Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj zeby w infinite zebrac perka cold vest czy ice shield czy cos takiego. Kiedy doczepiasz sie z linii to uderzasz o glebe i na chwile wlacza ci sie niesmiertelnosc. Ten skill to podstawa, bez niego bedzie lipa. No i pakuj sobie w baranka bo przyda sie na pewnego bossa.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam w Infinite najpierw grałem na hard, później dopiero 1999 i to hard okazał się cięższy ale pewnie kwestia otrzaskania się. Na hard mode nawet się umęczyłem szczególnie z bossem co jest wspomniany post wyżej, a o metodzie z barankiem nie słyszałem wtedy. Mimo wszystko jednak pierwszy Bioshock był cięższy,  przynajmniej do momentu w którym nie miało się wszystkiego prawie na full nazbieranego. Też mnie kusi zdobyć pucharek w jedynce, ale chyba poczekam z tym do remastera o ile taki się pojawi. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie platynka w pierwszym Bioshocku to był raczej banał (no bo jak gra z możliwością robienia save co sekundę może być trudna?), gorzej już z DLC, a zwłaszcza z ostatnią czasówką, która jest wyśrubowana ostro (kiedyś miałem 100%, ale na obecnym koncie tylko platynka, bo jakoś nie daję rady ugrać więcej).

 

Infinite z kolei to tylko jedno przejście, bo gra sprawiła mi ogromny zawód - fajne z tego Call of Columbia, ale ktoś dla zmyłki umieścił w tytule Bioshock, no i jakoś mi tej magii zabrakło. Rozwinięcie tej myśli znajdziecie TUTAJ :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Aj, zapowiedzieli kolekcję Bioshocków i człowiek od razu ma ochotę wrócić do Rapture jak najszybciej.

 

Oczywiście, żeby nie marnować przejść to od razu gry splatynować. Mówisz, Wredny, że pierwszy Bioshock na poziomie Survivor z wyłączonymi vita-chamberami jest banalny? Nie pamiętam jak tam funkcjonował system zapisu, ale nie jest tak, że po śmierci zaczynamy poziom od nowa?

Odnośnik do komentarza

Aj, zapowiedzieli kolekcję Bioshocków i człowiek od razu ma ochotę wrócić do Rapture jak najszybciej.

 

Oczywiście, żeby nie marnować przejść to od razu gry splatynować. Mówisz, Wredny, że pierwszy Bioshock na poziomie Survivor z wyłączonymi vita-chamberami jest banalny? Nie pamiętam jak tam funkcjonował system zapisu, ale nie jest tak, że po śmierci zaczynamy poziom od nowa?

Na początku wcale nie jest łatwo - póki nie rozwiniesz plazmidów i broni to w pojedynku z BS jesteś na strzała, turrety też Cie gwałcą. Imo bardzo dobrze jest zbalansowany Survivor i gra się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Tylko ten MP w dwójce...

 

Ściągnąłem dwójkę, odpaliłem i spadłem z krzesła bo chyba zapomniałem jaki Rapture ma nieziemski klimat. Grafika wcale się tak nie zestarzała jak sądziłem. Posiadając wszystkie części na PS3 i dalej mając tą konsolę nie widzę sensu w kupowaniu kolekcji, ale ona chociaż nie będzie miała multi w B2.

 

 

Po prostu od ostatniego sejwa się wtedy gra, też planuję strzelić 3 pucharki. Mogli by usprawnić jedynkę i przenieść hakowanie z 2jki, imo denerwująca ta minigierka była. 

 

To jest to układanie rur? Dżeeeez, faktycznie jeden z gorszych elementów tej perełki. Ale hej! Nic nie jest przecież idealne :P

Odnośnik do komentarza

Jup te rury nieszczęsne, we 2 bardzo lubiłem hakować wszystko szczególnie gdy siostrzyczki zbierały adam, w jedynce to najchętniej bym wszystko załatwiał autohakiem. Też nie do końca jestem przekonany bo wersje na ps3 dalej siedzą u mnie ale pewnie się skuszę, no chyba że ta kolekcja będzie zrobiona całkowicie na od(pipi)kę podobnie jak Dishonored DE. 

Odnośnik do komentarza

Aj, zapowiedzieli kolekcję Bioshocków i człowiek od razu ma ochotę wrócić do Rapture jak najszybciej.

 

Oczywiście, żeby nie marnować przejść to od razu gry splatynować. Mówisz, Wredny, że pierwszy Bioshock na poziomie Survivor z wyłączonymi vita-chamberami jest banalny? Nie pamiętam jak tam funkcjonował system zapisu, ale nie jest tak, że po śmierci zaczynamy poziom od nowa?

Na początku wcale nie jest łatwo - póki nie rozwiniesz plazmidów i broni to w pojedynku z BS jesteś na strzała, turrety też Cie gwałcą. Imo bardzo dobrze jest zbalansowany Survivor i gra się świetnie.

Pierwsze 2 poziomy (czyli medi i neptun+smugglers) sa taki sobie, nie mega trudne ale tez nie latwe. Kazdy jednak konczylem z 9 apteczkami i 9 eve. Potem jest o wiele latwiej co nie znaczy ze mozna leciec na rambo. Wazne aby w arcadii obcykac aparatem pierwszego houdini splicera zeby zdobyc natural camo (jak sie nie uda to load i do skutku). Kasa tez nigdy mi nie spadla ponizej 300$ i praktycznie ciagle pelny portfel. Sam dosyc niedawno zrobilem platyne w bio1 wiec moge podpowiedziec co i jak np. jak bardzo latwo zabic bouncera w medi. Ale zasada numer jeden to cierpliwosc.

 

Jakie doświadczenia macie z trofeamu multi B2? Dużo roboty i monotonnego szitu?

Chyba najgorsze moje doswiadczenie z boostowania multi a troche tego go.wna juz przeszedlem min. mp z batmana origins. Nie chodzi tyle o to, ze jest trudno (po prostu zwykla farma na wiezyczkach) ale jak zwykle wszystko rozbija sie o czynnik ludzki. Albo masz niepelne lobby i nie wystartujesz z gra, albo masz debila ktory nie wie co i jak, albo dolaczy jakis kut.as na 50lvl i bedzie wam rozpier.dalal gre (co smieszne typek ktory nas trollowal byl z pl :reggie: ). Takze jak masz zgrany team to ja wiem, no troche trzeba pofarmic (zwlaszcza jesli chcesz tez zboostowac dlc) a jak nie to bedzie frustracja.

Odnośnik do komentarza

Jakie doświadczenia macie z trofeamu multi B2? Dużo roboty i monotonnego szitu?

 

No niestety tak. Sporo hakowania wieżyczek i tak jak pisał Mejm - czynnik ludzki, czyli jakiś no-life po którymś prestiżu, polujący na takich noobów, którzy grają tylko dla trofeów. Plus lagi, które również sprawy nie ułatwiają. Całe szczęście mam to już za sobą, a nawet dalej, bo zrobiłem także wszystkie pucharki online z DLC - czas chyba wziąć się za singla w końcu.

Odnośnik do komentarza

 

Aj, zapowiedzieli kolekcję Bioshocków i człowiek od razu ma ochotę wrócić do Rapture jak najszybciej.

 

Oczywiście, żeby nie marnować przejść to od razu gry splatynować. Mówisz, Wredny, że pierwszy Bioshock na poziomie Survivor z wyłączonymi vita-chamberami jest banalny? Nie pamiętam jak tam funkcjonował system zapisu, ale nie jest tak, że po śmierci zaczynamy poziom od nowa?

Na początku wcale nie jest łatwo - póki nie rozwiniesz plazmidów i broni to w pojedynku z BS jesteś na strzała, turrety też Cie gwałcą. Imo bardzo dobrze jest zbalansowany Survivor i gra się świetnie.

Pierwsze 2 poziomy (czyli medi i neptun+smugglers) sa taki sobie, nie mega trudne ale tez nie latwe. Kazdy jednak konczylem z 9 apteczkami i 9 eve. Potem jest o wiele latwiej co nie znaczy ze mozna leciec na rambo. Wazne aby w arcadii obcykac aparatem pierwszego houdini splicera zeby zdobyc natural camo (jak sie nie uda to load i do skutku). Kasa tez nigdy mi nie spadla ponizej 300$ i praktycznie ciagle pelny portfel. Sam dosyc niedawno zrobilem platyne w bio1 wiec moge podpowiedziec co i jak np. jak bardzo latwo zabic bouncera w medi. Ale zasada numer jeden to cierpliwosc.

 

Jakie doświadczenia macie z trofeamu multi B2? Dużo roboty i monotonnego szitu?

Chyba najgorsze moje doswiadczenie z boostowania multi a troche tego go.wna juz przeszedlem min. mp z batmana origins. Nie chodzi tyle o to, ze jest trudno (po prostu zwykla farma na wiezyczkach) ale jak zwykle wszystko rozbija sie o czynnik ludzki. Albo masz niepelne lobby i nie wystartujesz z gra, albo masz debila ktory nie wie co i jak, albo dolaczy jakis kut.as na 50lvl i bedzie wam rozpier.dalal gre (co smieszne typek ktory nas trollowal byl z pl :reggie: ). Takze jak masz zgrany team to ja wiem, no troche trzeba pofarmic (zwlaszcza jesli chcesz tez zboostowac dlc) a jak nie to bedzie frustracja.

 

Wiem, że wszystkie Bio mają dodatkowe trofea ale interesuje mnie przede wszystkim wymaksowanie tylko podstawek + Burial at Sea + Minerva's Den.

 

Nie przejmuję się singlami, bo platyny stricte single player jak pierwszy Bioshock to kwintesencja zbierania trofeów, ale takie bzdury jak w B2 zupełnie psują odbiór. Najwyżej w B2 zostanie mi multi jak np. The Last of Us. Tudno. Sprobowac zawsze mozna.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

BioShock 2 (**Multiplayer will not be included)

 

Minerva’s Den: A self-contained BioShock story, presenting a side of Rapture you've never seen before. Use expanded combat abilities with the experimental Ion Laser and chaotic Gravity Well Plasmid, unique to Minerva's Den, as you face off against the Lancer Big Daddy.

Protector Trials: Take control of an Alpha Series Big Daddy woken out of hibernation just before the events of BioShock 2.

 

https://blog.2k.com/news/bioshock-the-collection-announcement

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...