redaktorów do nowego numeru, to ogólnie coś im ta Mafia nie przypasowała. Nie wiem czego oni się spodziewali? Żwykłego, nudnego sandboxa? To właśnie fabuła, klimat, liniowość itd. nie pozwalają mi sie od tej gry oderwać. Dość mam rozmytego wątku i gównianych misji pobocznych. Gra jest świetna.

Odnośnik do komentarza

Bo do tej gry nie można podchodzić jak do sandboxa, a już tym bardziej oczekiwać GTA w latach 50-tych. W GTA to miasto i jego możliwości są głównym bohaterem, reszta to dopełnienie. Natomiast w Mafii miasto to tyko tło do działania, dlatego twórcy skupili się tylko na wątku fabularnym, a ten wyszedł im świetnie.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma wersję międzynarodową, to polecam nowe DLC. Nowy bohater, nowe misje (mniej gadania i filmików, więcej strzelania) i nacisk na robienie punktów (liczy się celność i mnożnik, tym samym walki stają się bardziej dynamiczne i widowiskowe, choć zginąć nietrudno). Całość na hardzie starcza na około 8 godzin, co jest świetnym wynikiem jak na DLC.

Osiągnięcia nie są trudne, ale na milion punktów trzeba się jednak trochę postarać i przechodzić co najmniej na medium. No i to za 1000 mil to jakaś pomyłka, 8,5 godziny i jest 240GS, na ostatnie 10 trzeba będzie pewnie jeździć w kółko drugie tyle.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie skończylem - powiem tak, grało się genialnie, podczas gry moja ocena to mocne 9. Ale po zakonczeniu jest ogromny niedosyt, zakonczenie zenujaco slabe i debilne, jak sie okaze, ze zrobia z dlc z wydarzeniami po to niech sie pier.dola. Juz tak po prostu nagle wszystko sie konczy i zyli dlugo i szczesliwie ? Bzdura. Do tego czas gry - na medium 9h, z czego godzina stracona jak nic, bo raz przy 100 mph przywalilem w sciane majac juz zebrana kase i cala akcja w piz.du. Teraz pewnie beda doic kase z DLC wrzucajac dziesiatki misji, bo przeciez do tego mozna dolozyc w sumie dowolna ilosc misji. Ale jak zrobia DLC dziejace sie po zakonczeniu i rozwijajace historie to osobiscie pojade do siedziby 2k czech z Tommy Gunem.

Odnośnik do komentarza

Heh fajnie DLC na 8 godzin, podstawka na 9 :potter: W sumie po dluzszym zastanowieniu gra mnie rozczarowala, owszem gra sie naprawde przyjemnie, ale fabula w ostatnich 6-7 rozdzialach jest mega przewidywalna i wyglada jedynie jako napisane na szybko usprawiedliwienei kolejnej zadymy. Zero zaskoczenia, od razu mozna przewidziec, kto zginie, co sie zaraz zesra itd :/

Odnośnik do komentarza

Wreszcie skończylem - powiem tak, grało się genialnie, podczas gry moja ocena to mocne 9. Ale po zakonczeniu jest ogromny niedosyt, zakonczenie zenujaco slabe i debilne, jak sie okaze, ze zrobia z dlc z wydarzeniami po to niech sie pier.dola. Juz tak po prostu nagle wszystko sie konczy i zyli dlugo i szczesliwie ? Bzdura. Do tego czas gry - na medium 9h, z czego godzina stracona jak nic, bo raz przy 100 mph przywalilem w sciane majac juz zebrana kase i cala akcja w piz.du. Teraz pewnie beda doic kase z DLC wrzucajac dziesiatki misji, bo przeciez do tego mozna dolozyc w sumie dowolna ilosc misji. Ale jak zrobia DLC dziejace sie po zakonczeniu i rozwijajace historie to osobiscie pojade do siedziby 2k czech z Tommy Gunem.

 

 

Zgadzam się, oby już tego nie ruszali.

 

Co do samego zakończenia

z jednej strony zrobili sobie otwartą furtkę, a z drugiej jak można się domyślić, Joe zginął. Był ceną za zakończenie rozpoczętej wojny z Chińczykami. Czy Vito mógł coś zrobić? Raczej nie, bo sam dostał ostatnią szansę i tylko dzięki umowie Leo udało mu się uniknąć kary. Można jedynie przypuszczać, że być może opuścił w końcu szeregi mafii i wyjechał z miasta ułożyć sobie życie od nowa. :] Wolę wierzyć w taką teorię, bo nie wyobrażam sobie, że twórcy dalej to kontynuują, mogliby to jeszcze zepsuć

 

Odnośnik do komentarza
tylko o jakiej wersji piszesz, kazda jest meidzynarodowa bo ma wiecej niz jeden jezyk

 

tam gdzie jezyk PL to chyba razem z rosyjskim i czeskim, ale na tej to chyba nie chodzi?

musi byc wersja z jezykiem angielskim obligatoryjnie?

Działa z wersjami z Europy Zachodniej czy USA, polska jest wersją "RUS" bez możliwości zagrania w DLC.

 

Ogólnie jak się wejdzie w swój profil na xbox.com, to muszą być pokazane nowe achievementy w Mafii II żeby DLC poszło, jak maksimum to 1000, to ma się wersję "RUS".

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie do końca. Autor narzeka na brak filmików, a tymczasem misje w dodatku nie mają na celu opowiedzenia jakieś interesującej historii. Są jedynie pretekstem do przyjemnego wyżynania przeciwników i zdobywania punktów.

Wyglądałoby też na to, że czas przejścia dodatku jest krótki. W rzeczywistości na ładny wynik na hardzie trzeba się trochę natrudzić i dodatek spokojnie starcza na kilka godzin.

Wreszcie w recenzji są narzekania na cenę. Być może na PC płacenie 40zł za dodatek to sporo. Jednak na XBL ten DLC za 800 MSP ma jeden z lepszych stosunków ceny do jakości.

No i takie teksty jak:

Sam tryb eksploracji miasta z pominięciem wykonywania zadań powinien znaleźć się w finalnej grze, a jeżeli komuś naprawdę go brakuje, to może sobie bez większych problemów ściągnąć darmową amatorską modyfikację.
Dodatek przynosi również trzeci poziom tuningu aut w warsztatach samochodowych. Żeby było ciekawiej, element ten został wcześniej odblokowany przez samych graczy

raczej nie odnoszą się do posiadaczy wersji na X360.

Odnośnik do komentarza

czesc,pykam w ten tytul jestem w 15 rozdziale,i jak dla mnie to 6,5/10 , gierka ogulnie slaba , grafika slaba , samochodamim kieruje sie jak papierowymi pudelkami,jedynie 9 i 15 misja jest cos warta reszta kaszana-----bardzo duzo przerywnikow filmowych, -jesli chodzi o mnie wydanie 150 zeta za ten tytul to wyrzucenie kasy w bloto-gra jest tylko na 1 przejscie, przejsc i zapomniec :down:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...