Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowicie radosna nowina.byłem zawiedziony ,że po wakacjach nie będzie Killzone 2 ,a tu proszę taka niespodzianka.....do mnie najmocniejszy tytuł na PS3 jaki zmierza w tym okresie czasu.Już nie mogę sie doczekać,niech jeszcze dają przystępną cenę i dopracują silnik graficzny tak by gra nie zwalniała(nie musi wyglądać ładniej,już wersja na x360 prezentuje się fenomenalnie) i będę wniobowzięty

Odnośnik do komentarza

Bajszok na PS3 ?.......... Grałem w demo na PC, wszystko na high (teraz nazwijcie mnie burżujem :P), nie wiem ja bym wolał chyba na PC se kupić za mniejszą cene, niż w toto inwestować, jeśli wersja PS3 będzie zawierała jakieś istotne nowości.... .

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość! Jeszcze rok temu chcialem kupić dla tej gry x360 zamiast ps3, ale po jakimś czasie wyszły materiały z mhs4 i nie wytrzymałem i postawiłem na ps3. Oczywiscie jak narazie z gier i z samej konsoli jestem zadowolony, a co ważne dopiero 12 czerwca czeka mnie najlepsze:) A wracając do Bioshock- na sto procent kupię, a obecnie zastanawiam się o co zostanie wzbogacona nasza wersja.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej w grach cenie sobie genialny klimat. Dlatego kocham pierwszego MGS'a, Silent Hill'a, Shadow of the Colossus i inne piękne produkcje. Bioshock ma fenomenalny klimat i doskonala tematyke - podwodne miasto rzadzace sie wlasnymi prawami i zamieszkiwane przez przerozne dziwne istoty ma swoj urok! Juz nie moge sie doczekac, kiedy Bioshock ukaze sie na PS3! W tej chwili po MGS4 to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra na Chlebaczek! :lol:

Odnośnik do komentarza
No nie wiem, mnie tam Bioshock nie zabił jakoś... właśnie daję mu drugą szansę na PC i wciąż nie mogę się jakoś przekonać... no ale zobaczymy ;). Miliony Graczy nie mogą się mylić ;).

mnie zabila pierwsza godzina pozniej bylo....nudno...jak dla mnie ewidentnie czegos tej grze zabraklo - a brak pomyslow zostal zapchany idiotycznym hackingiem i nudnym strzelaniem...bardzo dobry tytul, jednak nie wybitny...jak dla mnie mocna ósemka.

Odnośnik do komentarza

skończyłem na piecu, bo się doczekać nie mogłem i prawdę mówiąc to średnio im wyszła ta gra :D

dizajn kapitalny, lokacje śliczne, bronie ciekawe, moce też zresztą, ale....

 

fabuła leży. po pierwszych paru godzinach wieje nudą i powtarzalnością. what-a-twist! jest mocny, ale nie wykorzystany w pełni. do tego gra robi się za prosta. jak na początku trzeba uważać i się starać, by przeżyć, to potem walki z big daddym to się z biegu robi, bo amunicja i pieniądze wszędzie się walają, nie wspominając o komorach regeneracyjnych.

 

postacie są świetne i mam wielki żal do twórców, że nie wrzucono ich więcej, albo chociaż bardziej historii nie rozbudowano. styl narracji jest "okej", ale bezimienny, bezosobowy bohater irytuje. nie wiem jaki debil wymyślił, że taka postać da graczowi większy poziom immersji....

 

osobiście to zawiodłem się na tej grze, bo naprawdę oczekiwałem czegoś mocnego. bioshock ma swoje momenty, ale choćby żałosna walka finałowa i kretyńskie zakończenia dobrze świadczą o stanie całości :P

 

nie polecam, no chyba żeby pożyczyć od kumpla i liznąć klimat, który na samym początku miażdży po prostu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to samo myślałem, jak grałem w Bioshock. Dodam od siebie, iż jest to gra na 'raz'. Bez multi, bez ciekawych rozwiązań podtrzymujących ten tytuł przy życiu. Nie mniej jednak spodobała mi się wędrówka po Rapture, w sam raz na jeden [bądź dwa xD] chłodne wieczory przy piecyku.

Odnośnik do komentarza
Może o ''osiągnięcia'' , tryb on-line , nowych przeciwnków, jakiś epizod , nowe bronie , więcej Big Daddych (żeby było bardziej trudno :D ) ,nowe zdolności , Making of... itd , bonusy po kończeniu gry , sterowanie tiltem ,itd.

hm... na multi bym nie liczył - jak ono miało by wyglądać :P, nowi przeciwnicy, epizod, bronie, więcej BD, nowe plazmaidy ofkoz, choć z tymi Big Daddymi to trudniej by nie było, bo oni atakują jak my do nich zaczniemy naparzać najpierw.

Jak dla mnie BioShock to najlepsza gra 2007 obok CoD4, intrygująca fabuła, pokręcone postacie, wszędzie woda no i ten klimat, na początku zalatywało lekko horrorem, ale potem to już luzik, leciało się i było przyjemnie. Warte odnotowania jest to, że chce się sprawdzić każdy zakamarek, każdą szufladkę w poszukiwaniu dziennika, przedmiotu jakiegoś czy broni/naboji :).

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra tej generacji konsol, najlepiej oceniona? raczej tak bo nie ma sztucznie naciąganych ocen jak to teraz jest w modzie- GTA 4 dziesięć oczek za grafikę, animacja ledwo trzymająca ramkę z pop-up.

 

Ta gra ma w sobie magię. To coś jak Shadow of the Colossus na ps2. Z tym, że Bioshock ma wspamiałą grafikę, płynną animację z możliwością 60 fps. (V-sync of w opcjach)

Gra jest długa, wymagająca no chyba że najłatwiejszy poziom trudności.

 

Dla mnie to geniusz i na pewno zagram po raz kolejny na ps3.

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza

Super że Bajoszok wyjdzie na PS3. Grę przeszedłem dwa razy na PC i uważam że to była najlepsza gierka 2007 roku, bijąca na głowę nawet fenomenalny COD4. Dla każdego kto nie grał, a ma PS3 będzie to "must have". Twórcom udało się stworzyć genialny klimat i stworzyć prawdziwe podwodne miasto. Cały czas miałem wrażenie że nademną są gigantyczne ilości wody, dałe się porwać tej opowieści od początku do końca. I mam nadzieję że dwójka pojawi się w 2009 jak obiecują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.