Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

no i wyjdzie najprawdopodobniej w październiku. niach.niach. :)

 

mam nadzieje, że będzie lepsza niż wersja na x360. nie mówię, że była zła, ale jednak oczekuję czegoś co mnie tak naprawwwwwwwwwwdę zaskoczy. :]

 

2razyjot, właśnie. każdy mi mówi ''nie kupuj ps3, gier wielu nie ma''.a tu widzę, że się coraz ciekawiej robi ;]

Odnośnik do komentarza

Tak Bioshock ma sie ukazac w pazdzierniku na plejaku. Moge powiedziec tylko tyle ze dzien po premierze nie bedzie mnie w szkole. To bedzie miod, cud i głod :P Nie no moze przesadzilem ale mysle ze bedzie dobrze choc martwi mnie troche brak multiplayera choc do pazdziernika jeszcze duzo czasu zostalo :D

Odnośnik do komentarza

Rumor: Exclusive Info on Bioshock

http://playstationlifestyle.net/2008/06/16...fo-on-bioshock/

 

Today we bring you exclusive inside info on Bioshock, one of the most anti(pipi)ated PS3 games of 2008 and due to be released at the end of the year. As always with all our inside info, we remind you it’s still a rumor until its official. So without further or do, here are the the exclusive details we have for you…

 

* New opening video around 6 minutes long on how life was like before Rapture went bad. Original video starts after this one ends.

* Trophies of course will be in the game

* Exclusive new level, with 2 new enemies, thought to be the ‘zoo’ level that was excluded from the original 360 edition due to running out of time

* Some levels may have been tweaked from the 360 version

* All downloadable content after the release will be free

* The game will take advantage of the SIXAXIS motion sensing technology

* Slightly better Graphics, less pop-up and loading times decreased thanks to hard drive install

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...