Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, te dodatki z polskiego Live działają z polską wersją (i pewnie tylko z taką), ale nie dają GS'a, bo lista osiągnięć w polskiej Mafii nie została zaktualizowana po wyjściu DLC.

 

Uwaga z tymi dodatkami, nie wiem jak jest teraz, ale np. dodatek pobrany z polskiego Live nie działa mi z wersją europejską. Odwrotnie też mogą być problemy. No chyba, że rzeczywiście coś zmienili ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Ale i tak rozwiązano to gorzej niż w pierwszej części, bo trzeba zaliczać całą misję. W jedynce można było startować od dowolnego checkpointa. Irytuje to czasem przy zbieraniu Playboyów, trzeba np zaliczyć prawie całą misję, bo okazuje się, że Playboy będzie dopiero w kiblu po powrocie z zadania.

Odnośnik do komentarza

Zadania w każdym dodatku opierają się na misjach na czas, nie są tak rozbudowane jak w M2, nie ma scenek przerywnikowych (w dodatkach Jimmy'ego są tylko krótkie wstawki na początku i na końcu). Najeżdżasz na ikonkę zlecenia, czytasz tekst i odbierasz zlecenie, wykonujesz zadanie itd, schemat się powtarza. Wyjątkiem jest Joe's Adventure, jest tam kilka misji bardziej złożonych (jak w podstawowej grze), jest też trochę scenek, ale większość opiera się na schemacie z ikonkami.

 

Czy warto? Jeżeli lubisz śmigać po Empire Bay i po skończeniu gry czujesz niedosyt, to tak. Polecam najpierw Joe's Adventure, bo jest powiązany z grą, natomiast dodatki Jimmy'ego to odrębna historia i nie ma nic wspólnego z Joe i Vito.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może przecenili te wersje z zagranicznego Live?

 

Z tymi DLC jest bałagan straszny, ja powiem tak: mam wersję francuską, czyli zachodnioeuropejską. Kupiłem DLC z francuskiego Live i działa, kupiłem drugi dodatek po przeniesieniu konta, już z polskiego Live i już się zapisał jako dodatek do innej gry i nie działa.

Odnośnik do komentarza

wlasnie jestem w chapterze 14 pewnie juz bylo ale

 

 

roz(pipi)alo mnie to :) zakonczenie 1 w mafia 2 :) miazga heheh w sumie dobrze ze nic nie czytalem na temat tej czesci bo pewnie dawno juz bym to wiedzial hehe a tu takie zaskoczenie

 

 

no i skonczylem dobra gra ale zakonczenie slabe

 

mialem brac dodatki ale jednak odpuszczam gra leci na wymiane :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

ta akcja byla gruba :) w ogole odpalilem zakonczenie jedynki z ciekawosci jak wygladaly postacie wykonujace wyrok na tommy angelo i jak by nie bylo vito i jimmy :)

 

 

dawno sie tak dobrze nie bawilem przy grze ale patrzac na calosc to jednak sie zawiodlem zakonczenie wcale nie bylo mocne i vito w szczegolnosci glos taki bez charyzmy nijaki :) czekam na kolejna czesc

Odnośnik do komentarza

Czyżby Cenega zrezygnowała z wydania edycji rozszerzonej na Xboxa i Ps3? Najpierw na stronie był grudzień, później styczeń, potem luty.. a teraz nie można w zapowiedziach już znaleźć niczego, w nowościach także nic nie widać...

Po dodatkach też ani śladu.

Edytowane przez ziombel
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...